Imate li "minus" faze? - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 81
  1. #16

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Naravno da ni ja nisam izuzetak...samo što se to meni često dešava... ali uz pomoć mojih dobrih i dragih prijatelja, brzo se izvučem iz te faze...

  2. #17

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Imam ih i to najcesce na poslu i tamo se i super ispraznim,sto na kolegama, sto na musterijama..
    ne neljubazno, ali agresivnija sam, napadnija i tada imam i najbolje rezultate inace sam mirna,tiha,povucena
    Ako se bas desi kod kuce,povucem se u svoj sobicak, pustim ili ultra laganu muziku, pa se izbedacim jos vise ili pak, neku...nako..metalnu!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  3. #18

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Naravno da imam minus faze,ne znam nikoga ko ih nema.Trudim se da se iste ne primete,ali oni koji me dovoljno dobro znaju nekako ih uvek primete
    Cupanje?! Pa nema pravila,nekad je bolje u drustvu,a nekad ipak biti sam-sve zavisi od situacije.
    Lako cu,ako je do mene.........

  4. #19

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Trenutno sam u debeloj minus fazi...

    Volela bih da mogu da se malo osamim, ali ne polazi mi za rukom...
    Prosto me guše svi ovi hiper veseli ljudi oko mene...
    ne skidaju osmeh sa lica (kao da će Nova godina?!?!)

    Ma nemam pojma..nedostaje mi malo mira moje kućice slobodice!
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #20

    02 Odgovor: Imate li "minus" faze?

    u jezivoj sam minus fazi iz koje se ''čupam'' ne znam ni ja kako...
    uz Kikja, ''malu pomoć prijatelja'', voljenog... znam da će sve da bude
    jednog dana... uskoro...
    a i magija je tu...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #21

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Ranije sam (u neki pubertetskim godinama) umela da nedeljama i mesecima budem u tim minus fazama, uz odgovarajuću dozu samosažaljenja, ogorčenosti i čega sve ne... E a onda me je malo život zveknuo u glavu, pa sam ukapirala zbog kakvih sam se sranja nervirala i sada moje minus faze traju dan -dan ipo, uz obavezan prekor sebi ako mi se javi neka samosažaljiva misao, i mogu vam reći - mnogo se bolje osećam . Uglavnom snagu crpim pre svega iz sebe same, potom iz Šaše (mučenik ), mame, prijatelja... Uvek pomislim kako prosto nije fer da ja tugujem i pekmezim se, dok neko tamo negde ima pravi, veliki problem, kao što sam ja nekoliko puta u svom životu imala.
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  7. #22

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    imam minus fazi kao i ostali...a kako se cupam...uh tesko,nekad uz pomoc prijatelja...a najcesce sama....nekad mi niko ne treba,samo mir,tisina....tad sednem i dobro razmislim,da li se uopste zbog toga treba nervirati.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #23

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Ne bash chesto, ali ih imam...
    Obichno je to neki pms.....

    Nekad me B... chupao iz toga, a sad sam solo igrach....
    Poshto sam inache u 99% sluchajeva super raspolozena, kad se tako "ubedachim" jasna je stvar da je tu pms....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  9. #24

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    O,da,poprilicno cesto mi dolaze.Takav sam valjda tip.Cupam se kako znam i umem,mada najcesce samo JA mogu sebi da pomognem...
    I may not be perfect but I'm always me

  10. #25

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Pa ko ih nema? Obicno su to "oni" dani , kad niste ni zasta
    No to brzo prodje , jedino sam tad svadljiva
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  11. #26

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Kod mene minus faza ne traje dugo, nekoliko minuta,(nekad možda malo duže, zavisi zbog čega sam ''eksplodirala'') tako da ne moram da se povlačim, da bih to rasčistila sama sa sobom....kasnije se ponašam kao da se ništa nije desilo...
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  12. #27

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    S vremena na vreme, stigne me takva faza... nista ne ide kako treba, sve me nervira bez nekog odredjenog povoda...
    Najvise volim da budem sama tokom tog perioda. Zasto smarati druge ljude kad znam da mi ne mogu pomoci? Znam i da ta bezvezna faza kako je dosla tako ce i otici!!!

  13. #28

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    kada se radi o mojim minus fazama, trudim se da to svoje "raspolozenje" ne prenosim na druge. Povlacim se u sebe - izbegavam druzenje, jer ne umem da se pretvaram, zatvaram se i ostajem zatvorena dok me ta faza ne prodje ili dok sama ne resim da prekinem tu fazu.
    neunistiva zlojebaba!

  14. #29

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Uvek sama...Jer ako i prenesem deo svog problema na druge to je kratkotrajno olakšanje...Sve te misli sve vracaju iznova i iznova kad god ih nešto probudi...
    Tako da...ja i vreme smo najbolji prijatelji u rešavanju "minus faze" ...

  15. #30

    Odgovor: Imate li "minus" faze?

    Naravno , žuta minuta ,brzo dođe još brže prođe.
    Ne zamaram druge sa tim , uglavnom kratko odglumim (sama sa sobom), pa furam dalje.
    Ljudi mogu da oproste sve osim iskrenosti !!!

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •