Pogreska u pisanju
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Pogreska u pisanju

    Imam jedan Problem. Kod mog Potpisa sam napravila dve greske koje sada nikako ne mogu da ispravim, i ako sam vec vise puta probala.
    Greska 1= izgubljen (i)
    Greska 2= Chaplin
    Svaki dan bez smeha je izgubljeni dan. Carly Caplin

  2. #2

    Odgovor: Pogreska u pisanju

    A jel mogu da znam na koji način si to pokušala? Pošto svima funkcioniše
    Odeš na svoj profil, sa leve strane u onom kaišu gde piše korisnički panel imaš opciju promene potpisa, prvu po redu, klikneš, prepraviš šta treba i onda ispod imaš opciju sačuvaj potpis, klikneš to i trebalo bi da radi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Pogreska u pisanju

    ...Mozda sam ja potpuno luda i nesposobna, khm, khm , ali, ne mogu da se snadjem i nadjem nacin da ispravim gresku u pisanju, koja je, uzgred-budi-receno, iako u jednom slovu, potpuno katastrofalna jer, opet potpuno, menja smisao onoga sto sam HTELA da kazem!!! Save My Soul!

  4. #4

    Odgovor: Pogreska u pisanju

    I, daaaaaaaa...Kako to da sad u dnu ove poruke imam opciju "izmeni poruku", a tamo gde HOCU da je izmenim, nemam istu... Sam dosadna?

  5. #5

    Odgovor: Pogreska u pisanju

    kanda imas samo 10 min vremena da menjas posle trt

  6. #6

    Odgovor: Pogreska u pisanju

    Koliko ja znam, 6 sati nakon pisanja poruke imas fore da je menjas. Ukoliko je greska toliko strasna, zamoli moderatora koji je na forumu gde si pisala da ti je ispravi.

    I da, sve se to moze izbeci ako pre slanja poruke jos jednom pazljivo procitas sta si napisala.
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  7. #7

    Odgovor: Pogreska u pisanju

    ja se izvinjavam po svoj prilici omasio sam forum

  8. #8

    Odgovor: Pogreska u pisanju

    Finoooo! Polako pocinjem da povezujem stvari ! Thnx!

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •