To mogu i odrasli - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26
  1. #16

    Odgovor: To mogu i odrasli

    bio ja kod komsiice i pita mene njen drug:
    -Kakav si ti djak?
    A ja kucam poruku na mobilnom i ne skontam ga:
    -Ja, Dusan...
    -Drago mi je, ja sam Nenad...

  2. #17

    Odgovor: To mogu i odrasli

    ovaj je od prije po godine skoro
    ima jedan gospodin koji radi u Podgorichkoj banci i ime mu je Paun..a ja sam trebala neshto da mu poshaljem faksom i u momentu sam zaboravila kako se cho'ek zove i rekla njegovoj sekretarici :
    - Dobar dan, ovdje ta i ta iz te i te firme, izvinite trebao mi je gospodin GOLUB...
    a ona zastade, pa reche :
    - Nemamo Goluba ovdje, ima samo gospodin Paun, mislite li na njega?
    Mene smijeh potpishtio i ja, shto cu, rekoh :
    - Mislim...

    znala sam da je neka ptichurina u pitanju, al' koja trebalo je ubosti...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  3. #18

    Odgovor: To mogu i odrasli

    Danas, za ručkom...

    -Ovo je baš ukusno

    -Stvarno? Jože moš?

    Permutovala sam slova, ladno...

  4. #19

    Odgovor: To mogu i odrasli

    Tata mog prijatelja je skroz smušen čovek, ali mnogo sladak čičica. Imao je dva bisera sa mnom:

    Otvori moj drug radnju, a ćaleta ponekad zaduži da bude u njoj, dok on obavlja nešto. Još ubacio i televizor u prodavnicu da mu ne bude dosadno. Ja baš navratila kad je dekica dežurao. Uzmem par stvarčica za kuću i sad on treba da mi naplati. Kaže: Ne smem ja kasu da diram, da nešto ne zabrljam, ja ću ovako.
    Čovek ladno uzme daljinski od televizora i kuca cene. Ja gledam, ne verujem. E tu se i on zbuni, pa kaže: Jebeš ga, a gde mu izlazi rezultat?!


    Ja: Čestitam, čika Dragane, što ste postali deda! On: Hvala, lutko, takođe!

    Vrag odneo šnalu...

  5. #20

    Odgovor: To mogu i odrasli

    Pokojni stric od mog biFseg je imao tako obicaj da obilazi kineske prodavnice i posle nam deli poklone
    I dolazi on, tek ga njegov rodjeni brat spopadne...ma nemoj bre Savo da trosis pare...
    Sava: Ma ja sam to kod kineza kupio, nije skupo...
    Brat: Ajoj, nemoj kod kineza, oni imaju onaj virus (bese to u vreme sars-a)
    Savo: A, ne...nisam ja to sada kupio...pre 6 meseci...
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #21

    Odgovor: To mogu i odrasli

    sinoc, tj.jutros poshto sam u 4 legla sam ladno na chetkicu za zube iscijedila onaj 'vole vu pate avek moi' pahstetu, 'mjesto paste ..
    tata (seljak iz Kucha, kako bi reka za sebe) je, misleci da je pasta za zube, stavio u kupatilo i ja onako u polumraku , ne provjeravajuci uzeh i nacijedih na chetkicu...
    reko' shto je ovo Bozhe dragi, grdna li je ova pasta...sumnjivo mi je bilo jer je vonjala na tunjevinu..ja upali svijetlo u kupatilo, imadoh shto vidjet...
    i ostavila sam je tu dje je, zainat, jer sam znala da tata prvi ustaje ...vidjecemo je li opra zube s njom jutros ...Jedva chekam da se vidimo doma.....No mi majku zha', ona je cora (ne vidi bez ochajli to djaolje), pa ce i ona na$es...a onaj zhbir nece, slobodno ....On nece ni poznat' ...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #22

    Odgovor: To mogu i odrasli

    Ulazi pop u prodavnicu...i trpi da ne pukne od smijeha, ono sav pocrvenio..i puche chovjek od smijeha ne mogade vishe...radnica, mushterije ( i Mirko moj drug) ono gledaju ga...i kazhe on radnici:
    " nisam mogao da istrpim da se ne nasmijem, sad ispred vashe prodavnice..zaustavlja me Ciganchic i pita:
    - Pope, je l imash 10 centi?
    ja mu kazhem da nijesam pop, nego DJAKON ,
    a Ciganchic ce na to: dobro DJAVOLE imash li 10 centi?


    ahaahahahahahahahahahah
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  8. #23

    Odgovor: To mogu i odrasli

    Prekjuče mi pale na um smJehotine koje sam doživljavala na raznim lokacijama od srednjovječnih gospođa...npr. jednom prilikom sam čekala trolu, nailazi gospođa, drži u ruci onu plastičnu korpu iz marketa, praznu čitava stanica legla.... jer znamo da je zaboravila da je ostavi u marketu koji je nekih 50-ak m od stanice. Dushaaa...

    Ja u butiku...prodavačice se cijepaju od smijeha....šta je pa šta je? Kaže, gospođa ušla ladno u njihov butik a na vješalici drži neku košulju...one mislile, žena kupila negdje pa da joj se ne izgužva do kuće. Logično. I kad je htjela da proba nešto kod njih, one joj predlože da joj preuzmu košulju dok proba to.... žena skonta da je izašla iz prethodnog butika sa tom košuljom koju naravno nije platila...smušenost na djelu. I žena u trk da se blamira tamo i vrati tu košulju....možda ju je od stida i kupila.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #24

    Odgovor: To mogu i odrasli

    Miki - drug iz naselja, radi ka' konobar.
    Jednom kad je radio, a nije ima' centa u dzep, doša' je na posa' i ucrnjačio se bez para, posla nema ni za lijek da moze da klepi nekoga nešto - da 'ukrade'.
    Dešava se da ulaze dva tipa u kafic, Miki im prilazi i veli:
    (Miki): Izvolite?
    (Gosti): 2 piva.
    Donese Miki 2 piva i ovi vele:
    (Gosti): Možemo li odma da platimo?
    (Miki): Kako da ne, to vam je 18e i 60 centi!!!
    (Gosti): Što veliš to, kako toliko???
    (Miki): Ne pitaj, trebaju mi pare!
    ahahahahahahahahahahahhahahahahah

    Najjače je od svega što su se presmijali i zaista su mu dali pare i rekli:
    neka su ti proste, brate!
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #25

    Odgovor: To mogu i odrasli

    moja majka niđe ništa ne vidi, ni s naočarima (mislim da čita, gleda TV), a kamoli bez njih i izašla ona da prošeta sa tatom i srela ih ja u grad i prišlepala im se 'sreća najstarija' ..i sad kako šetamo ulicom gdje su neka kola bila parkirana, ona nam se 'žali':
    - eee...niđe ništa ne vidim..ostara se...čuvaj vid mala, nemoj da misliš da te neće stić kad dođeš u moje godine...
    (i u istom momentu pokazuje na jedno auto koje je bilo ispisano nazivom neke firme, ada iz aviona bi se viđelo što piše na njemu i stala ona bečka jedno minut u njega) i veli:
    - definitivno ne vidim (pokušavajuči da pročita što tu piše, a veze s vezom nema ono što ona čita sa onim što je napisano)..trebaće mi naočare..
    a otac se mrtav ladan okreće prema njoj i veli :
    - naočare..? tebi treba PAS, a ne naočare, ćorna...
    polijegale smo od smijeha...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #26

    ahahahahahahahahahahahahaha

    Prije dvije godine ansambl pozorista moje drugarice putuje avonom JAT-a za Zagreb....smjestili se oni u avion, uzlećeli, atmosfera super, zezanje u avionu i stiže posluženje stjuardese sa pićem. Drugarica mi i još dvojica njenih kolega sjede neđe po sredini aviona. Na sjedištu ispred njih su jedan ljekar i dvije njene koleginice. E, sad ide najzanimljiviji dio - ,stjuardesa sipa sok od jabuke i krene da doda ovom ljekaru, medjutim , saplete se nekako i saspe mu sve u krilo...izvinjava se ona, dodaje mu krpu, počiste to što se moglo očistiti i sasušiti i ona nastavlja dalje..pita Nadu - moju drugaricu i ove kolege šta piju, Nada traži mineralnu vodu, a kolega do nje pokaže na sok od jabuke. Stjuardesa pita njega:
    - Je l' isto kao ovaj gospodin naprijed?
    On odgovara:
    - Ne, hvala, ja bi ' u čašu ako ikako može !
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. To mogu samo deca
    Autor swba u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 23.07.2015, 15:07
  2. Ne ide, davi, gnjavi.. ma ne mogu..
    Autor starsica u forumu Književnost
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 25.03.2015, 23:24
  3. Ne mogu!
    Autor jamiroyu u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 09.06.2009, 14:20
  4. Sve je moguće...
    Autor Goga u forumu Filozofija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 28.12.2008, 22:55
  5. Da li se mogu igrati DOS igre na WIN XP?
    Autor biterlemon u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 19:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •