Danas ste se smejali... - Strana 218
Strana 218 od 228 PrvaPrva ... 118168208216217218219220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3,256 do 3,270 od ukupno 3409
  1. #3256

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Детету које више од пола азбуке не може да изговори али сасвим лепо каже ЈОВАНА...обично ми кажу Јоњања, Јоана,Јона....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  2. #3257

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Jutros nekad oko 5h..povratak kuci, becki fini metro, zima kroz kosti ujeda....i tako..poklopile se zvijezde pa umjesto da cekamo 15 min, nas tri smo eto imale srece da odmah dodje. (Moram dodati da smo dva pravca mijenjale da nadjemo kebap, zbog gladi )
    Iiiii stojimo tako....kad prilaze 2-3 gancija...maleni, metar i zilet, i jedan krene da poljubi moju prijateljicu...skoro dosao do obraza, ona ne kaze njemu da ide, nego drugu njegovom da ga makne..ali taj neki kocoperan, pa se vrti i dalje oko nje...mislim, nije nikakav strah vladao, stvarno su sitni neki, i puno je kamera i ljudi unutra ali eto...i ja onako osajcam, sanse da razumije nas su 100% ...kazem:"ee brate, ajd´ da se ne zezamo, sve ok"....on odmah: "sestrooooo, de si, ma sve u redu, nista necemo"..bla bla..uzme i poljubi mi ruku. Dolazi treci i govori mu: "zasto diras MADAM?" ..ja sam vec tu legla...kod tog madam....i pocnu njih dvojica da se svadjaju di ce koji kojem da metne onu stvar.
    Onako glasno bi jedan u svoje pedu....drugi hoce zensko...ne moram ni dodati da se pola ljudi u vozu smijalo (bem ti ga....puno nas ima)...izadju na sljedecoj stanici..i ko zna di su se uputili da meCu sta.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #3258

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Другарица и ја у ноћном проводу...за шанком стоје дваматорца....старији и од мог и од њеног ћелета....зевају у нас, ма скидају погледом о.О
    Мало им то још нам и пиће шаљу....јес да није за смејање...ал брате сам њих изглед, облачање, појава изазива неконтролисани напад смеха код обе....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #3259

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Цитирам: "Ко другом јаму копа, сам у њу упада"
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  5. #3260

    Odgovor: Danas ste se smejali...





    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  6. #3261

    Odgovor: Danas ste se smejali...



    Kako inženjer uspavljuje bebu

  7. #3262

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Usran mi je dan. Veci dio vikenda...ali me oraspolozi da se na gluposti smijem kao lud na brasno. Danas sam se zakocenila..stigla slika iz Njemacke..moja mama kugla na wii-ju...sa viklerima na glavi.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #3263

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    statusu klinke s fejsa:
    ..Najveca trauma iz detinjstva:"Daj te pare sto si dobila za rodjendan da ti mi cuvamo."
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #3264

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    novi status iste klinke:

    Poruka lopovima iz Soko Starka: Do sada je u kesici Smokija bilo 117-121 komada.. sad brojim 95. Zar vam nista vise nije sveto...:D
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #3265

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Ovom ...

    rasprava dva navijača Chelsea ...

    Navijač1: "Fernando Torres never scores"
    Navijač2: "Yes, he scores - every night"

    -----

    i ovom ...




  11. #3266

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Nema knjizare u gradu, ili generalno izdavacke kuce a da ja u njoj nemam popust ili clansku kartu i time se ponosim
    E pa, moja sestra ima clansku kartu u apoteci Juce sam lekove platila 15 dinara manje
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #3267

  13. #3268

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Pricam sa sestrom nesto o roditeljima i pocnemo tati da se smejemo jer je stvarno dileja.
    Elem, pre nekog vremena isli tata i ja da tankujemo kola samo sto nisam ja vozila nego on. Super, natankovali mi, krecemo sa pumpe i u toku voznje moj otac se seti da nije nulirao predjenu kilometrazu i u'vati se tada. Kako. Proturio celu ruku kroz volan da bi dohvatio taj pipak ili sta je vec i da bi nulirao, ali je drugom krenuo da skrece u krivinu i, naravno, pustio volan. Kako ga je pustio, volan se automatski vratio, moj otac cimnuo ruku i u silnoj zabuni, odvalio rucicu za brisace. I polomio i odvalio sa lezista, samo je palo na patos. A bas je kisa rokala. Dobro, nista strasno, ide kod majstora i kraj.
    E. Jedno vece ja izadjem u selu i prilazi mi sin od majstora koji nam udesava maKinu.
    - Cao vozacice.
    - Cao. A sto "vozacice"?
    - Pa sta si naradila sa kolima?
    - Sta sam naradila sa kolima?
    - Pa kako si uspela da slomis rucicu u kolima?
    - Molim?
    - Bio nam je tvoj tata i rekao da si ti vozila i polomila.
    - A je l' jeste, 'a? I sta je jos rekao?
    - Da nemas decka.
    - E, zajeb'o te je za oba.
    - Znaci, imas decka?
    - Da, nisam ja sjebala kola, tata je polomio.

    Sledece jutro na'vatam ja tatu, oboje mamurni.

    - Tata, ko je polomio rucicu u kolima?
    - Ja, sine, sto?
    - Pa sto onda lazes..
    - Nisam!
    - Sta nisi?
    - Slagao da si bila sa mnom u kolima.
    - Ali si nalagao ljude da sam ja slomila rucicu.
    - Pa da, ti si zensko, pre ce poverovati tome nego da je to slomio dasa kao ja.
    - 'Ajde cale, ne budali. A sto nemam decka?
    - Si ti cula nekad za popust? Lakse bi ga tebi dali da si htela sa mnom da ides i da nalazes, ali ovako moram ja za tebe. Plavuso moja. I da, rekao sam mami da si ti slomila.
    - Jako slatko od tebe. Ja sam joj odma' rekla da si to ti uradio.
    - To nije lepo od tebe. Jesmo kvit sad?
    - Ma dodji 'vamo. (moj tata )

    Sta ti je ocinska ljubav.. Rodjena sam da budem sin, definitivno
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #3269

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Žabo, dobro si prošla.
    Znam priču da je muž poturio ženinu vozačku nakon što je naduvao.
    Sve bi bilo dobro, žena mu mnogo baš i ne vozi, tri meseca bez vozačke ne bi ni osetila... ali, matori joj je bivši pandur, pa je pukla bruka da mu ćerka ima problem sa alkoholom.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #3270

    Odgovor: Danas ste se smejali...

    Uradio sin domaci iz maternjeg jezika, celu stranu malo i veliko Lj, i posto je zurio vidim uzasan rukopis.
    Pa fino lepo pocela da brisem jedno po jedno, i na kraju shvatim da ustvari sve nevalja, pa sve obrisem, a on se ljuti i nece da radi opet.
    - Uradi domaci da mogu da ti ocistim sobu, pa da idemo u setnju.
    - E ja cu da odradim domaci, ali ti ces dva put da mi cistis sobu.
    - Zasto dva?
    - Pa zato jer si mi ti obrisala moj domaci i moram dva put da odradim isto, tako i ti, ima dva put da odradis svoj domaci zadatak :D


Strana 218 od 228 PrvaPrva ... 118168208216217218219220 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Do kog ste zaključka danas došli?
    Autor leptirić u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2523
    Poslednja poruka: 13.04.2020, 23:01
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •