Totalna preporuka - filmski arhiv - Strana 2
Strana 2 od 83 PrvaPrva 12341252 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 1233
  1. #16

    Odgovor: Cinema club

    Tristan+Isolde,moze da se odgleda
    Casanova,sta da se ocekuje od filma u kom vodecu ulogu ima glumac koji je pre neki mesec glumio pozadinca
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  2. #17

    Odgovor: Cinema club

    Odgledala sam sinoc Dnevnu strazu, nastavak ruskog filma Nocna straza. Film je jaaaako nenormalan, bacanje iz scene u scenu, nepovaze price koje povezujes na kraju... Ko je gledao Nocnu strazu zna o cemu govorim. Ali treba pogledati i ovaj nastavak.

  3. #18

    Odgovor: Cinema club

    Ko nije gledao Hostel do sad toplo preporucujem da ne baca svojih sat i nesto, koliko film traje, u dzaba. Sama prica i nije tako losa, nenormalno me zbog onih gadosti podsjeca na Saw, ali je prica ogromna a film tako kratak i sve je tako zbijeno.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #19

    Odgovor: Cinema club

    Odgledala Karaulu. Ne ljubim baš nešto preterano ono što je do sada radio Rajko Grlić (izuzetak je scenario za "Grlom u jagode"), ali film me oduševio. Mešovita ekipa glumaca, smeštena u 1987 godinu, na jugoslovensko-albansku granicu, svi tripovi i celokupna atmosfera su da umreš od smeha jer starešina pazari sifilis i pravi neviđenu psihozu u redovima A kada su dva lika uzela da čiste cev od puškomitraljeza, tu sam htela da padnem u nesvest. Pogledajte.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #20

    Odgovor: Cinema club

    Mala trola puna kontrolora, poslao mi Srba Parodija na "Vidimo se u čitulji" MLogo sam se smejala
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Cinema club

    Fun with Dick and Jane nije bre fun uopste
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  7. #22

    Odgovor: Cinema club

    u mom malom kucnom kinu se u poslednje vreme vrte dva diznijeva crtaca koje mi Skvo posla po sovi

    Spirit i Brother Bear... odlicni su
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  8. #23

    Odgovor: Cinema club

    Citat Captain Jack kaže:
    Fun with Dick and Jane nije bre fun uopste
    Slazem se
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  9. #24

    Odgovor: Cinema club

    M:I-III,bas mi se svideo,bolji je od dvojke,dovoljan razlog da se odgleda
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  10. #25

    Odgovor: Cinema club

    pogledala sam Indijski film Water
    u svakom slucaju preporuka za gledanje!!!


    e, a kad ce na mene dodje red da gledam:
    Mala trola puna kontrolora
    ????


  11. #26

    Odgovor: Cinema club

    Citat yige_gui kaže:
    pogledala sam Indijski film Water
    u svakom slucaju preporuka za gledanje!!!


    e, a kad ce na mene dodje red da gledam:
    ????


    Ne brini se...ako ti swba ne bude poslao, ja cu
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  12. #27

    Odgovor: Cinema club

    Taking lifes- Angelina Jolie, Itan Howk. Sam pocetak je sasvim obican i nicim ne nagovestava pricu ciji kraj vas totalno rasturi.
    Stvaaaaaaarno ga vredi pogledati!!!
    "Bupu pi du pu !"

  13. #28

    Odgovor: Cinema club

    jutros pogledah Prime.... simpaticna romanticna komedija... iskljucis mozak i uzivancija
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #29

    Odgovor: Cinema club

    Ray ~ zivot Ray Charlesa... odlican film
    "hallelujah I love her..."
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  15. #30

    Odgovor: Cinema club

    Po milioniti put pogledala sam Engleskog pacijenta...neverovatno dobar film.Scene toliko intenzivne,da me podilaze zmarci ...glumci,savrseno obavili svoje.Eh,kad bi bilo jos tak'ih filmova ..

Strana 2 od 83 PrvaPrva 12341252 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni filmski LIK
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 16.04.2015, 17:21
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Filmski trejleri
    Autor HLEBmaster u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.03.2010, 18:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •