Danas ste se smejali... - Strana 3
Strana 3 od 228 PrvaPrva 123451353103 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 3409
  1. #31

    11 Odgovor: Danas ste se smejali...

    bilo je to sinoc, kad se skupila ekipa, nesto smo bili bas u "blebetanje gluposti" raspolozenju, tako da smo izmislili rijec "sisotejk" (grudnjak), pa smo se kao kreteni smijali tom sisotejku
    nattydread is coming to dinner

  2. #32

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ma,brat mi poslao sajt sa porodicnim portretima NBA igracaIsmijala sam se kao luda na brasno.I,evo izdvajam omiljenu fotkicu..hiihih

    Clanovi Porodice Stojakovici

  3. #33

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pisem post o komsiluku i sjetih se nase komsinice, nazalost nije vise sa nama
    Prica ona nama: krenula ja tako na posao a zub ne da boli, rastura. No na posao se mora. I naidjem ja tako pred zgrade u kojoj je zivila moja Branka, stanem pod prozor i krenem da je zovem da mi baci neku tabletu. I zovem ja Branka, Branka, Brankaaaa... al Branke ni z'glave. U trenutku naidje neko i kaze mi dobro jutro Andjelka. Ja ga pogledam blijedo, okrenem se u prvobitni polozaj u nadi da cu dozvati Branku i najjace sto sam mogla viknem DOBRO JUTROOOOOOO...
    ovaj sto joj pozelio dobro jutro samo ostao
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #34

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    -Nase malo misto ovih dana je neobicno politicki aktivno. Nezadovoljni pijacari su pre nekoliko dana uspeli da probiju "kordon policije" pojacani snagama radikala, okupiraju skupstinu opstine i strajkuju gladju. Ima jedna Faca, novinar, licno odgovoran za celu guzvu otvorio i svoju TV (ludnica). E sad on i "istaknuti predstavnik vladajuce garniture" clan DSS pokusali da smeste jedan drugom tucu u WC, sve sa skrivenim kamerama (koje je koga tu tukao niko nezna, danas i Kurir pisao o tome). Naj smesnije sto su bukvalno trcali kod lekara da im konstatuje teze telesne povrede. Igraju nam se deca politicara!

  5. #35

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Moj dragi danas pohovao tikvice. Kremirao ih, tačnije.I nije čak ni posolio. Ali, to nije najsmešnije u celoj priči. Najsmešnije je što je pokušao da me ubedi da je on baš takve hteo,da ih jede u slast, a svaki njegov zalogaj imao je ovakav efekat na njegovom licu-

  6. #36

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nakon resavanja testa inteligencije sa tamo nekog sajta drug mi javi preko telefona (citaj bivsi ) ... e posto mi je ispalo da sam pametan,idem da spavam

  7. #37

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Definitivno otkinem od smeha kad ovo moje dete poludi Nekad mu dune tako, kao večeras, da stane ispred televizora kad su vesti, onako malo sa strane i okrene se ka onome ko gleda te iste vesti, ili nekad i kad nema nikoga, već televizor zvrnda bezveze, i krene da mlati rukama i da prenosi vesti za gluvoneme. I mrtav ozbiljan, skroz se uživi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #38

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Joj sto sam se ja smejala sinoc...
    Najbolji drug,kom je bio rodjus,mi salje poruku 'osh da dodjes na Slog tortu ... rek'o kak'a ti je to slog torta..kaze pa sa 16 jaja

  9. #39

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    E, slatko sam se nasmejao sledećem postu:

    Citat sekula kralj kaže:
    osoba iznad mene je veoma siptaticna osoba squaw a meggy osoba iznad mene ima prodoran pogled
    Sekula, Care!!!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  10. #40

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Bila mi moja najbolja drugarica iz jednog lepog grada na severu i prica o nekom liku...ja na stolici sa tockici,a ona na kauc (zemska terapija )..i rek'o kakav je ...i doletim sa stolicu do kauca,onako klizno ,i rasirim okice a ona kaze 'crn,visok' ... au rek'o al si recita

    Setih se sta je moja baka uvek govorila za momke...kod njih u selu se ceni samo ako je neko crnomanjast...plavi su treca klasa
    I uglavnom,prica ona meni o nekom liku....ne znam koji je to vec da me udadnu ....i kaze 'plav,al' lep!'

  11. #41

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pitam malopre kevu da mi pošalje neki cd sa pošte...

    - Jaoooo, ajde 'oću, al' gledaj da pišeš crvenom po koverti pa da me jebavaju one karakondžule u pošti!

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #42

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas sam se smejala ko nikad, verovali ili ne na zubarskoj stolici! Ispala mi plomba pre mesecak dana pa sam konacno resila da odem i da mi je ponovo stave. Jeste da je bila sitna intervencija ali kad mi je stavio cevcicu za usisavanje "tekucine" ne znam kako al mi se samo na trenutak zalepi za sluzokozu i pocne da cvrci ko da nema sta da usisa, i tako par puta. Nikad mi se to nije desavalo pa mi je tako bilo smesno, jedva sam se suzdrzavala, a ja neozbiljna po prirodi. . . Jos zubar rece da je zato sto sam duboko gurnula, da prostim. Bila su tu jos dva pacijenta i njima je bilo simpaticno jer su retko koga vidjali da se tako smeje na zubarskoj stolici, bar sam ih ohrabrila malo, i lepo se zabavila, ko nikad kod zubara!

  13. #43

    11 Odgovor: Danas ste se smejali...

    ja sam isla da vidim kumu i njenog malog sincica (sada ima 15 mjeseci). i tako jedemo mi za stolom, mali je vec jeo, pa mu je bilo dosadno, pa je uzeo plasticnu viljusku, nasao neke banane, pa je tom viljuskom kopao po kori dok nije iskopao rupu i onda je tako kroz tu rupu viljuskom zahvatao bananu i jeo pa se onda nakon svakog zalogaja tako slatko smijao...
    nattydread is coming to dinner

  14. #44

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ...Ovom vicu:
    Razgovaraju telefonom Mujo i Haso... - Š'a ima? - Ništa, skuvo kafu, pa kafenišem, a kod tebe? - Ja skuvo caj od nane, pa onanišem...

  15. #45

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Drugar mi je pricao o nekoj semi koju ima sa svojim partnerom,da obrade nekog investitora i pocnu da grade nesto...
    I kaze mi

    "Ma dok se on osvesti,ja vec ima da pocnem da nalivam beton!"

    "A ti si pozvana da dodjes na otvaranje,kao uvazeni arhitekta,sa lopatu...bice i bombona"

Strana 3 od 228 PrvaPrva 123451353103 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •