"Oženi me, daću ti papire" - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 86
  1. #31

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    Citat Rohalj Baze kaže: Pogledaj poruku

    Vidis baba ja za to ne koristim paprce papira......koristim toalet papir
    Jel onaj protkan zlatnim nitima?
    I ne bi me cudilo ni da potrosis celu rolnu posto ovde kenjas bre k'o nilski konj.

    Jebote, vama su pare izgleda sve u zivotu??????
    Koooje pare? Sad bi ti moja Dada rekla: kome je lepo dabogda krepo
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #32

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    Citat Rohalj Baze kaže: Pogledaj poruku
    SQUAW--imas li ti nekih problema majke ti?
    Imam jedan mali koji pokušavam da rešim pa mi baš i ne ide. Al' pisaću ja opet Deda Mrazu, hoću!

    koliko ces jos losih reputacija da mi posaljes??
    Ovaaajjj kako bih ti rekla... mnogo, čini mi se. No videćemo već, da ne govorim unapred

    da imas i malo mozga
    Pa eto, nemam ... promaja.

    shvatila bi da svako ima pravo na svoje misljenje...
    ... al' zato ti imaš, pa ćeš lepo da shvatiš sad kad ti ja napišem da ti naravno imaš pravo na svoje mišljenje koje ja uvažavam, da, samo se sa njim ne slažem i to ti pokazujem reputacijom koja tome i služi. Znači, odeš pročitaš neki moj post sa kojim se ne slažeš na primer kao ja sa tvojim i staviš tačkicu u ono "ne slažem se" i daš i ti meni reputaciju samo šaraj malo ne moraš baš opet da mi častiš dete na biserima sa crvenim, ima i mojih dosta

    A sad se vrati na temu na koju te moderator usmeravao.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #33

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Jel onaj protkan zlatnim nitima?
    I ne bi me cudilo ni da potrosis celu rolnu posto ovde kenjas bre k'o nilski konj.


    Elem, jedan od moja tri najbolja prijatelja je za sekundicu razgulio u Ameriku na ovaj nacin. Sve ga je tamo cekalo, sprat u kuci, kod tetka i tetke, auto, posao, objektivna shansa da upise akademiju (posto je rodjen sa gitarom i voli je vise nego 'leba da jede). Ovdje je vec dvije godine sa djevojkom u vezi, obozavaju se, sve super, ona cak i pristala da ta dotichna dama (amerikanerka) dodje u BL i da se uzmu. Kasnije je bio plan da zajedno odu, posto mu djevojka ima austrijsko drzavljansvo. Srecom, tetka je kasnije insistirala da pokusaju na onu drugu varijantu, ubijedjena da ce mu izganjati papire, ali nista od toga i jos se on totalno razocara u nju (posto je ispala totalni smrad u nekoj trecoj situaciji) i odluci da ostane ovdje, ulozi neku kintu, otvori studio za iznajmljivanje i pravi porodicu ovdje.

    Posto mojoj sreci nije bilo kraja zbog toga sto mi rijetko dobar covjek i prijatelj (svaki je zlata vrijedan, u danasnje kretensko vrijeme) nije otisao daleko, ipak sam protiv tih brakova.
    Mozda sam sebican, ali tako je ova prica zavrsila.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  4. #34

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    Citat Rohalj Baze kaže: Pogledaj poruku
    SQUAW--imas li ti nekih problema majke ti? koliko ces jos losih reputacija da mi posaljes??
    da imas i malo mozga, shvatila bi da svako ima pravo na svoje misljenje...
    ...opa...devojci smeta los reput,ali voli da ih deli...
    ...draga...ni mene ne zanima...sto si ti pobrkala loncice,babe,zabe i mlade tuljane od godinu dana......ali ti naravno necu dati los reput,jer bas zato sto si rekla...svako ima pravo na svoje misljenje...uzivaj bre...jer ti imas u zivotu sve...
    ...nego...'oce neko...da me vodi preko?......i rimuje se...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #35

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    90-60-90 udaj se za mene imam papirne maramiceza pocetak.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  6. #36

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    Ne znam kakva je situacija u drugim drzavama, ali recimo ovamo u USA se papiri mogu dobiti na nekoliko nacina. Najlakse je dobiti zeleni karton preko lutrije, zatim brakom, pa onda preko obrazovanja. Postoji jos jedan nacin na koji su dosle vecina nasih ljudi u poslednje vrijeme - kao izbjeglica ili azilant.

    Znaci da bi neko ostao u zemlji nema mnogo opcija. Zeleni karton preko obrazovanja je najteze dobiti. Probleme za dobijanje papira imaju i doktori nauka. Postoje neki specijalni slucajevi: zasluzni sportista, muzicar, itd... koji mogu da dobiju zeleni karton na osnovu neke specijalne kategorije...

    Prema tome, ne vidim nista lose u tome da neko stupi u brak radi papira. To je samo poslovni ugovor i nista vise. Bar ja to tako dozivljavam.

    Da postoji neki drugi nacin, ljudi bi najvjerovatnije radije to uradili i ne bi rizikovali sve...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #37

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...opa...devojci smeta los reput,ali voli da ih deli...
    ...draga...ni mene ne zanima...sto si ti pobrkala loncice,babe,zabe i mlade tuljane od godinu dana......ali ti naravno necu dati los reput,jer bas zato sto si rekla...svako ima pravo na svoje misljenje...uzivaj bre...jer ti imas u zivotu sve...
    ...nego...'oce neko...da me vodi preko?......i rimuje se...
    Ma dodzi bre kod tetke, ima da ti obezbedim papire dok si reko sibica. A posto vec imam iskustva sa ovim "zakonitim" aktom..... sta da ti pricam, kad sve znas
    neunistiva zlojebaba!

  8. #38
    A sto bi se trudili da koristimo mozak, kojeg naravno nemamo i da na neki drugi nacin dodjemo do papira kad je lakse dignuti noge za to, zar ne?

    ocekujem reputacije,
    pogotovo od zenskog sveta vidim da me obozavate
    Poruku je izmenio irnik, 20.08.2008 u 02:32

  9. #39

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    Citat Rohalj Baze kaže: Pogledaj poruku
    ocekujem reputacije,
    pogotovo od zenskog sveta vidim da me obozavate
    ...ne bih rekao da si bas tako dobra chkapi,da bi se lomila koplja oko tebe...
    ...maco...sujeta je chudo...
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #40

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    Rohalj Baze kaze:
    A sto bi se trudili da koristimo mozak, kojeg naravno nemamo
    nemamo? Mnozina? Plural? Znaci i ti si u toj grupi?

    na neki drugi nacin dodjemo do papira kad je lakse dignuti noge za to, zar ne?
    zenidba ili udaja za papire je samo poslovni ugovor za neki bolji zivot.. a po ovoj tvojoj recenici, ispada da se samo zene udaju za papire.. jerbo, muskarac kad digne noge, postaje gay zar ne? Ili me varaju definicije u glavi?
    ma ae molim te, govoris kao da je ovakav nacin dolazenja do papira nesto najnize sto postoji..
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #41

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    Citat Rohalj Baze kaže: Pogledaj poruku
    hahaha bas ste smesni
    Hoce li neko papire?
    Kako si bezobrazna.


    Rekla si da imas papire. Da imas sve. Da ne bi pristala na brak zbog papira.
    Ok, super, drago mi je zbog tebe.
    Rekla si sta si imala, zasto i dalje nastavljas da palamudis na ovoj temi?
    Idi sestro slatka i uzivaj u svom savrsenom zivotu i pusti nas da se jebemo i vencavamo zbog papira, ako ti se ne svidja nemoj da citas i ucestvujes u diskusijama za koje smatras da su glupe i smesne.
    Nadji neku pametnu temu pa tamo pisi pametne odgovore.
    Oh, svasta od mene...zaboravih da su bajke na trecem spratu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #42

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    ...'ocu i ja da se jebem za papire...
    ...lazem...jebao bi se za dzabe...eeeee...obraze moj...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #43

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    Da nisam vec udata rado bih ja ucinila nekom uslugu za 10.000 evrica, sto da ne?
    Evo brat mog muza je upravo u toj fazi, svadba ce uskoro, sredice nekoj srbijanki papire, a on ce zaraditi i svi sretni.
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  14. #44

    01 Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    Citat Rohalj Baze kaže: Pogledaj poruku
    A sto bi se trudili da koristimo mozak, kojeg naravno nemamo i da na neki drugi nacin dodjemo do papira kad je lakse dignuti noge za to, zar ne?
    Ovaj odgovor je vise za zajebanciju i ne vjerujem da je ozbiljno mislila.

    Gde to moze da prodje? Bez ljubavi ili nekog interesa, nitko vam ne bi uradio papire.
    To mora bit u strogoj tajnosti ako se odkrije, narucioc biva izbacen,tj. proteran iz zemlje bez prava na ponovni ulazak, a darodavcu sljedi corka...tako je u americi.

  15. #45

    Odgovor: "Oženi me, daću ti papire"

    Citat zvecarka5 kaže: Pogledaj poruku
    Ovaj odgovor je vise za zajebanciju i ne vjerujem da je ozbiljno mislila.

    Gde to moze da prodje? Bez ljubavi ili nekog interesa, nitko vam ne bi uradio papire.
    To mora bit u strogoj tajnosti ako se odkrije, narucioc biva izbacen,tj. proteran iz zemlje bez prava na ponovni ulazak, a darodavcu sljedi corka...tako je u americi.

    Vi u "Ameriku" ste malo ostriji, ovde kod nas u Belgiju mos' da radis sta ti volja kao u Jugi za vreme raspadanja...
    (I ovde ce biti raspada izgleda)
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •