In Memoriam - slavnim muzicarima - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 102
  1. #31

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Majkl Džekson se preselio u legendu i sećanja, rekao bih, za američke prilike na najbolji mogući način u smislu eksploatacije njegove smrti i zgrtanja ekstraprofita od strane izdavača s obzirom na drastično povećane interesovanja potrošača za život i delo neke od estradnih mega zvezda koja tako tragično napusti ovaj svet...

    Već vidim euforiju hvalospeva o grandioznom muzičkom delu preminulog muzičara (što je svakako istina) i licemerne i na ivici patetike izjave njegovih "skrušenih bolom" poznanika, producenata i saradnika o nesrećnom kraju popularne zvezde...

    Za Majkl Džeksonom će ipak iskreno patiti, osim njegove porodice, njegovi brojni fanovi koji će pohrliti u diskografske radnje i knjižare da kupe neku od uspomena na njihovog idiola, baš kao što se to događalo sa Hendriksom, Dženis, Morisonom, Elvisom...

    Međutim, svi će oni previđati da je Majkl Džekson još jedna suštinska žrtva svih nas, a najviše imperativa koji nameće savremeno društvo kroz nasušnu potrebu za surovim biznisom u cilju zgratanja profita u čemu se previđa da su i mega zvezde ipak samo ljudi ljudi sa svojim vrlinama i slabostima i potrebama za nekim običnim, svakodnevnim stvarima i sitnicama, a najviše za iskrenom ljubavlju i poverenjem.

    E, pitam se, sa koliko se ljubavi i poverenja Majl Džekson zaista sretao u svom životu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #32

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Ode legenda popa...ako i nije mu mesto u surovom svetu!
    Neki bi sad i rekli da je to sve show biznis da umre bas pred veliku turneju pred povratak na scenu.
    Gledajuci iz ugla psihologije mozda je to i pravi potez jer i da se vratio na scenu ne bi bio toliko popularan,a sad hteli ste me e ja sad hocu i onda dodje danasnji dan i umre.Mislite o tome?!
    SVE JE TO SHOW BIZZ

  3. #33

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Pamtim ga po onim dobrim pesmama i kada je bio prava, velika muzička zvezda...obeležio je deo mog života kao takav
    Skandale i sve ostale stvari van muzike, zaboravljam...
    Upravo tako

    R.I.P.


  4. #34

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Danas u prepodnevnim satima po lokalnom vremenu, izvrsice se autopsija, da bi se tacno utvrdilo sta je uzrok prestanka rada srca Majkl Dzeksona. Pretpostavka je da je Majkl umro od masivnog infarkta.

    POZNATI O MAJKLU:

    Povodom iznenadne smrti Majkla Džeksona oglasile su se brojne zvezde iz sveta muzike i umetnosti uopšte, izražavajući svoju duboku žalost zbog preranog odlaska velikog muzičara i, za pojedine, bliskog prijatelja.
    "Toliko sam tužna i zbunjena. Srce mi je slomljeno zbog njegove dece koja znam da su mu bila sve, kao i zbog njegove porodice. Ovo je tako velik gubitak, nemam reči da to iskažem", stoji u saopštenju Lize Meri Prisli, ćerke rok zvezde Elvisa Prislija i Majklove bivše supruge.
    "Duboko sam pogođena i slomljena zbog iznenadnog gubitka brata", izjavila je putem saopštenja sestra čuvene zvezde Dženet Džekson, i sama izuzetno poznata u svetu pop muzike.
    Predstavnici Elizabet Tejlor, Džeksonove veoma bliske prijateljice, rekli su da je legendarna glumica "previše pogođena zbog smrti dragog prijatelja Majkla Džeksona da bi u ovom trenutku izdala saopštenje".
    Slavni reper Čak Di iz američke hip-hop grupe "Pablik enemi" izjavio je za Rojters da je Džekson podigao standarde muzike i izvođenja na viši nivo, ali i da je "verovatno preminuo zbog slomljenog srca i slomljene duše".
    "Bio je žrtva zavisnosti od života slavne ličnosti i nikada nije naučio da se toga oslobodi", rekao je on.
    Saučešće porodici preminulog Džeksona izjavila je putem saopštenja i kraljica popa, Madona: "Ne mogu da prestanem da plačem od kako sam čula ovu užasnu vest. Uvek sam se divila Majklu Džeksonu. Svet je izgubio jednog od najboljih, ali će njegova muzika živeti zauvek. Moje srce je uz njegovo troje dece i ostale članove njegove porodice. Bog ih blagoslovio".
    Dugogodišnja prijateljica preminulog i čuvena pevačica Lajza Mineli izjavila je da je njen prijatelj bio "dobar, iskren i divan čovek" i "jedan od najvećih zabavljača svih vremena".
    Sličnu izjavu o Džeksonu kao legendi dao je i režiser Stiven Spilberg: "Kao što više nikada neće postojati drugi Fred Aster, Čak Beri ili Elvis Prisli, tako neće biti nikog ko će moći da se poredi sa Majklom Džeksonom".
    Možda je najdirljiviji komentar Džeksonovog veoma bliskog prijatelja Urija Gelera, čoveka koji se proslavio demonstracijama sposobnosti da snagom uma savija kašike i ključeve ili da čita skrivene poruke:
    "Majkl je izgubio svoje detinjstvo, ono je nestalo zauvek. A zatim je usledila trauma kada je iznenada postao poznat, legenda, milioner, to je bilo teško."
    Od kako je vest o Džeksonovoj smrti objavljena i na sajtu Tviter nizali su se komentari poznatih ličnosti. Tako je Arnold Švarcenejger napisao Izgubili smo velikog zabavljača i pop ikonu. Mislim i molim se za Majklovu porodicu, prijatelje i fanove.
    Nekoliko redova zabeležio je u poznari reper Ajs Ti: Počivaj u miru, Majk. Ljudi mogu da pričaju šta im je volja, ali bio si 100% jedinstven. Uvek ćemo te voleti, nedostajaćeš nam i sećaćemo se tvoje veličine.
    Linsi Lohan se sa rečima Šaljem ljubav i molim se za Majklovu porodicu i osećam se grozno oprostila od poznatog pevača. Sličan komentar ostavio je i glumac Ešton Kučer. (Vecernje novosti)
    neunistiva zlojebaba!

  5. #35

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Može nam služiti kao primer, da niko ne pobedjuje u borbi sa zakonima prirode.
    Žao mi je, mislim da je mogao još.
    R I P
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #36

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    ...totalno sam ravnodusan...
    Poruku je izmenio Lilith_021, 07.07.2009 u 10:44 Razlog: angus ko angus
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #37

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Nikad nisam voleo njegovu muziku, nikad nisam voleo njegov izgled, nikad nisam voleo njegovo đuskanje.

    Imao je kinte više nego što iko od nas može da zamisli, mogao je da živi kako je hteo, izabrao je da se za života pretvori u plastičnu lutku.

    Opštio je sa klincima.

    Fuj.

    Ne znam da lažno žalim.

  8. #38

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Pa dobro, ne znamo tacno sta je istina.
    Sve te price o pedofiliji i cinjenica da se nije dobro osecao u svojoj kozi kazuju da je bio nesrecnik.

    RIP
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #39
    Bio je veliki, jedinstven i neponovljiv.
    I bio je zrtva.
    Jos jedan koji ne pripada ovom svetu

    Nista gore od laznih, nedokazanih optuzbi.
    I to je jedan od razloga prerane smrti, sigurno.

    I nije lova uslov za srecu.

    I nije djuskao.
    Ja bih to nazvao drugacije. Ako uopste postoji rec ?
    Poruku je izmenio Lilith_021, 07.07.2009 u 11:34

  10. #40

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Da...
    Umro Džekson Majkl...i ništa u grob poneo nije...

    Ni narcisoidnost, , ni palate, ni kamione, ni avione, niti silne miliJone...a 50 leta, tek mu beše...


    E moj Majkl ...

  11. #41

    Odgovor: Umro Majkl Džekson



    Rest In Pieces
    Reality, ain't always the truth...

  12. #42

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Majkl Džekson je, i pored svojih miliJona, bio duboko nesrećan čovek...i srce mu se na kraju raspuklo...
    Poruku je izmenio memento, 26.06.2009 u 18:45 Razlog: obrisan chat deo

  13. #43

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Majkl Džekson je, i pored svojih miliJona, bio duboko nesrećan čovek...i srce mu se na kraju raspuklo...
    nema srece ima samo manje ili vise bola
    Poruku je izmenio memento, 26.06.2009 u 18:46

  14. #44

    Odgovor: Umro Majkl Džekson

    Totalni unikat.

    Extrem u svakom smislu.. fenomenalnih glasovnih i igračkih mogućnosti.
    Neviđeni, jedinstven i neponovljivi SHOWMAN.

    Takav se "tip" pojavljuje "k'o Halejeva kometa"... pa nije ni čudo što zbunjuje "posmatrače"


    Žao mi je što je sa scene "nestao".

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #45

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. In memoriam
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 29.12.2015, 17:10
  2. In memoriam
    Autor Charlie Harper u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 07.06.2012, 09:02
  3. In Memoriam Slavnim Knjizevnicima
    Autor cabb u forumu Književnost
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 20.11.2010, 22:23
  4. Tose Proeski - In memoriam
    Autor Joanna u forumu Spomenar
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 16.10.2008, 22:08
  5. In memoriam - Žarko Petrović
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.04.2007, 21:12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •