Danas ste se smejali... - Strana 2
Strana 2 od 228 PrvaPrva 12341252102 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 3409
  1. #16

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat SQUAW kaže:
    Predao mi čovek papirić, napravio spisak koje sajtove treba da poset:

    www.kartun netwrk.kom
    www.tom brajder.kom
    www.обућа.ком ( izgleda da mu trebaju nove gilje)
    www.того.ком
    www.xtema.co.yu
    www.екшнмен.co.yu
    www.том и џери.ком
    www.играоница.нет
    www.того-клева клуб.ком (probably clever club )
    www.полардикес.ком
    www.симс.ком
    www.таз.нет
    www.хари потер.fo ( wtf is fo?)
    www.хепи ти ви.tv ( )

    ali ovo je definitivno No.1

    www.ја ху.ком

    Smejala sam se dobrih pola sata.


    E kad se sad nisam srušio sa stolice ... www.ja ху.ком....

    Squaw, pozdravi Malog Genija od Hladnog Oružja! Imam i ja dvojicu Malih, pa znam kako oni mogu da me nasmeju i baš ono, razgale.

    Nego, zaboravih šta sam prvobitno hteo da napišem (pre no što ugledah citirani post ). Maločas reko' da vidim ko je na forumu, kad ugledah nick smrda, čovek se danas registrovao na Vcafe, a imao sam u školi jednog do bola smešnog ortaka koga smo takođe zvali smrda!


    Svaka čast za nick, majstore!!!


    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  2. #17

    12 Odgovor: Danas ste se smejali...

    Drug me nagovorio da uplatim u kladionici na Saarbrucken (keca). Ne igram singlove, ali čovek je stavio 15.000 pa računam šta je moja tisućica... Mislim kad je sigurica... Rezultat je 0:4. E, ali stvarno se smejem... jbg..

  3. #18

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    smejala sam se do suza jer cu u decembru (ako Bog da) da postanem tetka

  4. #19

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Smejala sam se zato sto smo imali divnu proslavu kod kuce, jako puno ljudi je bilo, klopa, pice i druzenje! Tata je slavio svoj 60-ti rodjendan!

  5. #20

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Juče. Smejala sam se i plakala u isto vreme. Skakala. Dobila sam jedan poklončić koji me oborio s' nogu Za krivce koji će ovo sigurno pročitati, jedan veeeeliki

    Pa bre ljudi breeeeeeeeeeeee
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Evo jos uvek se smejem. Obratite paznju na sledeci link! Goga i Irnik su me nasmejale do suza! Aj sto su pomesale azbuku i abecedu, nego sto su je svele na 6 slova! Svaka cast devojke!
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  7. #22

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Bio sam kod cure na rucku,sve bilo super do desserta tako ga bar ona zove.Napravila je slanu gibanicu pa je polila secernom vodom,da omekne tako je baba naucila Otkinuo sam se od smeha neces se ti kapetane ovde najesti
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  8. #23

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    DakleM, zove danas čo'ek kod mene tamo na pos'o i 'oće da naruči neke domaće filmove. Krene da diktira i ja na pola puta da puknem od smeha. Evo šta je on želeo da naruči:
    1. Policajac sa velikog brda (policajac sa petlovog brda)
    2. Nebeska ubica (nebeska udica)
    3. Strešljeni (stršljen)
    4. Krojačević Tanja (krojačeva tajna)

    Pomislila bih da me zajebava da neke filmove nije izgovorio pravilno i još ostavio regularnu adresu i broj telefona. Znači, ne zajebava se, samo je debil... e životeeeeee

  9. #24

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    ocete jos o debiluku

    izasao ja malo veceras do carsije... i tako ocijukam sa nekim curetkom (zeno nisi ovo cula)... tek ce ti ona: a ti si iz Kanade!... ja ... kaze imas taj njihov naglasak... ma ne reko ja sam iz Fracuske a to ti je slicno.... Ona: pa da neki dan sam gledala neku kanadsku televijizju i pricaju kanadski (ja opet ) nista ih nisam razumela... e tek kad skontah sta je rekla umro sam od smijeha
    i naravno ona prica americkim jezikom
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  10. #25

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Citat skvo kaže:
    moja drugarica je cirkala slanu vodu u nenormalnim količinama jer je neko napržio da će posle određenog vremena imati glas kao Vlado Kalember

    sta reci
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #26

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    drugar i ja smo se kao klinci nalivali cedevitom (4 osnovne), misleci da cemo postati nevidljivi..

    brat mi se uskoro zeni,, uz sve ostalo , kupuju se i burme . sve je to ok, ali izjava da postoje "seljacke i one koje to nisu" me je bacila u nesvest
    mislim, postoje lepe i ruzne, jednostavne i kitnjaste , ali seljacke

  12. #27

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Surfujem ja tako, surfujem, i na nekom forumu, naletim na sledeće izjave:

    Interesuje me da li moze da se ostane u drugom stanju od one tecnosti providne sto podmazuje kanal da spermatozoidi mogu lakse da prodju.
    ZA SVE VAS KOJI MISLITE DA NISAM UPRAVU JOS JEDNOM VAM KAZEM:ORALNI SEX MOZE DA DOVEDE DO
    TRUDNOCE JER SPERMATOZOIDI PUTUJU KROZ ORGANIZAM.KADA IDE NA USTA ONDA JE SPORIJE, ZATO STO
    TREBA VISE VREMENA DA SE STIGNE DO POLNOG ORGANA NEGO KADA IDE DIREKTNO, ALI MOZE!

    DA SAM JA UPRAVU MOZE SE VIDETI JER STARIJE ZENE KOJE NISU DAVALE ORLANOGA SEXSA NISU
    OSTAJALE U DRUGOM STANJU KAO DANAS I NIJE BILO ABORTUSA.DALI VI STVARNO MISLITE DA SVAKI PUT
    KADA JE ZENA TRUDNA DA JE TO ODOLE?
    SAD,NE OSTANE SE UVEK U DRUGOM STANJU I KADA SE SVRSI U USTA JER KOD MUSKARCA SPERMA NIJE UVEK
    ISTA NEGO KAD MU JE GUSCA ONDA LAKSE MOZE DA PRODJE JER JE IMA VISE I VISE SPERMATOZOIDA A KADA
    JE REDJE(KO ONA VODICA) UVEK ZNAMO DA JE TADA MANJA SANSA DA ZAGLAVIM.

    JEDINO JE ANALNI SEXS SIGURAN AL JE MNOGO RUZAN.
    PAZITE SE , SAMO VAM TO KAZEM. A MENE MOJ MOMAK VOLI DA LJUBI!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #28

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Dođem kući malopre i shvatim da sam šunjala po prevozu, ulicama i tržnom centru otkopčanog šlica U reko' dobro je, bar su mi ćega bile reprezentativne
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #29

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    jesam sa prijateljicama plakale smo od smeha
    amore e tutto quello che si ama

  15. #30

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    zujala sam ceo dan sa drugarima.. a onda smo otisli da nesto jedemo.. i od celog prostora u restoranu, konobarica nas sjedne tacno stol do neka nasa dva coveka a bilo slobodnog mesta.. ali neeeee.. bas do Srba.. a smesno mi je bilo to sto je jednom od njih dvojice svaka druga bila 'jebote'.. a sto je vise cugao, to je bio glasniji.. i to 'jebote' je bilo sve ucestalije a onda je poceo i da prica polu engleski polu srpski... 'daa bre, and sou aj vent 45 minuts od onog tamo mesta' bla bla bla.. mislimmmm onooooo

Strana 2 od 228 PrvaPrva 12341252102 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •