Danas ste se smejali...
Strana 1 od 228 1231151101 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 3409
  1. #1

    Danas ste se smejali...

    Moj mali indijanac se vratio iz skole. Imali su test, a u njemu je trebalo odgovarati iskljucivo sa "Da" i "Ne".
    Pitanje: Koren, stablo, list, cvet i plod oraha ima istu ulogu kao i kod jagode i drugih biljaka?
    Odgovor: Da, ali nisam siguran.

    Podelite i vi vas osmeh sa nama...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Znaci prizor je sledeci: snijeg trpa ko lud, no temperatura neka luda a i podloga mu valda vlazna pa je bljuzga na sve strane. Dolazim ja pred sestrinu kucu a ona se popismanila da cisti ulaz pred garazu. I zemska kad me vidjela da dolazim naoruzala se grudvama samo tako. Ja u stilu Ramba iskacem iz auta i krenem da bezim a ona za mnom sa sve onom lopatom. Mislim zensko pa ajd, nije u stanju da hoda normalno a kamo li jos da vuce i lopatu sa sobom. To i ona sama skonta, baca lopatu da bi, jelte, bila brza. No lopata na mojoj strani bjese pa se nekim cudom nadje njoj pred nogama; a ona da bi izbjegla siguran pad krene da je preskoci. No opet njena trapavost prevlada i ona tras na ledja. Sreca njena pa na tom djelu nije ocistila snijeg i ona joj bljuzga ublazila pad.
    Naravoucenije: nikada nemoj na mene da ides grudvom, lopate su moji saveznici
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Iz dubokog sna me budi snazno drmusanje kreveta. Ne mogu jos da otvorim oci, ali vicem: "Neeeeeemoj breeeeeeeeeee!!!!" Saopstim mozgu da podigne kapke, pogledam levo-desno, nema nikog . Arci sedi na krevetu i zbunjeno me gleda. E sad sam vec u frci i vicem: "Mamaaaaaaaaaaaaaaa!!!!". Ulazi mali indijanac i kaze: "Mama sta ti je bre, zemljotres..."

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat SQUAW kaže:
    Jedan kreten mi u busu rek'o "Lane moje".
    nakon detaljnog opisa kako je bila obucena
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sinoc sam stigla u toplo porodicno gnijezdo,prespavala,i kada je jutro svanulo..cale me drma iz kreveta,govori onako zbunjeno "Sta ce ti ona pastrmka u kadi?"...joj pomislih evo akcija!!!Stigla bestija po dug!!!...
    ..kada ono samo sam "nasla" april prvi I ,nije mi toliko krivo sto sam nasjela..nego..otkud njemu ta luda ideja.."pastrmka u kadi"..hehhe

  6. #6

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas sam se iskidala od smeha oko ovog maskembala. Djubretov najbolji drug je bio Sundjer Bob Kockalone. Bobu su napravili nekako nezgodnu masku, tj, samo su mu se videle nogice, a gore je bio sav u kartonu. Nekako mu nisu lepo izbušili one rupe za oči pa je Djubre moralo stalno da ga drži za ruku da Kockalone ne bi negde opamprčio. A uz njih se stalno muvalo neko drvo sa bogatom krošnjom. I dok je Kockalone nekako držao ravnotežu jer su mu ruke virile kroz izbušene rupe sa strane, a i Djubre je pripomagalo, drvo je bilo skroz ufalšovano, a krošnja teška. U jednom momentu, kad su počeli da đuskaju, drvo je palo kao pokošeno te su ga jedva podigli. Prizor je bio više nego smehotresan, jer je drvo ležalo nepomično i mlatilo stopalima iz onog kartona.

    Vrhunac je bio kada mi je Djubre širom otvorenih očiju reklo: "Mama, potonuo sam kad sam video buket i poručnika. Mislio sam da će da me pobede."
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Malom Od Hladnog Oružja došla drugarica pa se igraju. Inače, stalno razmenjuju neke filmove (fasciniran je svim i svačim što imalo podseća na stravu i užas), crtaće, i sad, te dve male glave tako bulje u one DVD omote i razgovaraju...

    Mali Od Hladnog Oružja: Je li Marija, a taj film, Duhovi u nama, jel strašan?
    Marija: Pa dobro, ne vide se baš duhovi, ali ima lupanje vrata, strašan je.
    Mali Od Hladnog Oružja: Hmmmm, ma može svako da lupa na vrata.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Žunjavac na Skype-u!!!
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #9

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Žunjavac na Skype-u!!!
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #10

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Žunjavac na Skype-u!!!

  11. #11

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Žunjavac na Skype-u!!!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    nije bas bilo danas.. ali pred neko jutro.. budim se i vidim mobitel blinka.. onako sneno pocnem da citam pristiglu poruku koja kaze sledece:

    >> pa dobro bre postavila si crnjanskog na knjizevnosti a ja ga postavila na poeziji pre 3 dana lol!<<

    pocela sam da se smejem sama sa sobom.. jer sam slepa pored zdravih ociju dobro da imam ovu drugu polovicu mozga koja ce mi ukaze na greske

    oo well.. dec dzest mi

  13. #13

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    A kome bi nego Malom od Hladnog Oružja Predao mi čovek papirić, napravio spisak koje sajtove treba da poseti i sad, ja ću vam prepišem kako je on to zapisivao ( i latinicom i ćirilicom ), od reči do reči, verovatno kako je skupljao informacije sa Tv-a

    www.kartun netwrk.kom
    www.tom brajder.kom
    www.обућа.ком ( izgleda da mu trebaju nove gilje)
    www.того.ком
    www.xtema.co.yu
    www.екшнмен.co.yu
    www.том и џери.ком
    www.играоница.нет
    www.того-клева клуб.ком (probably clever club )
    www.полардикес.ком
    www.симс.ком
    www.таз.нет
    www.хари потер.fo ( wtf is fo?)
    www.хепи ти ви.tv ( )

    ali ovo je definitivno No.1

    www.ја ху.ком

    Smejala sam se dobrih pola sata.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  15. #15

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    e danas u traganju za nekim recopisima naleteh na ovo

    cupavci

    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Strana 1 od 228 1231151101 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •