Najbolja priča u igri
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Najbolja priča u igri

    Meni Mafija ima zanimljivu priču, govori o mladom taksisti Tomiju , koga jedne večeri startuju dva kriminalca u bekstvu od hitmena konkurentskog ganga. Pošto ih je uspešno prevezao do željenog mesta, mladiću daju nekoliko dolara i zahvalnost kapoa Salijerija. Srećan što je izvukao živu glavu, Tomi se vraća svakodnevnoj rutini koju brutalno prekidaju ubice kojima je osujetio posao. Tražeći i dobivši zaštitu na jedinom mestu koje ima smisla, Toni je u dva treptaja oka postao deo tima. Bivši pripadnik niže srednje klase postaje tipični "wiseguy" u odelu u šimikama, gangster koji se u to izrodio pukim slučajem....Koja je po vama najbolja priča?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Najbolja priča u igri

    warcraft 3 i frosen throne,gothic 1,2

  3. #3

    Odgovor: Najbolja priča u igri

    Chaos Legion nisam siguran da sam pravilno napisao.likovi su mnogo zanimljivi i pokušavaju da ostvare ono što jesu.Zlo i dobro se prepliću u igri kao i prijateljstvo i neprijateljstvo.zao lik koji izgleda baš ludo zao je obuzet demonom i pokušava da otvori kapije tri svjeta a prijatelji ga vraćaju sa ne shvatljivo zlog puta.ipak izgleda da on nije krivac.
    Poruku je izmenio slav, 16.11.2009 u 02:38 Razlog: pravilan naziv ;)

  4. #4

    Odgovor: Najbolja priča u igri

    Meni zaista Syberia 1 i 2 ostaju omiljene igre. Jako dobra grafika, jako dobra prica, jako dobra Kejt.. od muzike, sporednih likova pa do same price, sve je uklopljeno.
    Kejt je advokatica koja dolazi u seoce u Francuskoj da bi zavrsila posao kupoprodaje fabrike automatona (masina) ali saznaje tamo da je Ana Voralberg, vlasnica, umrla. Onda saznaje za Hansa, njenog brata, za kojeg se mislilo da je mrtav i treba pronadje njega sada da bi mogla da zakljuci posao kupoprodaje fabrike i.. pustolovina krece. Kad ga zaista i nadje (sto je drugi deo) onda traze mamute i Sajberiju (Sibir), jer je Hans opsednut mamutima.
    Igra je avantura, fora da ne mozes da predjes na sledeci deo igre ako prethodni ne resis.
    Licno, mislim da sama draz i prica ne mogu da se sturo opisu. Oni koji su je igrali, znaju o cemu govorim, a oni koji nisu.. pa, preporucujem vam da je odigrate
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #5

    Odgovor: Najbolja priča u igri

    Mafija definitivno,jedva cekam ovaj dugo najavljivani nastavak

  6. #6

    05 Odgovor: Najbolja priča u igri

    Asassin cread 1 ishcekujem 2

    iiiii princ of persia the sands of time
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  7. #7

    Odgovor: Najbolja priča u igri

    Secam se ranije dok sam se zabavljao igricama,da mi je utisak na intro igrice Rome Total War ostavio najbolji utisak.Odradjena je sasvim dobro i tada mislim 2004 da je bio jedan od boljih.

  8. #8

    Odgovor: Najbolja priča u igri

    The Chronicles of Riddick ~ Escape From Butcher Bay

    Sa takvim zadovoljstvom "uđem" u Dizela.. i slušajući njegov voiS.. uz pomoć njegovog zmijskog tjela
    čuda tamo po tem zatvoru radim


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #9

    Odgovor: Najbolja priča u igri

    Po meni od svih igrica koje sam igrao najbolju pricu ima Baldurs Gate. To je FRP igrica. Ona je interaktivna društvena igra u realnom vremenu. To što je interaktivna znači da je igra više igrača koji medusobno opšte (razgovaraju), tj. saraduju (ili ne saraduju) u cilju zajedničke dobre zabave. Naravno, igra se po odredjenim pravilima, koja su veoma fleksiobilna i dopuštaju da kreativnost igrača dodje do izražaja, za razliku od drugih društvenih ili kompjuterskih igara koje su krajnje ograničene konstantnim pravilima. Onaj deo sa realnim vremenom se odnosi na sličnost sa realnim životom. Nema snimanja pozicije (kada zagusti nema SAVE GAME), mada se može igrati iz više puta, nema varanja, i nema sveobuhvatnog cilja čijim se ispunjenjem igra završava. Evo i malo videa:


  10. #10

    Odgovor: Najbolja priča u igri

    The Elder Scrolls 3 i 4 i Dragon Age Origins. I Fallout 3

  11. #11

    Odgovor: Najbolja priča u igri

    uan end onli--Jack Jazz Rabit jel igrao ko nekad tu igru?

    Ime: jazz1.jpg Pregleda: 341 Veličina: 94.9 KB

    to je jedina igrica (pored tetrisa) koju sam ikad igrala prvo izaberes oli bit' zeleni Jack ili crveni Jazz.. ja sam uvijek bila, pogadjate, Jazz onda ides pa skupljas zlatne novcice, mrkvice, slatkise.. boris se sa kornjacama, pcelama i ostalim "neprijateljima" .. nisam je stvarno jako dugo igrala.. ali znam da mi je dio osnovne skole otisao u igranju ove igrice
    moomoo meee jooouu

Slične teme

  1. Ko je najbolja Žena mačka ?
    Autor Charlie Harper u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.02.2015, 11:05
  2. Najbolja muzika iz igara
    Autor Kunic u forumu Igre
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 21.04.2013, 00:33
  3. Najbolja čudovišta na platnu
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 09.10.2009, 20:19
  4. Vaše ime - najbolja profesija za vas :)
    Autor SQUAW u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 14.04.2009, 21:44
  5. Najbolja grupa
    Autor Painkiller u forumu Muzika
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 14.12.2008, 12:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •