Glupost dana!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    10 Glupost dana!!!

    Ako ste culi neku glupost danas podelite je sa nama
    Sinisa Mihajlovic
    Kada je Groso dobio crveni karton,Uli Henes je dosao do nase klupe i onda je poceo da vice,da preti,da nam govori "fak of","fak of".I meni je tu pukao film,nisam mogao vise!Ja u sustini i ne volim Nemce,kad ih cujem tako da se ljute,pa pocnu da vicu na nemackom,odmah mi na pamet padne Drugi svetski rat...Zamalo da ga udavim!
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  2. #2

    Odgovor: Glupost dana!!!

    Gde se ove godine održava Cannes film festival?

    Christina Aguilera
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Glupost dana!!!

    Ko uveče leže sa buljom što svrbi,
    zorom se budi sa prstom što smrdi.

    (stara kineska poslovica)

  4. #4

    Odgovor: Glupost dana!!!

    Rezultati me ne zabrinjavaju,jer smo u Evropi,a to je najvaznije!
    Zarko Zecevic
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  5. #5

    Odgovor: Glupost dana!!!

    Dule Vujosevic
    "Biraj Dule,titulu prvaka drzave ili prolaz u drugi krug Evrolige",bez mnogo razmisljanja odgovorio bih,"Drazi mi je jos jedan domaci trofej"
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  6. #6

    Odgovor: Glupost dana!!!

    "U svakom slucaju,mi smo dali i strategiju i ono sto je osnova za vizuelni identitet,i,naravno,ja mislim da CNN zna bolje ko smo mi nego sto mi znamo.Tako da nije problem da pripreme to sto treba".
    Bojan Dimitrijevic-ministar trgovine,turizma i usluga

    Tesko nama kad si nam ti ministar,bitango!!!
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  7. #7

    Odgovor: Glupost dana!!!

    Citat Captain Jack kaže: Pogledaj poruku
    "U svakom slucaju,mi smo dali i strategiju i ono sto je osnova za vizuelni identitet,i,naravno,ja mislim da CNN zna bolje ko smo mi nego sto mi znamo.Tako da nije problem da pripreme to sto treba".
    Bojan Dimitrijevic-ministar trgovine,turizma i usluga

    Tesko nama kad si nam ti ministar,bitango!!!
    -Kapetane, nemoj tako, celavi i nije tol'ko los. Izjava stoji u potpunosti, razmisli malo.

  8. #8

    Odgovor: Glupost dana!!!

    Amerikanka Kathy Evans je doživjela opće poniženje pred prijateljima i obitelji nakon što je u njujorškom popularnom TV showu 'Tko želi biti milijunaš' oborila rekord u ljudskoj gluposti.
    Kako? Majka dvoje djece, 32-godišnja Kathy, zapela je već na prvom pitanju, za 100 dolara, koje je glasilo:

    Što je od sljedećeg najveće?
    A. kikiriki
    B. slon
    C. Mjesec
    D. Hej, koga ti to zoveš velikim?

    Kathy je ubrzo šokirala publiku kad je priznala da je ovo prilično teško pitanje na koje ne zna odgovor! Hmm... Ops, ovo je teško, priznala je: Mislim, sigurna sam da sam već čula za neke od ovih stvari, no nemam pojma koliko su velike.

    Zatim je iskoristila prvog džokera 'pola-pola' i maknuti su joj odgovori A i D, pa su joj na raspolaganju ostali slon i Mjesec. Suočena s krajnje lakim pitanjem, Kathy je i dalje ostala bez rješenja! Oh, maknuli su mi dva odgovora između kojih sam se dvoumila, izjadala se, bilo bi najbolje da iskoristim džokera 'zovi' i nazovem svoju prijateljicu za pomoć.

    Nakon što su je spojili s prijateljicom, službenicom Betsy, Kathy joj je uzbuđeno rekla: Bok Betsy! Kako si? Ovdje Kathy! Ja sam na telki!, a zatim: OK, imam jedno važno pitanje: Što je od ovoga veće slon ili Mjesec? Požuri, imamo još 15 sekundi!

    Betsy joj je odmah rekla da je točan odgovor C, Mjesec, no Kathy se preostalih nekoliko sekundi s njom raspravljala oko toga u nevjerici. Nakon razgovora je izjavila da nije sigurna može li vjerovati Betsy, jer ona i nije baš najpametnija, pa će biti najbolje da iskoristi trećeg džokera 'pitaj publiku'.

    Iznenađena publika izglasala je 98 posto odgovora C (Mjesec), na što je Kathy zaključila: Vau, čini se da su svi protiv mog mišljenja. No, ponekad se jednostavno moramo voditi svojim instinktima. Zato ću reći kao konačan odgovor B, slon.

    Kad su joj rekli da je točan odgovor C, Mjesec, ostala je u čudu!
    (tportal)


    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #9

    Odgovor: Glupost dana!!!

    Dragana Marković Palma:

    "Meni nije svir'o i pev'o jedino Betoven i Šopen jer sam bio mali. Ne postoji estradni umetnik, narodni ili zabavni, koji mi nije pev'o... Kad su oni bili popularni, da sam bio ovih godina, možda bi ih doveo ovde na noge da mi sviraju ili pevaju."

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #10

    Odgovor: Glupost dana!!!

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Amerikanka Kathy Evans je doživjela opće poniženje pred prijateljima i obitelji nakon što je u njujorškom popularnom TV showu 'Tko želi biti milijunaš' oborila rekord u ljudskoj gluposti.
    Kako? Majka dvoje djece, 32-godišnja Kathy, zapela je već na prvom pitanju, za 100 dolara, koje je glasilo:

    Što je od sljedećeg najveće?
    A. kikiriki
    B. slon
    C. Mjesec
    D. Hej, koga ti to zoveš velikim?

    Kathy je ubrzo šokirala publiku kad je priznala da je ovo prilično teško pitanje na koje ne zna odgovor! Hmm... Ops, ovo je teško, priznala je: Mislim, sigurna sam da sam već čula za neke od ovih stvari, no nemam pojma koliko su velike.

    Zatim je iskoristila prvog džokera 'pola-pola' i maknuti su joj odgovori A i D, pa su joj na raspolaganju ostali slon i Mjesec. Suočena s krajnje lakim pitanjem, Kathy je i dalje ostala bez rješenja! Oh, maknuli su mi dva odgovora između kojih sam se dvoumila, izjadala se, bilo bi najbolje da iskoristim džokera 'zovi' i nazovem svoju prijateljicu za pomoć.

    Nakon što su je spojili s prijateljicom, službenicom Betsy, Kathy joj je uzbuđeno rekla: Bok Betsy! Kako si? Ovdje Kathy! Ja sam na telki!, a zatim: OK, imam jedno važno pitanje: Što je od ovoga veće – slon ili Mjesec? Požuri, imamo još 15 sekundi!

    Betsy joj je odmah rekla da je točan odgovor C, Mjesec, no Kathy se preostalih nekoliko sekundi s njom raspravljala oko toga u nevjerici. Nakon razgovora je izjavila da nije sigurna može li vjerovati Betsy, jer ona i nije baš najpametnija, pa će biti najbolje da iskoristi trećeg džokera – 'pitaj publiku'.

    Iznenađena publika izglasala je 98 posto odgovora C (Mjesec), na što je Kathy zaključila: Vau, čini se da su svi protiv mog mišljenja. No, ponekad se jednostavno moramo voditi svojim instinktima. Zato ću reći kao konačan odgovor B, slon.

    Kad su joj rekli da je točan odgovor C, Mjesec, ostala je u čudu!
    (tportal)


    e ovo mi je ulepsalo narednih nedelju dana
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #11

    Glupost dana

    Zamislila sam ovu temu kao domaćinom za sve izrečene ili napravljene ljudske gluposti..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #12

    Odgovor: Glupost dana!!!

    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  13. #13

    Odgovor: Glupost dana!!!

    Ovo bas i nije glupost od danas ali nisam mogla a da ne ispricam.
    Jedan covek je prepricavao svoju glupost za jednu emisiju.


    Pre dve nedelje mi je bio 38 rodjendan. Ustao sam ujutro i krenuo u kuhinju, ocekujuci kako ce moja zena da mi se baci u zagrljaj, pozeli sretan rodjendan i pokloni nesto...Kad ona, ni dobro jutro da mi kaze.
    Nista ja nisam rekao, mislim takve su zene s godinama, ali deca, pa i oni me zaboravili...
    Odem takav nervozan na posao, a tamo me doceka moja sekretarica sva cvrkucuci pozeli mi dobro jutro i sretan rodjendan.
    Moje raspolozenje se odmah popravi, barem ima neko ko se setio mog rodjendana...
    Nakon nekoliko sati posla, dodje moja sekretarica, i predlozi da idemo negde vani na rucak, i ja pristanem, pa rodjendan mi je...
    Odemo u jedan romantican restoran i uzivali smo bas u dobroj hrani, a i u picu.
    Kad je trebalo da se vratimo na posao, moja sekretarica opet predlozi da se ne vracamo na posao tog dana nego da svratimo kod nje na pice.
    Prihvatim ja i to, pa rodjendan mi je, a kod kuce se niko nije setio...
    Kad smo stigli kod nje kuci, ja se zavalio u jednu udobnu fotelju, ona mi nasula casu vina i kaze da ode da obuce nesto komotnije...
    Nije je bilo 5min. a kad je izasla....
    U ruci je nosila tortu, a iza nje su isli, moja zena, deca i svi prijatelji pevajuci mi happy birthday.
    A ja....
    Ja sam sedio u onoj fotelji iznenadjen i - go, golcat !!
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  14. #14

    Glupost dana!!!

    Rečenice koje bi zvezde volele da zaborave


    Ako se pogledaju neverovatne izjave naših i stranih poznatih ličnosti, prosto nam dođe da se sažalimo nad njihovom sudbinom, jer jadni reper Eminem žali što nije crnac, Suzanu Mančić oči otvaraju u struku, Majkl Džekson je uveren da možemo da letimo... Biseri poput izjave Žan-Kloda van Dama koji je uveren da je on Fred Aster za karate, ili tvrdnja Željka Joksimovića da je on rasni konj koji mnogo vredi, prepričavaju se godinama, a primera ima koliko hoćete, jer lista bisera poznatih ličnosti je beskonačna. Šta reći osim citirati Viktoriju Bekam - Koristim svoj mozak prvi put nakon dugo vremena. Ko bi reko...

    Muzičari
    - Viktorija Bekam: Oblačim se seksi - ali ne na očigledan način. Seksi u devičanskom smislu.
    - Inspektor Blaža: Ja još nisam imao seksualne odnose. To se valjda vidi na meni.
    - Ivana Banfić: U razgovoru s prijateljicama shvatila sam da nije lako napraviti dete.
    - Džesika Simpson: Je l ovo piletina ili riba? Znam da je tunjevina, ali na pakovanju piše piletina iz mora.
    - Seka Aleksić: Tako je to u životu. Kad nemaš para, gladuješ, a i kad imaš para - opet gladuješ.
    - Aksel Rouz: Veoma je teško ostati u monogamnoj vezi ako mi druga osoba ne dozvoljava da budem sa drugim ženama.
    - Madona: Gubljenje nevinosti je bio pravi potez za moju karijeru.
    - Željko Joksimović: Ja nisam magarac, možda sam konj, ali rasni konj koji mnogo vredi.
    - Stiven Tajler: Od svih stvari koje sam izgubio, najviše mi nedostaje moja pamet.
    - Džej Ramadanovski: Onaj ko u životu nije ukrao bar žvake, dabogda crko.
    - Madona: Dugo sam želela da budem opatica, one su veoma seksi.
    - Eminem: Odavno nisam pomislio: Do đavola, da sam se rodio ko crnac, ne bih morao da prolazim kroz sve ovo.
    - Željko Joksimović: Završio sam muzičku akademiju, mislim, nisam diplomirao, ali, evo, kažem kao da sam završio.
    - Rod Stjuart: Umesto da se ponovo oženim, pronaći ću neku ženu koja mi se zaista ne sviđa i držati je u kući.
    - Đule Van Gog: Sociološki trenutak je takav da svi mi duvamo... na globalnom planu.
    - Majkl Džekson: Znate, mi možemo da letimo. Samo ne znamo kako da mislimo prave misli i uzdignemo se iznad zemlje.

    Političari
    -Arnold Švarceneger: Mislim da su gej brakovi nešto što treba da bude između muškarca i žene.
    - Al Gor: Zebra nikad ne menja svoje tačkice. (izjavu je ponovio nekoliko puta)
    - Hari Truman: Uvek budite iskreni, čak i kad to ne mislite.
    - Hari Truman: Ukoliko ne možete da ih ubedite, zbunite ih.
    - Džordž Buš: Retko se postavlja ovo pitanje, uče li naša deca.
    - Dragan Marković Palma: Meni nije svirao i pevao jedino Betoven i Šopen, jer sam bio malen dok su oni bili popularni. Ne postoji estradni umetnik koji meni nije pevao u prostoriji od dva-tri metra.
    - Džordž Buš: Preveliki broj ginekologa ne može da praktikuje svoju ljubav prema ženama širom zemlje.
    -Margaret Tačer: Proći će mnogo godina - ja to sigurno neću doživeti - da žena postane premijer Velike Britanije. (ovo je izjavila 1974, pet godina pre nego što je izabrana za britanskog premijera)

    Manekenke
    - Linda Evanđelista: Bog me je učinio ovako lepom. Da nisam lepa, bila bih učiteljica.
    - Jelena Jakovljević: Lako je biti s nekim i uvaliti mu se. Probaj da budeš sam sa sobom.
    - Miranda Viđak: Volim lekare i stalno bih kod njih.
    - Katarina Rebrača: Mislim da sam talentovana za pevanje, samo nema nikog da me sluša.
    TV lica
    - Suzana Mančić: Boja očiju me otvara u struku.
    - Sanja Marinković: Roman je preveden na nekoliko miliona jezika.
    - Ivan Zeljković: Od čega bi se pravio šarmirani beton?

    Glumci
    - Ketlin Tarner: Kad stvarno dobro izgledam, uđem u sobu, i ako me muškarac ne pogleda, sigurno je gej.
    - Kijanu Rivs: Plakao sam zbog lepote, plakao sam zbog bola, a u ostalim situacijama sam plakao jer nisam ništa osećao. Ne mogu protiv toga. Ja sam prosto kliše samog sebe.
    - Dragan Nikolić: Kada sam video toliko bilborda po gradu sa mojim likom, bilo mi je malo previše mene.
    - Dejvid Arket: Mislim da je bog ogromni vibrator na nebu... sila koja pulsira neverovatnom energijom.
    - Brižit Bardo: Počela sam kao očajna glumica i ostala sam takva.
    - Dubravka Mijatović: Još se nije rodio taj koji je o meni rekao nešto lošije od onoga što ja mislim.
    - Džejmi Li Kertis: Moje grudi su predivne, i moram da vam kažem, izazvale su mnogo pažnje.
    - Džoni Dep: Uglavnom nastojim da ostanem u konstantnom stanju zbunjenosti, samo zbog izraza lica koje to stanje izaziva.
    - Ališa Milano: Spavala sam gola... sve do zemljotresa.
    - Ričard Gir: Moje ime je Ričard Gir i ja sam lezbijka.
    - Šeron Stoun: Žene možda mogu da isfoliraju orgazam. Ali muškarci mogu da isfoliraju celu vezu.
    - Kevin Bejkon: Samo idiot ne može da pronađe devojku za seks kada je slavan. To je lako. Pravi talenat je potreban da dobijete seks kada niste poznati.
    - Velimir - Bata Živojinović: Evo, i sada me svuda ima, snimam i reklame, od mene ne možete ni da prdnete.
    - Žan-Klod van Dam: Ja sam Fred Aster za karate. Imam talenta za glumu. Bez obzira na to šta novine pišu o meni, ja sam jedan od najosećajnijih ljudi na svetu, i ja to znam.
    -Robin Vilijams: Bog nam je dao penis i mozak, ali krvi dovoljno samo za jedno od njih.
    -Dru Barimor: Ako umrem pre svog mačka, volela bih da malo mog pepela stave u njegovu hranu, tako da mogu da živim u njemu.
    -Robert de Niro: Žene kažu da se prijatnije osećaju dok se svlače pred muškarcima nego pred ženama. Kažu da su žene previše kritične, dok su muškarci, prosto, zahvalni.

    Van konkurencije
    - Stiv Džobs, osnivač Apple: Moja devojka se uvek smeje za vreme seksa, bez obzira na to šta čita.
    -Barbara Buš (tokom posete opustošenom Nju Orleansu): Ljudi koji su smešteni u halama i inače žive u lošim uslovima. Tako da je ovo za njih premija.
    -Dejan Savićević: Što kaže jedan moj prijatelj, ne može košulja da bude bliža telu od potkošulje.
    -Vanja Udovičić: Vratio sam se sa tri kilograma viška. Imao sam 95 kilograma, a posle tih šest dana odmora 101 kilogram.

    izvor ''Blic''

  15. #15

    14 Odgovor: Glupost dana!!!

    Glupost, tuga, šta li je...

    Radni naslov:

    nosić i poneki tik...


    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Hit dana
    Autor love hunter u forumu Muzika
    Odgovora: 804
    Poslednja poruka: 09.09.2017, 15:55
  2. Dogodilo se na današnji dan
    Autor Necromancer u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1455
    Poslednja poruka: 20.03.2015, 13:00
  3. Glupost u pijanstvu
    Autor Kunic u forumu Pričaonica
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 06.12.2012, 11:10
  4. Glupost...
    Autor dankaBg u forumu Psihologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.06.2010, 00:30
  5. Imam neku glupost u kompu!
    Autor Bacvanin u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.12.2007, 17:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •