U zemlju da propadnem
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    U zemlju da propadnem

    ... ja zbog dečijih vragolija ili kada se setim nekih svojih bisera od postupaka iz dečijeg uzrasta.

    Setila sam se priče sa letovanja. Sa stričevom i mojom porodicom, krenuo je i stričev drug, ali ujedno i generalni direktor, sa porodicom. I mi, deca, našli baš njega da zafrkavamo, jer šta zna dete šta je generalni Kada su mu ruke bile zauzete jer je nosio i piće i sladolede, njegovo dvoje dece su mu svukli kupaće gaće Posle kad se prepričavalo, objasnili su šta je u pitanju. Kaže on da je su tražili sinovi da vide kako "to" izgleda kod tate, a on se nećkao. I tako ne samo da su videla deca, nego cela plaža


  2. #2

    Nestašluci naših anđela

    Koliko puta ste se samo zapitali:"Odakle im sve to pada na pamet?"
    U kojim situacijama naši anđeli postaju mali vragolani?

    ...da Vas čujem dragi roditelji,i ostali koji ste prisustvovali malim i velikim nestašlucima
    Poruku je izmenio jovuk, 01.05.2009 u 18:01 Razlog: smajli
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  3. #3

    Odgovor: Nestašluci naših anđela

    Evo jednog friškog nestašluka.

    Dok sam peglala veš u sobi,klinci su trčakli oko mene,a ja ih "kao" terala tako što ih malo pofajtam sa vodom Onda je moja curica počela da žali što napolju ne pada kiša...i počele smo da pevamo pesmu:
    "Kaplje kiša kapljicama,
    kap,kap,kap.
    Gazi gusan baricama,
    šljap,šljap,šljap..."

    Ubrzo su se ona i brat joj nestaško izgubili iz sobe,otišli u kuhinju i počeli da pevaju istu pesmu i da se smeju kao blesavi...Jao kako se deca lepo igraju,pomislih,ali avaj...dok mališa nije pao jer se okliznuo na mokar laminat nisam shvatila šta se dešava
    Šmizla je kvasila ruke i "pravila kišu"...još su igrali i smejali se...a u kuhinji vode do kolena
    E gusani moji
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  4. #4

    Odgovor: Nestašluci naših anđela

    Kad smo kod vode, sad sam se setila...

    Kad je moj sinček imao negde oko 3 godine, dobio je na poklon neku ogromnu plastičnu cisternu. I naravno, punio je vodom i gurao po stanu do iznemoglosti. I tako jednog prepodneva ja u kuhinji, on brm-brmače, idila... Uveče čujemo nešto pucka, pa pucka... I na kraju shvatimo da to puca parket!
    On je frajer donosio litru po litru vode iz kupatila i sipao u neku rupu na parketu u jednoj sobi. Sve se natopilo, za par dana se parket skroz izdigao na tom mestu, pa smo imali bukvalno breg na sred sobe...
    I kad sam ga pitala šta je to radio, on kaže: "Ja moram da epiliptiram".
    Često je izmišljao neku reč bezveze, kao ja neću shvatiti o čemu se radi, pa on neće biti kriv.... Epiliptiranje i brštancija su jedne od retkih reči koje sam zapamtila.

    Inače, brštancija je kad gomilu gumenih dinosaurusa počastite grisinama na tepihu...
    Vrag odneo šnalu...

  5. #5

    Odgovor: Nestašluci naših anđela

    On se čovek stalno zabavlja, al' kad je skoro izlepio kupatilo stranicama iz halo oglasa umočenim u vodu 'teo sam da se šlogiram. Ništa manje nego kad je ispisao pločice markerom jer "super po njima klizi flomaster ". Sprat sam već krečila, lift smo ribali, i taaakoooo. Mnogo voli da žvrlja. Svuda. I po sebi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Nestašluci naših anđela

    moja trogodišnja ćerka, ovog momenta..

    voli da pravi avione od grisina, to često radi i baš se lepo zabavi..ali sad se nešto iznervirala, lomi ih i mrvi neverovatnom brzinom i peva : "avionu slomiću ti krilaaaa, da ne letiš ona bi tu bilaaa a a a a.."
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #7

    Odgovor: Nestašluci naših anđela

    jutros potrosio pola pakovanja vlaznih maramica kako bi ocistio svoj veliki kamion - kaze bio tako prljav da nije mogao da ga gleda.
    Sad se kamion sija, slobodno mogu da ga prodam kao nov


  8. #8

    Odgovor: Nestašluci naših anđela

    Baš lepo što sam našla ovu temu.
    Moj muški komšiluk počeo da uči sina mi da psuje. E ja njemu objasnila šta koja reč znači sa naglaskom da su to ružne reči.
    Posle toga, desilo se da mi je gazio tek posejanu baštu i nikako nije hteo da izađe iz nje. Tada sam iznervirana dreknula: marš iz moje bašte a on uvređeno meni :nemoj da psuješ.

Slične teme

  1. Misterija: Nove rupe gutaju zemlju u Rusiji!
    Autor silvia u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 25.03.2017, 06:47
  2. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 16.05.2016, 16:59
  3. Stranci oru vojvođansku zemlju
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 26.06.2008, 10:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •