Kako preboleti voljenu osobu? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    ...Ne mozes da prestanes da volis nekoga. Mozes samo da pokusas da naucis da zivis bez njega...
    Citius, Altius, Fortius.

  2. #17

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    Citat stepo kaže: Pogledaj poruku
    Kazu "SAMO JEDNOM SE VOLI" i nikad se ne preboli.
    Umire se sa bolom
    Bolno al istinito samo jedna je prava ljubav sve ostale su kopije.

  3. #18

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    Bilo bi lijepo kad bi nam doktori napisali lijek na receptu i onda bi skoknuli do apoteke...pili taj isti tri puta dnevno..poslije jela...i za sedam dana,gotovo..nista ne boli....

    Nema lijeka...postoje razni nacini...uglavnom, boli i mnogo ...i tako...i onda odjednom kad se najmanje nadas....neko sunce sa jacim zrakama obasja tvoj zivot i shvatis da si onog tamo nekog...nekada volio....
    Samo je vetar sretan..vrti se ko baletan.....

  4. #19

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    да... траје неко време тај грозни осећај одбачености. чини нам се да никада никога нећемо тако волети... потом... човек схвати колико је лепа слобода.
    и ужива у њој.
    и онда... дође та нека друга. и заборавимо бившу ко од шале.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  5. #20

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    Veštinu foliranja drugih primeniti na sebi.
    Samo AutoFoliranje ništa drugo.
    Ja sam npr. isfolirala sebe da sam mnogoopasno ljuta ...

    i ... od tolike ljutnje prosto nemam kad da razmišljam o preboljevanju.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #21

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    Neke stvari ne mogu se preboleti,ali pomiris se sa nekim stvarimaZivot se nastavlja,oziljci ostaju,i zabole s vremena na vreme,ali kako kazu ono sto te slomi treba da te ucini samo jacimZiv se covek na sve navikne

  7. #22

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    Ne treba se boriti protiv voljene osobe, već protiv svoje sujete i sebičnosti. Kada u tome uspete, u određenoj meri će te večito voleti deo svojih bivših veza, a skoro da i nećete patiti kada vas i ako vas budu ostavljale...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #23

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    Svako ima svojih nacina,ali ja eto ne mogu pune dve godine da ga prebolimalkohol,molitve,puna pepeljara itd,ali nista od toga
    Вољена се особа се једино, најлакше и најлепше преболи - другом (новом) вољеном особом ... наравно под условом да се у новој вољеној особи не тражи клон старе ...

    то је једини доказани лек ... и мени је помогао више пута ... (2)



    П.С: наравно то не важи у првом моменту за оне који улед смртног случаја остану без вољене осебе, то сам описао у поруци на претходној страни ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  9. #24

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    Glacni se malo ako si se opustila pa u akciju.
    Život može da se otegne. A nije lako samovati.

    Ugađaj sebi i ne obaziri se na okolinu.
    Prvog muža si definitivno ,,penzionisala'', i više nemaš nekih naročitih obaveza prema njemu.

  10. #25

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    Citat Erika B.T kaže: Pogledaj poruku
    Ostala sam udovica posle 35g braka,prijatelji koje smo imali u ono vreme mi okrenuli ledja!Kako se postaviti u takvoj situaciji?
    Nekako, naslov teme i pitanje mi nisu u skladu, ali...

    Ima jedna izreka - živi sa živima, mrtvi sa mrtvima. Moraš nastaviti da živiš. Postavi pitanje sebi da li bi i ti povela voljenu osobu sa sobom u grob, da si ti ta koja je napustila ovaj svet. Nastavi da živiš i na taj način ćeš odužiti dug. Kreći se, ne zatvaraj se, nadji zanimaciju,...
    Poruku je izmenio Sunny, 16.01.2009 u 13:57
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  11. #26

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    Citat prewrnuta_torta kaže: Pogledaj poruku
    ...Ne mozes da prestanes da volis nekoga. Mozes samo da pokusas da naucis da zivis bez njega...

    upravo tako, a to kako ces ziveti zavisi iskljucivo od toga koliko volis sebe samog. kad shvatis da ti nema druge, i da jedino od sebe nikada ne mozes pobeci, onda tek pocinje pravi zivot. davno je neko reko, da bi voleo druge i da bi tebe neko voleo, moras voleti sebe, bez ogranicenja.
    Poruku je izmenio Goga, 28.01.2009 u 22:15 Razlog: vb kodovi
    dreamhunter...

  12. #27

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    Pre tačno 7 dana i ja sam izgubila supruga. Iznenada, brzo, bez nagovestaja, strašno. Bol koji sam tada osetila i koji sada osećam može da razume samo onaj koji izgubi voljenu osobu usled smrti. Taj bol je strašan i razara. Razum govori da treba nastaviti dalje i nasa tuga nece vratiti one koji su otišli, ali srce proizvodi lavine tuge. Ja još ne znam kako da se borim sa tim da ga više nema, kada me sve podseća na njega. Nemam volju da pričam, nemam volju da jedem, sve što moram da uradim treba mi ogromna snaga da sebe nateram da to uradim. Grize me savest što ništa nismo uspeli da kažemo jedno drugom. I stalno se pitam zašto, zašto je morao da ode on koji je stalno bio nasmejan, vedar, druželjubiv, pažljiv i nežan prema meni, vredan i sposoban. U ovom trenutku ne znam koliko koliko će mi vremena i snage trebati da se ponovo vratim u kolosek i skupim parčiće polomljenog života.

  13. #28

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    Verujem da ne postoji ljubav koja pod određinim uslovima ne može prestati. Koliko i kako ćemo patiti posle raskida sa nekom osobom ponajviše zavisi od nas samih. O tome sam već pisao. Međutim, iako je ljubav iracionalna kategorija, to ne znači da se u njenom prevlađivanju ne možemo ponašati racionalno. Racionalnim pristupom završetku neke ljubavi (pa i smrti voljene osobe) možemo bitno pospešiti naš oporavak i brže i bezbolnije uključenje u neki normalna život...

    Sve je ovo lako raći, ali je jako teško sprovesti. To je jasno. Ali, istina je i to da je život, ma kakv on bio, važniji od svih sećanja i uspomena. Tu nam mogu dosta pomoći motivi. Da li su to deca ili neke druge nama drage osobe, ili neko započeto delo koje treba završiti, nije toliko ni važno. Najvažnije da pronađemo razlog našeg bivstvovanja. A, ako ga i nema treba ga izmisliti...

    Jakom voljom i jasnim ciljem se može puno toga postići...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #29

    Odgovor: Kako preboleti voljenu osobu?

    Ja ne umem sama
    Obichno mi treba pomoc nekog ko ume da utera dobro i istera zlo..
    i odma' mi bude bolje
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Nadimak za osobu iznad
    Autor ZOE u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 3616
    Poslednja poruka: 17.02.2019, 21:08
  2. Kako zamisljam osobu iznad ....
    Autor tibor u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 906
    Poslednja poruka: 09.03.2015, 13:56
  3. Moj izbor avatara za osobu iznad
    Autor ZOE u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 532
    Poslednja poruka: 15.12.2012, 19:45
  4. Banujte osobu iznad
    Autor Morpheus u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 598
    Poslednja poruka: 11.10.2010, 11:28
  5. Kompliment za osobu iznad
    Autor kissigirl u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 1825
    Poslednja poruka: 10.06.2010, 23:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •