Mramorak? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 44

Tema: Mramorak?

  1. #16
    Nisam ih uploadowo sutra cu :D

    izwoli izwini shto si chekala owde ima par slika nisam slikao park,chini mi se da ima samo jedna slika ,ali je mrachno jer sam je uweche slikao







    Poruku je izmenio simke, 09.04.2008 u 06:09

  2. #17

    02 Odgovor: Mramorak?

    Za razliku od nekih, ti si zaista dobar covek na svom mestu! Veliko ti hvala za fotke.

  3. #18

    Odgovor: Mramorak?

    Citat JelaS kaže: Pogledaj poruku
    Za razliku od nekih, ti si zaista dobar covek na svom mestu! Veliko ti hvala za fotke.

    hehe tnx
    ubacicu josh slika parka samo da slikkam

  4. #19

  5. #20

    Odgovor: Mramorak?

    Citat desertfox kaže: Pogledaj poruku
    Jedno od ruznijih sela u Banatu.
    Zanimljivo! Dokaži!

  6. #21

  7. #22

    Odgovor: Mramorak?

    Citat chonsi kaže: Pogledaj poruku
    Kako si doshao do tog zakljuchka??
    Licno sam video

  8. #23

    Odgovor: Mramorak?

    Postojala je u onoj bivšoj državi jedna poslovica: Martin u Zagreb - Martin iz Zagreba...

  9. #24

    Odgovor: Mramorak?

    Pojasni malo to zashto tako mislish !Ima sigurno neki razlog zashto to milish

  10. #25

    Odgovor: Mramorak?

    Citat chonsi kaže: Pogledaj poruku
    Pojasni malo to zashto tako mislish !Ima sigurno neki razlog zashto to milish
    Ne "pali" se mali, ako ce te ovo utesiti recimo da su Bavaniste i npr Gaj jos ruznija sela od Mramorka

  11. #26

    Odgovor: Mramorak?

    Citat desertfox kaže: Pogledaj poruku
    Ne "pali" se mali, ako ce te ovo utesiti recimo da su Bavaniste i npr Gaj jos ruznija sela od Mramorka
    Pa sad, ukusi su razliciti. Za Gaj se i ja slazem, ako se izuzme blizina Dunava i plaža, a Bavanište mi je lepše i od Mramorka i Gaja, vece je, ima lep park, pored sela šumu i jedan lep manastir u centru šume i malo je bolji provod od Mramorka, nije nešto al je bolji. Problem svih mesta u opštini Kovin, pa i Mramorka je taj sto se dosta godina u nazad slabo ulagalo, za razliku od pre 20-30god.
    Iz kog mesta si ti ako nije tajna? Da taj nik ne znaci da imas neke veze sa pustinjom u Banatu - deliblatskom pešcarom?
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  12. #27

    Odgovor: Mramorak?

    Paušalne izjave tipa "lep" ili "ružan" nekome ko ne zna mesta - ne znače ništa. Chonsi, ne nasedaj na provokacije. Okači ti nama fotke mramoračkog parka!

  13. #28

  14. #29

  15. #30

    Odgovor: Mramorak?

    Super i baš onako Leeeeeeeepo
    brm, brm, brrrrrrrrrrrrrrrrm m

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •