Danas ste se smejali... - Strana 227
Strana 227 od 228 PrvaPrva ... 127177217225226227228 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,391 do 3,405 od ukupno 3409
  1. #3391

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Evo ja se još uvek smejem

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #3392

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Čitam na netu razgovor virtualnog oca i sina:

    - Tata, hlano mi je.
    - Idi sine sedi u ćošak, tamo ti je 90 stepeni!

    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  3. #3393

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    ...LOL...ima plavuša talentovanih za trgovce !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #3394

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kod mene na poslu sve ludaci.
    I mlado i matoro.
    Pričaju danas kako je jedan od njih imao problema sa TA pećkom i pozove njih dvojicu majstora da mu srede to.
    A lik ljubomoran kao skot.
    Žena mu lepa ko lutka, a on nakaza.
    Uglavnom sredili mu oni peć, ali im je "hitno bio potreban" neki alat sa tavana.
    On se popne na tavan, oni mu sklone meredevine i ostavili ga dva sata da čuči na tavanu.
    Oni sedeli u kući sa ženom.
    Kad nije umro na tavanu, nikad neće.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  5. #3395

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Upravo sam saznao nastavak jednog vica koji mnogo volim i to kroz reputaciju

    Vic je mator, anketa na fakultetima, recimo ekonomski, pravni i elektro i pitaju studente šta misle o cyber seksu.

    I sada na pravnom i ekonomskom su bili u čudu i pitali su se kakav je to seks, a na elektro su bili pogubljeni i pitali su cyber šta?

    A nastavak je da su i mašinci uključeni u priču i da su oni odgovorili "šta šta?"
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  6. #3396

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Imam mnogo šolja donešenih sa raznih destinacija na koje sam putovala i u njih sipam čaj kad mi dođe društvo jer drugih ni nemam i onda koristim priliku ako dođe neko nov da mu podmetnem ovu, dobivenu od žandara poznanika, i gledam reakciju.



    Jebiga, meni smešno.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  7. #3397

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Kafenisemo s koleginicama u kaficu i ulaze decko i devojka, mladi, zgodni, moderni....sednu za astal preko puta nas. Drzese za ruke, ljubakaju, nezno gledaju jedno drugo...ko svaki zaljubljeni par....sve dok on joj ponudu svoj srednji prst da mu odgrize komadic koze ili nokta, t.j ono sto mu je smetalo i bezuspesno pokusao da ukloni.
    A kad i ona nije uspela nakon duze borbe sam je konacno obavio stvar
    Neka nova vremena, neki novi klinci i moderniji dokazi ljubavi


  8. #3398

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Dobio kolega radni zadatak juče da uradi popis svih klima uređaja u fabrici, kojih inače ima na stotine.
    Posle čitavog dana na terenu on donosi poslovođi papir na kom piše Fujitsu i ispod toga gomila japanskih slova....
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  9. #3399

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ljubomiru Zivkovu i njegovim komentarima na zurnale iz ranog socijalistickog doba

  10. #3400

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    "Nemam Twitter pa idem okolo sa megafonom i objavljujem šta radim i šta mi se dešava preko dana. Za sada imam troje koji me prate, a mislim da su dvojica od njih panduri" .
    Poruku je izmenio Sivi, 04.08.2015 u 17:11
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #3401

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Prvo se zapitah...ovo kao neki naučni rad akademske zajednice ?
    Zatim sam čitajući redom sve više se smejao. Naivno sam pomislio da ovo ni čoban na Biokovu ne bi poverovao.
    Ali...setih se kakve su sve gluposti plasirane prošlih decenija pa mnogi ih danas smatraju "svetim pismom"..i zaledih se.
    Idiotima ne treba mnogo da "okinu" i da sve ode u majčinu! Dovoljno je samo pomisliti da neki maloumnik ovo shvati kao "naučnu istinu" i eto ličnog "krstaškog pohoda".
    Šta reći na ovakvo ispiranje mozga, huškanje maloumnih i mržnji?

    http://vesti-online.com/Vesti/Ex-YU/...ludjuju-Hrvate
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #3402

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pa sad, nije baš danas, ali već je danima interna šala nastala tokom partija tablića. Sin, sestričina, njen muž Neša i moj ćale su standardna četvorka koja obrne 2-3 partije do 101. Ćale je osetljiv kada mu neko mazne keca a Neša "dolivao na vatru" sa epskim "Kome duzme prase? Kad ga bude napravio neka ga i nosi" !

    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #3403

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Australijancima. Nja nja nja nja nja


    Cepaaaaaj!!!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #3404

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Komentaru na jutjubu.

    Hmmm... Hor ruske vojske i Džordž Majkl umrli u istom danu. Istorija ce pokazati ko ce tu biti Toše a ko Nino...

    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  15. #3405

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Prvi put mi ovo upalo u oči...
    Statistike foruma: 22,567 članova, 9,969 tema, 566,991 poruka.
    Goga je najaktivniji član sa 20,357 poruka. Da li možeš da je prestigneš?


    Ovo neki izazov??? ....ma nema šanse
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 227 od 228 PrvaPrva ... 127177217225226227228 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •