Biseri - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20

Tema: Biseri

  1. #16

    Odgovor: Biseri

    Skroz dobra duša, vesela, zgodna i za zezanje uvek - omiljena i od nas i od strane profesora, ali hemiju po0o0ojma nije imala. Nije ni ostale predmete, ruku na srce, ona je kao sa druge planete, malo šta je zanimalo u školi. Jednom je, na primer, na času hemije dobila priliku da ako uredi hemijsku jednačinu, dobije peticu. Tek tako. Manekenski je odšetala do table, treptala a la Tanja Bošković i čekala... A jednačina treba da se prvo napiše, jelte... Posle ponovljenog "Piši, H2SO4 plus..." i njenog nemicanja, počinju i dobacivanja.
    Posle jedne omanje večnosti, vrlo eleganto i sa puno stila, na pola table je pisalo: "havdaesočetiri"

  2. #17

    Odgovor: Biseri

    osnovna shkola (mozhe bit' 6 ili 7)
    sat geografije..
    profesorica tumachi neshto o stanovnishtvu i kazhe neshto u fazonu "ima mlado, srednje i staro" na to ce moj drug "ma fosili"..

    srednja shkola (prvi srednje)
    sat anatomije..
    profesorica tumachi o lubanji, objashnjava ona nama i ujedno spomene kako je to prava lubanja koju je bivshi domar shkole donirao shkoli u svrhu istrazhivanja..
    taj dan bura puhala za popizdit'.. sve se roletne na prozorima tresu.. profesorica nastavlja.. a moj najbolji drug ce na to (osvrcuci se na to lupanje) "to se domar vratio, 'oce natrag svoju lubanju"
    moomoo meee jooouu

  3. #18

    Odgovor: Biseri

    Kaze profesorka filozofije Lakiju(drugu iz odeljenja):"Dusane pa ti nemas ni jednu slabu"............
    Kako nemam profesorka a sv.Nikola............(mislio da ga pita dal slavi)
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #19

    Odgovor: Biseri

    uffff u mom razredu ima bas puuuuuuuno odvala ali evo ja sam izdvojila neke...


    -cita ucenik neki tekst na engleskom i naprawi puuno gresaka u izgowaranju reci..
    Nastavnik:zasto ga ja nisam ispravio da se nebi u,u(uplasio)
    Boris:ubio!!

    -Nastavnica geografije:Sta je Nil rekao kada se spustio na mesec(ona poznata recenica)
    dusan skace na klupu i vice: ALELUJA!!! nastavnica zinula i pocela da se krsti a razred se cepaa xDD


    -Nastavnik tehnickog:Borise kako se zowes?

    -dobili mi neki kod za elektronski dnevnik..
    Ucenik:ja nisam dobio kod za sifru

    -Nastavnik tehnickog:vadi taj stap iz usta!! (mislio je na stapic od lizalice)


    -Ucenik: gift je na negleskom srce


    -prica nesto nemanja na nemackom prica (brzo) niko ga nista nije skontao sta je rekao pa cak ni nastavnica, pogleda ga nastavnica ono kao WTF? i kaze: Sta si ti sad rekao keve ti?

    -Nastavnica nemackog:Nemanja gde zivis? (ulica)
    Nemanja: u stanu


    Aleksandra: ljudi koji su mrtvi oni su pod zemljom a onda smo mi za njih vanzemaljci..

    -Nastavnik tehnickog: sta je algoritam?
    Boris: ritam algi


    -Nastavnik tehnickog: e tamo vam je hilender (hilandar)

    -vrti se dusan na casu suska stalno(poceo vec sve da smara)
    Nastavnica: Dusane odvalicu ti samarcinu!!!

    -pricaju dva ucenika na casu gaeografije o gay paradi i sad taj razgovor cuje ceo razred pa i nastavnica i sad ovaj jedan stalno smara dimu kada je gay parada,gde..itd posto taj razgovor cuje ceo razred svi krenuli nesto da dobacuju(nije bilo bas lepo) a nastavnica cita nesto i pravi se da necuje sta ovi dobacuju kad odjednom ustaje ona i kaze:mogu ja vas nesto da pitam?
    mi:mozete
    nastavnica: da li ste vi normalni?!?!


    -pricam ja na srpskom o srpskim obicajima na vencanju....
    ja:mladenci 3 puta dizu musko dete ispred svoje buduce kuce da bi dobili muskog sina..
    nastavnica:da, da,.....cekaj muskog sina?!?!
    ja:da....jooooooj musku decu (nemojte mi zameriti bila sam jako umorna) xD

    -kida ucenik na casu selotep zubima i kaze njemu drug iz klupe:nemoj da zvalis...a ceo razred razumeo"nemoj da me zvalis) KOMA!!! svi smo se cepali

    -Nastavnica istorije:od koga su nastali monasi!!
    Milica:od pecinaca!


    -odg David istoriju:ucili su ih od malih dana (malih nogu)

    -obnjasnjava dusan gde prolazi hrana kod pljosnatih crva
    Dusan:prvo ide u zdrelo a onda u coravo crevo (slepo)
    (i to sve sa kratkim naglaskom na e mozete zamisliti xDD)

    pricali mi nesto na geografiji sto smo taj isti dan ucili na istoriji, i sad postavila nastavnica neko pitanje i svi dizu ruke osim nebojse prozove njega nastavnica a on ni da gukne
    Nastavnica:nebojsa slusas li ti na casu istorije?
    nebojsa mrtav ladan:jok


    -Nastavnica geografije:koje godine je kolumbo otkrio ameriku?
    Dusan:1964.
    razred:xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    -na kraju polugodista pola razreda je trebalo da odg fiziku da bi im nastavnik zakljucio vecu ocenu..posto smo imali jos 3 casa za odg koga kod prozove samo se cuje"mogu sledeci cas"
    Nastavnik" kada Bi Filip Visnjic i Vuk Karadzic bili zivi oni bi napisali pesmu koju bi posvetili vama a ona bi se zvala "moze sledeci cas"

    -Nastavnica istorije:i sta je onda bilo sa slovenima?
    Ivan:utopili su se sa germanima (stopili)

    -nastavnica istorije je rekla da za sledeci cas na internetu nadjemo nesto o krstaskim ratovima.. SLEDECI CAS....
    Ivan:nastavnice je ukucam krstaski ratovi i meni izadje nekih 500 krstaskih ratova
    Jovana:nastavnice ja sam donela o svim krstaskim ratovioma
    Nastavnica:o svih 500?!?!
    Jovana:a ne,ne samo o onih 8

    -Nastavnica geografije:koji materijal su evropljani otkrili u aziji??
    Dusan:sintetiku!
    Nastavnica (krsti se)

    -Nastavnica srpskog:recite mi jedan primer za sinonim
    Vasilije: paaaa leb i lebac:

    -ulazi Vasilije na likovno i krece da mlati kesom,prilazi mu nastavnica i besno ga pita:sta radis to?!
    Vasilije:pa mlatim
    msm zar nevidi xDDDD
    -dusan:i onda je on smaknuo papu sa crkve...
    Nastavnica istorije:dusane nije se papa penjao na crkvu...




    NOVI SAD!!!
    Poruku je izmenio Jelenacool, 26.01.2010 u 22:07

  5. #20

    Odgovor: Biseri

    Pa Mislim Ovo Ti Nema Nikakve Veze Kao Npr > ulazi Vasilije na likovno i krece da mlati kesom,prilazi mu nastavnica i besno ga pita:sta radis to?!
    Vasilije:pa mlatim
    msm zar nevidi xDDDD! PA Ne Misli Ona Na To Nego Sta To Radis Nemoj Vise :S

    -pricaju dva ucenika na casu gaeografije o gay paradi i sad taj razgovor cuje ceo razred pa i nastavnica i sad ovaj jedan stalno smara dimu kada je gay parada,gde..itd posto taj razgovor cuje ceo razred svi krenuli nesto da dobacuju(nije bilo bas lepo) a nastavnica cita nesto i pravi se da necuje sta ovi dobacuju kad odjednom ustaje ona i kaze:mogu ja vas nesto da pitam?
    mi:mozete
    nastavnica: da li ste vi normalni?!?! ! ili ovo nidje veze ti ocam
    Poruku je izmenio Mish, 04.03.2010 u 20:14 Razlog: nepotreban citat

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Novinarski biseri
    Autor Morpheus u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 13:27
  2. Biseri naših anđela
    Autor little fairy u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 778
    Poslednja poruka: 09.08.2016, 13:50
  3. Biseri ....
    Autor HLEBmaster u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 15.02.2009, 23:14
  4. Advokati i njihovi biseri!
    Autor HLEBmaster u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.06.2008, 00:54
  5. Starogradski biseri
    Autor Goga u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 13.09.2007, 07:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •