Sta ne volite na forumu? - Strana 2
Strana 2 od 39 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 571
  1. #16

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    ма што да се замерамо људи? некоме се свиђа ово, некоме оно и- нема љутиш.
    а ови препотентни што глуме неки ниво могу само да лају

    отвореност и различитост у идејама, у схватањима, (...) је и оно што нашу војводину издваја од осталих... предела и чини је богатом.

    волем шарено, па нек је и кич. нек је весело нека бре, наши смо.

    има ту свега и поклоници блашевића, рецимо, и они са "оном " темом који су противу истог. тако је то, не будимо искључиви.

    свака тема ће наћи своју публику, је л тако? тако је, јасно да јесте.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  2. #17

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Mudro zboris hanteru...ovi neozbiljni su mi se popeli na vr' glave. Samo se kerebeche, smeju, zajebaju posten narod...juuu izvri mi pasulj!
    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Pa da!
    Ce popimo nesto?
    E dobro da se neko setio.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #18

  4. #19

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ne volem što više nema nekih dragih ljudi koji su ovde obitavali.
    Ne volem kad se pojave oni što hoće da mislimo da oni misle, a mi znamo da nemaju čime.


    Ne volem...nikog bato, tak'a mi je narav, kao odžak star i garav,....
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #20

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    ...ne volim samo ove ostrascene likove,kojima boles' ne dozvoljava da uzivaju u zivotu...ali se nadam da ce uskoro naci nesto da karaju...sta vise...navijam za njih...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #21

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat valter kaže: Pogledaj poruku
    -Pa da!
    Ce popimo nesto?
    ah brate valtere, pa sto ne kazes. ne volem kad te nema na forumche
    imam neke domache, uspjela sam na jedvite jade da je sacuvam...
    nattydread is coming to dinner

  7. #22

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    ne volim one koji nemaju 'hrabrosti' da se potpisu kad daju negativan reput
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  8. #23

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ne volim samo ove ostrascene likove,kojima boles' ne dozvoljava da uzivaju u zivotu...ali se nadam da ce uskoro naci nesto da karaju...sta vise...navijam za njih...


    Takođe

  9. #24

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    ne volim one koji nemaju 'hrabrosti' da se potpisu kad daju negativan reput
    Ja ih bas volim. Seticu ih se kad budem pisala testament. Ostavicu im muda, posto ih nemaju kad treba da se potpisu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #25

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ja ih bas volim. Seticu ih se kad budem pisala testament. Ostavicu im muda, posto ih nemaju kad treba da se potpisu.
    Ja im mogu dati odma ako su ženski članovi
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #26

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    ....tupavo nekreativne mudrijaše...šo pitaš.....a??????????..........
    Poruku je izmenio Mish, 15.03.2008 u 23:08 Razlog: :joint: ... bold ... :kul:

  12. #27

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Preterano kopipejstovanje.

  13. #28

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Ja volim sve
    mada mi nekad jako brzo obrišu p...
    ostove ali nema veze
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #29

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Tu sam koliko i forum postoji, tako da sam se vremenom navikao na sve i svasta. Ko mi odgovara njega pratim, sa kim volim da polemisem njemu repliciram i tome slicno. Naravno tu je i druga strana medalje, no nista ne primam toliko licno. Nadobude kretene od kojih mi se malc'ce prevrce u zelucu, sto zbog duhovitosti sto zbog inspiracije koju dobijam da pisem posle njih, naveliko zaobilazim.

    No veceras naidjoh na nesto sto mi nikako oku nije prijalo. Nekim cudom smo dobili jos jednu temu sa slikama. Ave autor Tako sad imamo celi opus slikovitih tema. Jedna je za slike koje opisuju nase osecanje, druga za one koje nam opisuju emocije, treca za one koje bude komsijine emocije, dvadesetosma za one koje opisuju osjecanja malog Perice iz susjedne ulice
    Dobro bre dokle vise. I jos pride tome gledam kako draga nam kolegica na forumu kaci sliku za svaku temu. 10 slika u 3 minute bokte jedina devijacija je boja cvijeca i eventulna macka na mjestu gdje je na prethodnoj bilo kuce.

    Naravno da je slikama i fotografijama mjesto na podforumu umjetnosti. Naravno da mi svi dozivljavamo umjetnost na svoj nacin ali dajmo malo biti realniji. Ako je tema "Osmijeh umjesto hiljadu rijeci" bez imalo mozganja se moze zakljuciti na sta je autor iste ciljao. Prasici na motociklu i kojekakve macke ubice ce me prije uplasiti i izazvati zeludacne tegobe nego navuci osmeh na lice.



    UH ovo bas nikkaakko ne volem.... a ni sebe u ovakvom stanju

    a tek sto ne volem kad pojedinci ruinisu paparazza
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  15. #30

    Odgovor: Sta ne volite na forumu?

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku

    No veceras naidjoh na nesto sto mi nikako oku nije prijalo. Nekim cudom smo dobili jos jednu temu sa slikama. Ave autor Tako sad imamo celi opus slikovitih tema. Jedna je za slike koje opisuju nase osecanje, druga za one koje nam opisuju emocije, treca za one koje bude komsijine emocije, dvadesetosma za one koje opisuju osjecanja malog Perice iz susjedne ulice
    Dobro bre dokle vise. I jos pride tome gledam kako draga nam kolegica na forumu kaci sliku za svaku temu. 10 slika u 3 minute bokte jedina devijacija je boja cvijeca i eventulna macka na mjestu gdje je na prethodnoj bilo kuce.

    Naravno da je slikama i fotografijama mjesto na podforumu umjetnosti. Naravno da mi svi dozivljavamo umjetnost na svoj nacin ali dajmo malo biti realniji. Ako je tema "Osmijeh umjesto hiljadu rijeci" bez imalo mozganja se moze zakljuciti na sta je autor iste ciljao. Prasici na motociklu i kojekakve macke ubice ce me prije uplasiti i izazvati zeludacne tegobe nego navuci osmeh na lice.
    слажем се за тих сто тема са сликама & осећајима. довољна је и само једна... морало би се малко порадити на селекцији, мислим...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

Strana 2 od 39 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  4. Darwin od danas i na vashem forumu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 18:23
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •