Mramorak?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 44

Tema: Mramorak?

  1. #1

    09 Mramorak?

    Gde je taj Mramorak? Zna li neko nesto o njemu?

  2. #2

    Odgovor: Mramorak

    Citat JelaS kaže: Pogledaj poruku
    Gde je taj Mramorak? Zna li neko nesto o njemu?
    O da ,zna Google,
    a zna i Wikipedia.
    Ali ako neko od forumaša zna još nešto neka dopiše.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  3. #3

    Odgovor: Mramorak?

    Citat JelaS kaže: Pogledaj poruku
    Gde je taj Mramorak? Zna li neko nesto o njemu?
    Mramorak se nalazi u Južnom Banatu, pripada opštini Kovin, imao oko 3000 stanovnika, prelep park u centru sela, stanovnici Mramorka su mešovite nacionalnosti, najviše ima Srba i Rumuna. Mramorcani se najvise ponose svojim dobrovoljno vatrogasnim drustvom i imaju puno uspeha u radu, godinama važe za jedne od najboljih u zemlji što dokazuju brojni uspesi u zemlji i inostranstvu. Zadnjih godina se u Mramorak vracaju Nemci koji su proterani posle Drugog svetskog rata...
    Moji utisci o tom selu su pozitivni, udaljeno je od mog mesta 8km i cesto sam tamo, za to selo me veze mnogo lepih uspomena i dragih ljudi! Vredi ga posetiti leti, jer je tad najlepše! I još nešto za muški deo foruma, Mramorcanke su mnogo lepe!
    Na VC ima i clanova iz tog sela, ocekujem da ce se prikljuciti temi!

    Grb Mramorka


    Crkve u Mramorku




    Park u centru sela, slikan sa crkve


    Slike su uzete od jednog clana VC, ocekujem ga sa novim slikama.
    Poruku je izmenio Nenad_DPb, 20.03.2008 u 15:41
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  4. #4

    Odgovor: Mramorak?

    Veliko hvala Nenade Za svaki podatak o Mramorku svima cu biti zahvalna, jer su moji preci iz njega, a ja nisam bila nikada u njemu Potrudicu se ovoga leta da tamo odem.

  5. #5

    Odgovor: Mramorak?

    Mramorak ti je jedna obična selendretina i ništa nećeš popustiti ako ga nikada i ne posetiš!

  6. #6

    Odgovor: Mramorak?

    Ja sam bio par puta u Mramorku dok sam igrao fudbal.... i nije mi se nesto razlikovao od ostalih juzno banackih sela.... Klasika....

  7. #7

    Odgovor: Mramorak?

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    Mramorak ti je jedna obična selendretina i ništa nećeš popustiti ako ga nikada i ne posetiš!
    Posto sam bio u Mramorku,mislim da ga veliki park u centru sela izdvaja iz proseka....
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  8. #8

    Odgovor: Mramorak?

    Citat korifej kaže: Pogledaj poruku
    Mramorak ti je jedna obična selendretina i ništa nećeš popustiti ako ga nikada i ne posetiš!
    Zasto kazes da je "obicna selendra"? Je li nosis lose uspomene iz njega? Ili imas dubljeg razloga za takvo misljenje?

  9. #9

    Odgovor: Mramorak?

    http://mramorak.page.tl
    swe imate tamo



    A nemoj da lupate o Mramorku jer neznate nishta o njemu
    Mramorak je zakon


    Ja sam iz Mr-a

  10. #10

    Odgovor: Mramorak?

    Citat chonsi kaže: Pogledaj poruku
    http://mramorak.page.tl
    swe imate tamo
    A nemoj da lupate o Mramorku jer neznate nishta o njemu
    Mramorak je zakon
    Ja sam iz Mr-a
    Dobro što si se odazvao...
    E pa bilo bi onda dobro da napises nesto o svom selu, iz prve ruke, mani wiki oni lazu ... Ubedi nas da je "zakon". Pozdrav...
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  11. #11

    Odgovor: Mramorak?

    O Mramorku nema shta mnogo da se kaze osim da se nalazi u opshtini Kowin,ima zeshce lep park(bolji od swih),nema mnogo mesta za izlaske ali prowod je zagarantowan :D
    Nenad zna u wezi dewojaka moze da wam pricha da ja netroshim rechi,hehe
    To je to ukratko o Mramorku,jeste da su Mramorchani malo bezobrazni ali jbg takwi smo :D
    Poruku je izmenio zmax, 25.03.2008 u 18:23 Razlog: bold

  12. #12

    Odgovor: Mramorak?

    Citat chonsi kaže: Pogledaj poruku
    O Mramorku nema shta mnogo da se kaze osim da se nalazi u opshtini Kowin,ima zeshce lep park(bolji od swih),nema mnogo mesta za izlaske ali prowod je zagarantowan :D
    Nenad zna u wezi dewojaka moze da wam pricha da ja netroshim rechi,hehe
    To je to ukratko o Mramorku,jeste da su Mramorchani malo bezobrazni ali jbg takwi smo :D
    Po ovoj poruci bi neko pre rekao da ste lenji, nego bezobrazni. Slabo poznajes svoje mesto onda
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  13. #13

    Odgovor: Mramorak?

    E, sad, neko kao ja moze da zakljuci iz svega ovoga da su Mramorcani lenji i bezobrazni, da su Mramorcanke lepe, da nema mesta za provod (?!) i da je mramoracki park jako lep!!!

    Bas i nije nesto!
    Moracu svakako da odem u Mramorak, jer su ovde sagovornici nepozdani... izuzetak je, dakako, Nenad )kojim opet hvala za fotke i podatke).
    Mramorcani, ima li neko bar neki fotos tog cuvenog parka?

  14. #14
    Pa da znash da je najbolje reshenje da dodjesh i da widish swe sama nego da ti ja pricham
    Ewo sutra cu da postawim neke fotke !

    Citat Nenad_DPb kaže: Pogledaj poruku
    Po ovoj poruci bi neko pre rekao da ste lenji, nego bezobrazni. Slabo poznajes svoje mesto onda
    HaHaHa
    Pa dobro swako ima prawo da kaze shta misli!
    Poruku je izmenio simke, 28.03.2008 u 07:17

  15. #15
    Citat chonsi kaže: Pogledaj poruku
    Pa da znash da je najbolje reshenje da dodjesh i da widish swe sama nego da ti ja pricham
    Ewo sutra cu da postawim neke fotke !
    Svakako cu da dodjem, mislim tokom leta. A za fotke - unapred hvala!

    Citat JelaS kaže: Pogledaj poruku
    Svakako cu da dodjem, mislim tokom leta. A za fotke - unapred hvala!
    Pa sta bi s tim sutra i obecanim fotkama???
    Poruku je izmenio zmax, 02.04.2008 u 15:39 Razlog: spajanje uzastopnih poruka

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •