Danas ste se smejali... - Strana 5
Strana 5 od 228 PrvaPrva ... 345671555105 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 3409
  1. #61

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Malopre sam otkinula crevo od tuša, ne znam na koju foru al' samo je ispalo iz one baterije i napravila sam pičvajz u kupatilu i ajd' što sam se tu već otkinula od smeha, nego onako na pola u mehurićima, tek uhvatila zamah da se sapunjam, a tuš mi stoji u ruci i to bezžični jebote a voda šiklja iz baterije kao gejzir po kupatilu Na sve to priskače poglavica u pomoć i pronalazi (ja ne znam ni odakle nam to) neko predratno pancirno crevo od bojlera i montira ga da nastavim sa akcijom uz taj improvizovani tuš Ej, ja ogromna, a ono kratko da kraće ne može biti, čučim sa onim tušem u kadi i plačem od smeha

    Katastrofa
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #62

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    prvo bugarski "hepi brZdej" i onda me skvo dotuce onim bebama... cu da riknem od smijeha
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #63

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Samom sebi Ukapirao sam da svakog puta kad cekam nekog na aerodromu,taj neko poslednji izadje iz aviona
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  4. #64

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Hahh... evo... još brišem suze od malopređašnjeg čitanja urnebesnih grafita koje su Skvovatis i društvo postavili na istoimenoj temi

    Upoznaj sa moga sebe!

    Ratko ne radi ti interfon - Jatak!
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  5. #65

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    toliko sam se smejala da su sekunde bile u pitanju da se upiskim..hahahaha
    a prica bese prepricavanje dozivljaja iz detinjstva: kombinacija letovanja na solti, ronjenju za pare, strendzerki i fruktalovog gustog soka od breskve... i naravno trenutka u kome je pricano

  6. #66

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    -Sad mozemo da iskljucimo snimanje!

    -Kakvo snimanje!? Pa ti nas SNIMALA!!!

    Poruku je izmenio swba, 26.06.2006 u 04:55
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #67

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Sinoć se poglavica onako umoran umio veniš sapunom za skidanje fleka na odeći, koji sam slučajno spustila na lavabo kad je skapirao šta je uradio rek'o mi da sledeći put tu ostavim ajax, više ga gotivi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #68

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas smo se ja i moj brat ( on ima 12 godina ) posvadjali, i na kraju, poceli smo da se 'castimo' psovkama a muzika je bila jako pojacana. I tako, cula nas je moja mama dok smo se 'castili' i pocela da vice 'Kako vas nije sramota' itd., itd... Kad ce moj brat odjednom: 'A kako je cula od muzike...'

  9. #69

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Samom sebi Dok sam se jutros tusirao, ja se mentalac okliznem i pppaaa na trticu . Toliko sam se cepao da nisam mogao da ustanem iz kade sledecih deset minuta

  10. #70

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Meggynoj poruci u temi 'Imate li neki poseban ritual': 'Ono, dobar tretman za koleno'

    Bez uvrede Meggz!

  11. #71

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    "Oćeš kafu da uzmemo baš ono da se zgotivimo?" "Prošle su mu čib'ce" i ne... ovo ne može da se prepriča, mora da se čuje...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #72

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Dje si, Slaadjo, puska te ubila? Sta radis, dje si, jesi u akciji kakvoj? Kad cu ja doc' na red, sunce ti poljubim? Jedino, ono, grijal'cu da ukljucim... Pa, ne znam, ja sam mislio sa njim, jebi ga... prosle su mu čib'ce... A sta bi mi... mi bi i pushenje i sex... De m' reci, je l' moze meni, molim te, pusenje bez kondoma... pa, jebi ga, nemam čiiibiiica

    Ne, definitivno ne moze da se preprica
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #73

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Danas otkako sam ustala razmisljam da pozovem drugaricu i otpevam joj jednu pesmu, inace cesto to cinim, al nikako da nadjem vremena. U tom zvoni fiksni telefon, ja se javljam, nesto sam se iskljucila al cujem zenski glas mi kaze Gde si? Ja utripovala kako je to ta drugarica kojoj sam htela da pevam i ladno se proderem drsko, al onako iz zezanja, KO TI JE REKAO DA ME ZOVES!?! Jer sam ja htela nju prva da okrenem da bih joj pevala! Samo nastade tisina i ja skontam da to ipak nije moja najbolja drugarica nego neka koleginica sa faksa sa kojom nisam bas toliko bliska. Samo me devojka upita: Jel ti tako prepadas sve koji te zovnu? Izvinjavala sam joj se posle, bas se nasla u cudu! Uvek mi jezik ide brze od pameti, nije mi prvi put, sta da se radi!
    Trebalo je da skrenem levo kod Albukerkija!!!

  14. #74

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat SQUAW kaže:
    "Oćeš kafu da uzmemo baš ono da se zgotivimo?"


    Citat Meggy kaže:
    Dje si, Slaadjo, puska te ubila?


    Igrom slucaja, dobih i ja SlaDZu .. znaci strasno .. meni je vrh multivitaminski

    Juce mi je bila seka .. i sad prica provale cerkice koja ima skoro 2 godine .. vodio je tata na posao .. naravno svi malu ispituju da cuju koju je novu rec naucila .. doslo na red i pitanje "A sta ti radi mama?" ... a mala ce "Paavaa.." .. a da, bilo je podne .. pri cemu se ona ubija od posla .. .. Zet je pokusao da izvadi situaciju, dade se u objasnjavanje .. ali zene su gledale u fazonu 'jearajt.. radi '

    Nove reci koje smo naucili su njunje (noge) .. papushtj (pupak) .. kaka (to je i piski i kaki ) .. a vec standardno kako kaze koja zivotinja .. moj favorit je zmija

  15. #75

    12 Odgovor: Danas ste se smejali...

    u stvari bilo je to sinoc, nakon popijenih par piva...ja sam krenula da iznosim svoje teorije o slusalicama za mp3 player i sasvim sam naivno i malo glasnije, ali naravno, bas kad je muzika za tren utihnula rekla: "kad je najbolje, onda ispadne", pa su se svi poceli cerekati (ja sam se pri tom zalila da koje god slusalice kupim, one mi ispadaju iz usiju) kao sumanuti...ali je najgore od svega, sto ja naravno nisam skontala, pa sam to jos socnije i ponovila, dok se i ostatak lokala nije poceo kerembesiti, pa i ja zajedno sa svima...tko se zadnji smije...
    nattydread is coming to dinner

Strana 5 od 228 PrvaPrva ... 345671555105 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •