Imate li "minus" faze? - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 81
  1. #31

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    svi imaju minus faze.... e kad me uhvati takav period onda mi najvishe prija da budem sama sa sobom.... po ceo dan slusham glasnu muziku, piskaram neshto za sebe, chitam dobru knjigu.... isplachem se i izvrishtim.... i onda nastavim kao a se nishta nije ni desilo.


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  2. #32

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Svi imamo minus faze, što je sasvim normalno. Pa, ne možemo se stalno keziti, biti u euforiji, dinamici, etc. Kako se čupam? Kako kad - u zavisnosti od "dubine" minusa . Pomažu prijateljice, internet, dobar film - uglavnom već provereni, a nekako se najviše oslanjam na sopstvene "mišiće"... Pokazalo se da je to najdelotvornije. Racionalno sagledam problem(e), zasučem rukave - kad već nemam brkove, i krenem u - plus. Mislim, svaki korak napred jeste na izvestan način plus. Posle ide lakše... Do sledećeg minusa.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  3. #33

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    I to debeli minus faze!

    Poruku je izmenio Najgora, 26.09.2007 u 21:06 Razlog: kodovi
    ko tebe , ti njega

  4. #34

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Naravno kad mi padne roletna - niko mi ne treba!
    "Sama pala sama se ubila"-kako se cupam sama-srecom nisu ceste i ne traju dugo,napregnem vijuge,sagledam situaciju i taj minus pretvorim u plus
    U minus fazama je bitno jako samopouzdanje,
    a ono se ne čeka ,nego se radi na njemu.Ništa nije lako u životu ali i ne rešivo,samo treba hteti.
    Ćuti i prenesi dalje....

  5. #35

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Minus faze ignorişem i saekam da se ponovo podignem u + i nastavim gde sam stao
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #36

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    za po koju dobru rec su uvek tu prijatelji sa neta...
    A oni znaju i tajne koje nikom drugom nisam odao...

    :drug:
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #37

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    minus faze imam....ili ti "zute minute"...ali ih sa jednom dobrom setnjom i pravim prijateljem brzo prebrodim
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  8. #38

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Naravno da ih imam.
    Jel ih neko nema?

  9. #39

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    cuj "minus faze"......Potonuca citava!
    onaj jebeni utisak da se plafon spustio dovoljno da mi da frku da cu se ugusiti.....

    sta radim?
    nista...
    cekam da prodje....

    ".....sneg se topi,sve se topi
    moja draga
    nasa ljubav,nasa snaga,sve se topi...."
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #40

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Retko, ali to su onda baš, baš veliki minusi... i dugotrajni. Čini mi se da izlazim iz jedne ovih dana...



  11. #41

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    danas sam u haosuu najminusnijem minusu minusnog minusabez ijedne fazedanas sam i bez nulte faze
    nemam ništa

    nemam baš ni mrvicu ni trunčicu struje

  12. #42

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    I ja sam kao ona faca iz Đoletove pesme, Da se o mom zivotu pravi film, ili tako nekako, sigurno bih bio negativan tip....

    Kod mene je skoro sve u minusu. Čak mi je i krvna grupa negativna. Međutim, najteže mi pada večiti minus na tekućem računu...

    Kada sam razgovaram sa sobom, sebe nazivam Kosovkom Devojkom. Da se za zelen bor uhvatim, i on bi se jadan osušio...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #43

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Jako retko ali mi se dešava... Onda mi je potrebno samo da budem sama sa sobom jer me takvu niko ne bi poželeo... Na sreću, brzo prodje...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  14. #44

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    ...termostat mi je uvek na 26...

  15. #45

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Minus faza?Jel se to jede?
    Ah! Pa naravno!
    Evo upravo sam došla sa četvorodnevnog proputovanja po minus fazi i totalnoj krizi identiteta.Putovanje je zaista bilo krajnje očajno zbog saznanja o opštoj gluposti moje ličnosti i neispunjenosti mojih htenja u ovom mom jeb... životu.Zaista je očajno kad spoznaš svoju glupost.Ja sam je spoznala još davnih dana, samo što sam to stavila u zapećak svoga mozga i pokušavala da se zadovoljim malim stvarima u životu,jer su mi drugi govorili da to što ja očekujem od života je prosto nepotrebna apstrakcija i da treba da živim život koji mi je dat.Prevedeno:Pusti da te voda nosi Ili ona što je posebno mrzim Ćuti i plivaj!
    Grrrr....
    Putovanje je proteklo tako što sam zaticala sebe kako zurim u jednu tačku,sa nekim teškim osećajem u stomaku,dušniku,kao da mi se zaglavila cigla negde izmedju želudca i grla.Nervozom i totalnim neraspoloženjem i neznanjem šta hoću.Tolikom nervozom da mi se pogled zamuti.
    Eventualni lek je bio da se izjadam,ali nekako nisam mogla, jer znam da mi draga osoba ne može pomoći iz razloga njegove samoljubivosti i uvek sebe stavlja u prvi plan u fazonu:E sad si meni pokvarila raspoloženje!
    Tako sam sva moja da izvinete sranja skupljala u sebi, da nekom ne bi pokvarila tako lep i divan dan.
    I naravno došlo je do kulminacije,explozije kada sam istresla sve što imam,ne mareći za posledice.
    Rekla kroz histeričan smeh i plač :Sad mi je već bolje!
    I tako se završilo moje putovanje i sad se opet zadovoljavam malim stvarima.
    Jel mi to neko uradio lobotomiju, ili je to već odavno uradjeno samo mi povremeno isplivavaju neke sasvim nestvarne ideje?

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •