Naj poruka
Strana 1 od 41 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 602

Tema: Naj poruka

  1. #1

    12 Naj poruka

    Pročitali ste neku smešnu poruku na forumu? Ili zanimljivu? Ili možda glupu?

    Prekopirajte je ovde, navedite autora i temu, možda je neko nije video, pa da se zajedno smejemo.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #2

    Odgovor: Naj poruka

    Citat kissigirl kaže:
    Pa dobro... I za avatar i za potpis dobijas 5, svi znamo koliko si zaludjen marsovcima, itd, itd...
    Dakle, sada sam pao stolice. Ovo je Kisi napisala za Vladu na temi ocenite avatare i potpise.

    Mala, za ovo dobijaš reputaciju.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  3. #3

    Odgovor: Naj poruka

    Citat HLEBmaster kaže:
    Na shta si pecao? Na kremenadle il na malog od komshije?!
    Lebacov odgovor Zlatnom misu na "Moji ulovi", di je prikazan ulov malo veci od njega , ovo ispricam bar jednom dnevno, pa makar i slucajnom prolazniku, i obavezno se pokidam od smeha
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  4. #4

    Odgovor: Naj poruka

    Od Goge na temi "Sta ste sinoc radili"

    Pokusavala da smirim Kikija, koji je toliko uzivao sto je u centru paznje (kao i uvek), da se na kraju zaleteo i pokusao da prodje kroz zatvorena vrata Smirio se sam Ljubi ga majka
    Evo, promenila sam potpis

  5. #5

    06 Odgovor: Naj poruka

    Citat Kunic kaže:
    Dakle, sada sam pao stolice. Ovo je Kisi napisala za Vladu na temi ocenite avatare i potpise.

    Mala, za ovo dobijaš reputaciju.


    Jao, pa bas ti hvala! Puuuuno kissica od Kissi!

  6. #6

    11 Odgovor: Naj poruka

    Citat fascinejsn kaže:
    sve dok nisi pocela da lajes na mene, uspenusano kao pogana gladna kera.
    moze da konkurise za glupost godine

    sad se vidi sad se zna, tko se kome dopada ...
    Poruku je izmenio nattydread, 08.09.2006 u 18:58
    nattydread is coming to dinner

  7. #7

    Odgovor: Naj poruka

    Valter the King na najlepšoj ljubavnoj pesmi ikada:

    Milance Radosavljevic
    -Dao bih ovo malo zivota-
    Zadjem ja u kafanu, a ono Milance... ( tacke su zato sto se nicega nesecam )
    +

    svaki njegov post na temi "Izbaci uljeza" i "Igramo se skraćenica"

    +

    ima ih još
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    07 Odgovor: Naj poruka

    "Trazim pesmu ide od prilike ovako
    vara vara para ima mika para za pesmu i drugara
    cuo sam pesmu na radiju i pevao je djani sa jednom zenom u duetu, moze neko da mi pomogne!"


    CiKaZiKa

  9. #9

    Odgovor: Naj poruka

    Ma dobro nama, nego smo glAAAAAAAAAAAniiiiii, nema ko da mesi 'leba

    Mora da su ga monstruozno zakopala neka deca češke nacionalnosti, od kad su ga promatrala u net cafeu gubi mu se svaki trag
    Squaw - direktno iz 'Lebove pizzerije
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  10. #10

    Odgovor: Naj poruka

    Citat lebarnik kaže:
    LET IZNAD ZECHEVICHIJEG GNEZDA


    Negde, u gradu NS-u, zzive zec i zzena mu zechica. Kakav zec? Pa ne bash chudan zec,al jes jedini na svetu i nije od onih shto ih se izvlachi iz sheshira il shto im shapice donose srecu, ako ih turish ko privezak za kljucheve..Nema shapica..

    E, sad shta sa njima? ..Samo polako.. Pochinjem od pochetka, od jednog drugog grada i nje..

    Neverovatno, ali istinito, naci se sa njom* tachno na vreme i nije jako teshko. Iako to gotovo nikada nije onda kada ste planirali. No, svaki vremenski pomeraj susreta, anulira chinjenica da ste isti po tem pitanju, pa kad god da se nadjete dobro je. E, a kad se to lepo poklopi i sa autobuskim voznim redom vrlo humanog karaktera, ne moze se kasniti .. sve ide na vreme i po planu..

    Autobus do ovi perifernih delova civlizacije ( ) ide nevjerojatnom brzinom! .. Jedva da stignete da napishete chestitku sa, mozzda, stotinak rechi.. posvetu na koverti ..i posvetu na sportsko pekarskom multi praktik rekvizitu u koji ste poneli za poklon u vidu palice za bejzbol..

    Situacija.

    Svaki dovoljno osetljiv stomak u odredjenim meteoroloshko klimatskim prilikama dovodi svog vlasnika u situaciju u najpogreshnijem mogucem momentu.

    Shri Brahmahprutiyah Shuppatutptuprapaseusra


    situacija 1.

    Hladan znoj sliva se niz chelo. Ledjni ogranak iste fabrike znoja natapa majicu
    i vetar vas dovodi u situaciju br. 1. Grch. Alien je unutra. I hoce da izadje. Chast i bele pantalone ovog putnika, spasene su samo zahvaljujuci prisebnosti istog putnika i chinjenici da smo brzo dosli do zadnje stanice.
    Levo od perona na NS BUS stanici je ultra moderna cenifa. Poseti ovoj poslednjoj rechi spacy cloaset prostorija prethodi prva rech babasere. Kulturni nivo NS zzivlja je podignut dotle da su i babasere shalterski sluzzbenici. A uz sve to, na ovom shalteru, mozete podici toalet papir u propisanim kolichinama za svega 20 dindzi. Azzurnost je podignuta do maksimuma i ovde vam nece biti potrebna 2 obrasca, uverenje o drzzavljanstvu ,zdravstveno uverenje i slichno.. a mislim da je nedostatak dvonedeljnog chekanja na rezultate prava stvar .. Jedino shto cete dobijeni dokument morati sami da pechatirate.

    Kabine su prostrane i udobne i uz pritisak vrata nogom, obezbedice vam mir i sranje u intimi.

    Za to vreme ona chuva strazzu. Gleda (da tako kazzem) u nebo. Kao da nam je najveca frka od meteora ili ptica. A ja se usrah od promaje. Strashno.

    Pogleda na levo otkriva mi postojanje glorry hole u zidu kabine hehe. Da li to sluzzi da se sapatniku u nevolji doda vishak toalet papira ili neshto drugo.. Pa ukucajte u pretrazzivash i rechi che vam se.

    OK. Obavismo i to. Bilo je blizu.

    Idemo ..da sachekamo nju..

    Ona koja nema problema sa ochima prolazi ladno pored nas. Ja imam skoro dva metra, a moja saputnica koju shumsku jagodu manje ... Nije ni chudo shto nas ne vidi. Shumske jagode su jako sitne.

    Ali procesor je obradio maglovitu sliku i eto vec koju sekundu kasnije ona je sfatila da nas je videla Cmok cmok i potraga za zechevskom jazbinom je otvorena.

    Zecheve nadjosmo brzo i lako. Tako saznasmo i gde zeka pije vode.. Kad udjesh pa desno, na chesmi.

    Zechija jazbina nije prevelika, al je lepo sredjena. U svakom sluchaju dovoljna je da pored njih stane jedno jaje, leb od dva metra, jedan slichne duzzine indijanac, jedna palica - oklagija i set sholjica za kafu.

    Dovoljno da se raspadnete po krevetima, na kojima se shiri zechica u situaciji 2. ( btw. da li je mamurluk posledica pijanstva, tj da li se moze bit pijan od litre vina i kojechega?) E tu ce vam domacini rado prochitati sudbinu iz chinije -danas cete jesti chips ..a iz chinijica sladoled.. a i pivo iz kojechega.

    Neki koji mi palamude zbog jednog zduvanice jedno dva ektara duvana.. Posle ce da lezzu na krevetu sas Situacijom 3 u stomaku...Josh ce da vas prozivaju shto necete da se kupate. Ko da je Subota boK te mazo!

    Shetnja. Idealna prilika da se snabdesh dinjama. Daj chachi dinju. Idealna prilika da snimish sopstveni funny video. Tv panonija drop dead! Mi to umemo bolje!!

    Povratak u bazu. Satri dinju. Satri kikiriki. Satri pivo. Jebote Dzoe Satrijani ako te ponovo zaboli stomak. No srecom nije.

    Eto i dvanaest sati. EVO FANTOMSKOG PONOCNOG AUTOBUSA. Fenomen. Ima ga samo Nedeljom uveche. Ako ga trazite Subotom gledace vas na stanici ko dileju. Ako u opshte ima ko da vas gleda, jer svi spavaju.

    Ulazimo u bus. Mi iz BG za BG. Oni iz NS ostaju i odlaze ne bi li nas ispratili sa raskrsnice. Fotografishem. Na slici su jedno tjelo a tri dushe, ne vidi se ich.
    Mashu Mi ih slikamo, smejemo se i svashta im pokazujemo.

    Oni misle da im mashemo.











    njom* - rech dovoljno chudna da se na nju stavi zvezdica..
    Kao sto vec negde rekoh, 'lebac the best ever

    Znaci plakao sam dok sam citao ovo

    Tek posle ovoga sam skontao pravi znacaj dzindijankine paparazzo fotke na istoimenoj temi

  11. #11

    Odgovor: Naj poruka

    Citat SQUAW kaže:
    Kad se sad nisam šlogir'o
    Tema: skvovatis minicitis, kad je squaw videla anketu

  12. #12

    Odgovor: Naj poruka

    Uriel


    Ma koja tezga...

    Došli mi oko 20:05 neki drugari iz rumunije i doveli još neke drugare iz ukraine

    sve neko fino društvo...
    Što je za svaku pohvalu doneli su sa sobom dve litre nekakve
    biohazard rakije, balon domaćeg vina, tuce piva i nekakav čudno začinjeni, pečeni genetski otpad (test je pokazao da se radi o pilićima iz Černobila - nema veze, prednje noge su bile fine)
    Uleteli mi kuću i obavestili me da su olučili, heloven party slaviti kod mene...

    Nakon što su mi dozvolili da i ja slavim sa njima, seli smo u dnevnu sobu, zapalili nekoliko sveća za mrtve i stukli sve ono što su doneli sa sobom


    Do 12:15 sve je bilo gotovo....nastupila je klinička smrt.

    Probudio sam se malo pre na trosedu. Najbolja žena na svetu me je pokrila nekakvim ćebetom (najverovatnije da joj nebih kvario enterijer) a moj verni pas Macho, sa svojih 30 kg. mišićne mase i 2 gr. mozga mi se izvalio na noge, savršeno onemogućavajući alkoholom zagađenoj krvi, da cirkuliše od kolena naniže.
    Gosti su nestali i sem nekoliko izvaljenih okvira od vrata, nikakve značajnije štete nisu ostavili za sobom.

    Tako da, dragi moji, došao sam ovog prohladnog jutra u -Najt Šift- samo da javim da sam na bolovanju. Bez brige, danas malo turšije, dve tri table čokolade, hektolitar kafe i večeras eto mene opet sa vama.

    sve vas
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #13

    Odgovor: Naj poruka

    Savannah na temi "Grupni orgazam za mir u svetu"

    svaka cast na nauci i umjetnosti ako moram dati pic*e da spasim svijet onda je svjetska politika odavno u kur*u!
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #14

    Odgovor: Naj poruka

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    A gde treba da se dodje po taj orgazam? Obecajem da cu pozitivno da mislim o miru u svetu, mmmmajke mi
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #15

    14 Odgovor: Naj poruka

    Citat vlado kaže:
    Sta ce ljudi sve da smisle, kenjanje protiv nuklearki,...


Strana 1 od 41 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Više vredim ako imam više poruka
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 14:31
  2. Prikaz poruka
    Autor Pepito u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.07.2009, 23:35
  3. Priželjkivanje ličnih poruka...
    Autor miha u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.01.2008, 12:27
  4. Brzo slanje poruka ?
    Autor Arthur Dent u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.06.2007, 20:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •