Pitanjce... kako i na koji način da... - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 114
  1. #16

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    Na start/settings/control panel/user accounts...

    tu ćeš se već snaći



  2. #17

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    moram da svratim ovde s vremena na vreme.. chisto da temu ne uhvati pauchina

    imam sljedecu situaciju:

    uradila sam restore sistema (ili kako se to vec struchno zove) i sad je kao nov skinula sam AVG po prepuruci odredjenih i josh po neki program za chishcenje (koji cu ja garant zaboravljati pokretati ) ali kad hocu da instaliram AVG kazhe mi da vec postoji neki antivirus ugradjen (to je valjda onaj shto dodje u paketu, a? ) i kazhe mi da prvo uninstaliram taj, pa da onda tek instaliram AVG..

    tu nastaje problemchic jerbo ne znam kako da ga uninstaliram
    to sranje meni vec dugo i ne radi, inache je u donjem desnom kutu i pishe "windows security center" a s njim mi u paketu non stoop iskache "your computer is at risk"





    nau vat?
    moomoo meee jooouu

  3. #18

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    Pošto vidim da imaš spybot search and destroy. Pokreni njegov update, i onda očisti s njim komp. To što imaš nije anti nego virus :D
    Posle toga ćeš moći da instaliraš antivirus koji hoćeš, mada ti ne bi preporučio AVG pošto je drugu pored njega prošlo mnoooooogo virusa. Moj predlog:
    1. Kaspersky
    2. Avast

  4. #19

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    nije odgovarajuca tema nikako ali nisam htela da otvaram novu nepotrebno
    elem, imam jedno pitanjce..
    gde mogu da pronadjem dobar translator, odnosno ili softwer ili sajt koji bi mi preveo vece tekstove sa engleskog ili francuskog na srpski (ili hrvatski, bosanski).. ali takav prevodilac koji bi preveo i fraze i gramatiku, ne bukvalan prevod kao sto je InterTran i slicni
    nadam se da je razumljivo
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #20

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    gde mogu da pronadjem dobar translator, odnosno ili softwer ili sajt koji bi mi preveo vece tekstove sa engleskog ili francuskog na srpski (ili hrvatski, bosanski).. ali takav prevodilac koji bi preveo i fraze i gramatiku, ne bukvalan prevod kao sto je InterTran i slicni ...
    Može li na piroćanski

    od InterTraina ne verujem da ćeš naći nešto bolje
    pre će roboti da imaju svoje potomke, nego što će se kompjuteri izboriti sa našom gramatikom

    skoro pa istinito

  6. #21

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    bedak ja bejah nasla jednom neki sajtic, bas je dobro prevodio.. ali sad da me ubijes, trazim vec par dana, ne mogu da nadjem
    stvar je u tome da sam htela da e-knjige prevedem an srpski koje nemam kod kuce.. zamorno mi da citam preko neta a jos i engleski nije stvar da engleski ne znam.. samo je u svakom slucaju lakse citati na maternjem jeziku
    hvala Arci u svakom slucaju
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #22

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    onlline možeš pokušati sa GoogleTranslator i InterTran

    ja stvarno nisam čuo da ima nešto bolje od njih kada su potrebni prevodi jezika sa ovih prostora, pa da je sve to još i free

  8. #23

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    na temi "Predlozite softver" na prvoj strani eboye je predlozio jedan.. "Translator".. ali je ostavio samo info o njemu a ne i gde mozes da skines pa sam ja trazila juce i trazila.. ali nukure..
    a da, ne bi bilo lose da je i free
    InterTran je suvise bukvalan prevodi svaku rec bukvalno a to mi bas i nije od pomoci
    GoogleTranslator nije los.. ali je za trunku manje bukvalniji od InterTrana
    valjda sam se ponadala da neko zna bolje od mene
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #24

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    na temi "Predlozite softver" na prvoj strani eboye je predlozio jedan.. "Translator".. ali je ostavio samo info o njemu a ne i gde mozes da skines pa sam ja trazila juce i trazila.. ali nukure..
    a da, ne bi bilo lose da je i free ...
    link za download exe fajla je pri dnu stranice



    piše da je free

  10. #25

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    he.. nisam vid'o
    cu se vrnem lejtr da javnem kako ide

    edit: nije los, slican je GoogleTranslatoru, samo sto je nezahvalan za vece tekstove kao i vecina programa, kao sto si i rekao
    hvala na trudu Arture
    Poruku je izmenio starsica, 10.12.2008 u 19:45 Razlog: edit
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #26

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    Kada tražim muziku na net-u redovno viđam lepo sređene liste a ne umem sama da ih napravim. Kako se to radi?

    Na ovo mislim:



    Probala sam da odem na adresu brišući iz nje " /files/Archive/Flipfix/ " tako da ostane samo ___________.com, ali tjorak .

  12. #27

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    spremila sam bookmarks odnosno kopirala ih sve i spremila ih na bek-ap drive.. elem, ochistila sam komp (odnosno neko drugi je to uradio umjesto mene ) i sad radi ko leptiric hocu da vrnem moje bookmarks natrag, al' ne vem kako
    koristim lisicu, i nadjoh opciju "import" ali mi je ponudjeno samo da importujem iz explorera




    edit post:
    shto je najbolje znam da mi je vec neko objashnjavao onomad istu stvar, ali jbg, nemrem se sjetim
    moomoo meee jooouu

  13. #28

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    Kako i na koji način biste nam pomogli (pogledaj prethodna dva posta), a da ne zovemo Arthura u pomoć?

  14. #29

    14 Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku


    edit post:
    shto je najbolje znam da mi je vec neko objashnjavao onomad istu stvar, ali jbg, nemrem se sjetim

    Koliko se sećam, Arthur je spominjao safe mod. Ako možeš pokreni lisicu iz safe moda.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  15. #30

    Odgovor: Pitanjce.. kako i na koji nachin da...

    Pokusaj 'vako:

    Otvori "lisicu" - Ctrl+Shift+B - Import and backup - Restore - Choose file, pronadjes svoj bookmarks file, i to je to

    Ne znam mnogo o FF-u, ali trebalo bi 'vako da ide

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako koji horoskopski znak raskida
    Autor Mish u forumu Astrologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09.02.2016, 13:29
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Oni koji nesto rade i oni koji samo pricaju...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 13.01.2014, 14:55
  4. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  5. Kako koji znak provodi svoje slobodno vreme
    Autor silvia u forumu Astrologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 16.05.2008, 22:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •