Duhovi - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 50 od ukupno 50

Tema: Duhovi

  1. #46

    Odgovor: Duhovi

    Citat Kalina kaže: Pogledaj poruku
    Verujete li u duhove?
    Plasite li ih se ?
    Da li ste nekada pokusali da ih prizivate?

    Otvorite taj viski, sipnite i meni koji pa da nastavimo sa temom

  2. #47

    Odgovor: Duhovi

    kao mali sam prizivao duhove ali to ne veže,ali nešto se pitam u vezi duhova jer su mi se desile čudne stvari,prvo sam sreo fantoma zatim nedavno nešto zamišljen sam gledao u staru zgradu preko puta moje. kamen koji se nalazi pri dnu zgrade je bio izbočen nije bio u ravni zida zgrade to je normalno takvih je zgrada mnogo i mislio sam da je ta zgrada uvjek bila takva međutim već sutra ta stara zgrada nije imala izbočen kamen na njenom dnu cio zid zgrade je bio u jednoj ravni,čudno da se zgrada mjenja sama od sebe

  3. #48

    Odgovor: Duhovi

    Na ovom svetu sve se desava zbog necega,iliti nista se ne desava slucajno,do sada sve misterije o duhovima su razresene i ne postoji tako nesto.
    Bi sam u shumaricama u sred noci oko ponoci(he kako sam izrimovao) sa devojkom u zelenoj travi...necu dalje..nista nam se nije ukazalo..slikao sam svuda unaokolo i dobro pregledao sve slike, naravno nista nisam nasao, mada sam na par njih mogao da odradim odlicnu foto montazu nebi li to izgledalo kao neki duh..
    Ovo je na primer odlicna foto montaza za velike mentole

  4. #49

    Odgovor: Duhovi

    ne znam da li je efikasno traženje duhova po šumi niti da li se uopšte mogu prizvati.ali to sa zgradom preko puta moje je istina ukoliko nisam halucinirao a halucinirati nisam mogao.negdje ću napraviti fotke te zgrade koja stvarno izgleda sablasno.mislim da je lakše sresti vampira ili nekog demona nego duha.
    pokušaću da u moju potragu za čudnim uključim sav moj dobri ludi tamni pjesnički razum.

  5. #50

    Odgovor: Duhovi

    VAŠINGTON 16. 11. 2009

    PRESS

    Bela kuća puna duhova

    Džena Buš, ćerka bivšeg predsednika SAD, tvrdi da je dva puta bila prestravljena neobjašnjivim fenomenima u Beloj kući. O tome su i ranije otvoreno govorili i bivši stanari predsedničke rezidencije

    Ćerka bivšeg predsednika SAD Džordža Buša, Džena Buš, otkrila je javnosti da Belu kuću u Vašingtonu posećuju duhovi. U jednoj od najgledanijih američkih TV emisija pre nekoliko dana ona je izjavila da je dva puta bila svedok takvih neobjašnjivih fenomena koji su je prestravili.



    Bušova ćerka, inače, nije usamljena u svojim tvrdnjama da Belu kuću posećuju duhovi, jer su i nekadašnji stanari rezidencije, kao i zaposleni u predsedničkom kompleksu u Vašingtonu imali susrete sa natprirodnim fenomenima.

    Džena Buš je gostujući u šou-programu Džeja Lenoa objasnila da su njeni susreti sa natprirodnim pojavama bili praćeni tihom muzikom koja je dolazila iz kamina u njenoj spavaćoj sobi.

    Svirka iz kamina

    - Spavala sam, a iz kamina u mojoj sobi odjednom se začula muzika iz 20-ih godina prošlog veka. Mogla sam jasno da je čujem, uplašila sam se i pobegla u sestrinu sobu. Ona mi nije poverovala, rekla mi je da prestanem sa glupostima i vratim se u svoju sobu - ispričala je svoj prvi susret sa duhovima Džena.

    Sa ozbiljnim izrazom na licu Džena Buš je prepričala i svoj drugi susret sa duhovima. Ovog puta imala je i svedoka, sestru bliznakinju Barbaru.

    - Sledeće nedelje obe smo spavale u mojoj sobi. Odmah nakon što smo utonule u san začula se opera koja nas je probudila, ponovo iz kamina. Uplašile smo se. Pokušale smo da nađemo neko racionalno objašnjenje, ali nismo uspele. Mislile smo da smo lude - izjavila je Bušova.



    Džena i Barbara sutradan su o svom doživljaju ispričale zaposlenima u predsedničkoj rezidenciji koji su im potvrdili da se neobični zvuci i muzika često čuju u Beloj kući.

    Najpoznatija legenda vezana za duhove u Beloj kući odnosi se na nekadašnjeg britanskog premijera Vinstona Čerčila i njegov susret sa duhom bivšeg predsednika SAD Abrahama Linkolna, koji je najviše puta viđen kako šeta rezidencijom.

    Čerčil bio prestravljen

    Čerčil je, naime, prilikom jedne od poseta SAD trebalo da prespava u Beloj kući, u sobi koju je nekada koristio Linkoln. Pre spavanja Čerčil je otišao da se istušira. Prema anegdoti, nakon što se istuširao, on je sa cigarom u ustima i čašom žestokog pića, dok je još bio nag, ušao u sobu i ugledao duh bivšeg predsednika SAD Abrahama Linkolna kako stoji ispred kamina. Britanski premijer je nekoliko trenutaka bio naspram Linkolnovog duha gledajući ga u oči. Duh je ubrzo nakon toga nestao, a Čerčil je, verovatno preplašen, odbio da zanoći u toj sobi.

    Inače, za duh Abrahama Linkolna se priča da često šeta po hodniku drugog sprata, kuca na vrata i stoji ispred određenih prozora sa rukom iza leđa.

    Još jedna potvrda o postojanju natprirodnog u Beloj kući došla je od nekadašnje prve dame SAD Hilari Klinton. Aktuelna državna sekretarka izjavila je da je sigurna da postoji duh.

    B. ĆUKIĆ
    Poruku je izmenio Morpheus, 16.11.2009 u 21:54

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •