Najlepši vojvođanski grad - Strana 2
Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 139
  1. #16

  2. #17

    Odgovor: Najlepši vojvođanski grad

    Najlepsi grad, ne samo u Vojvodini, vec na celom svetu je,naravno, NOVI SAD...gde mirisi Dunav(mada je Dunav najlepsi kod Bezdana ) koji mi ovde nekako najvise nedostaje, i gde se spaja ono tradicionalno i moderno i to ONAKO bas na tenane ali neupadljivo!!!! I nepoznam nikoga ko je bar jednom bio u NS a da ga odma nije i zavoleo! A drugi po lepoti je SOMBOR i to ne samo zato sto sam se ja tamo rodila , vec zbog mnogih kvaliteta, ali eto fali mu DUNAV da bi bio i na prvom mestu

  3. #18

    Odgovor: Najlepši vojvođanski grad

    Subotica bez premca... Usput, a sta je sa sremskim gradovima?

  4. #19

    Odgovor: Najlepši vojvođanski grad

    Sombor. Prava vojvođanska varoš, sa duhom i vidljivim tragovima nekadašnjeg raskoša.Volim da ga obiđem i rado mu se vraćam na mojim obilascima Vojvodine.
    Ali...
    Svuda prođi kući dođi.
    Uvek mi srce jače zakuca kada se sa takvih putešestvija vraćam kući i kad u daljini počnu da se naziru svetla Novog Sada.

  5. #20

    Odgovor: Najlepši vojvođanski grad

    Ruma, Subotica, Sr.Mitrovica
    I tako u beskrajno!

  6. #21

    Odgovor: Najlepši vojvođanski grad

    Objektivno-NS; Subjektivno-NS ali moram izdvojiti i Suboticu koja je zaista lepa, a posebnost i sjaj joj daje to sto je cista, tamo necete naci pikavac na stazi. A i fontana u centru je neponovljiva...

  7. #22

  8. #23

    Odgovor: Najlepši vojvođanski grad

    NOVI SAD SOMBOR
    Poruku je izmenio Meggy, 09.08.2006 u 13:38

  9. #24

    Odgovor: Najlepši vojvođanski grad

    Karlovci su svakako najlepsi grad u unutrasnjosti Balkana (tj. "unutrasnjost" znaci izvan jadransko-egejsko-crnomorskog primorja, a ne u glupavoj beogradskoj upotrebi koja podrazumeva da je Beograd nesto izbaceno napolje, a sve ostalo je "unutrasnjost").

    Mnogi gradovi imaju lepe delove -- i svakako lepse nego Sremski Karlovci -- ali su kao celina unakazeni nebrigom, rusenjem, haoticnom gradnjom itd. Karlovci su ipak ostali velikim delom onakvi kakvi su bili pre 250 godina. I zato su najlepsi.

  10. #25

    Odgovor: Najlepši vojvođanski grad

    Pomeni je najlepsi Grad u vojvodini NOVI SAD ali ipak glasam za moju Belu Crkvu!

  11. #26

    Odgovor: Najlepši vojvođanski grad

    Citat Lady S kaže:
    Uh, to je tako teško reći... Svi su ti gradovi tako slični, a opet jedinstveni.
    Novi Sad je lep, najveći je grad u Vojvodini, ali se meni lično ne dopada to potenciranje na "modernom izgledu" u poslednje vreme. Plašim se da bi taj izgled mogao da zaseni onaj "starinski". Takođe, veoma mi se dopada i Subotica, ima nekako svoj specijalan šmek. Zrenjanin je takođe lep grad, ako se posmatra samo centar.
    Kikinda i Vršac, recimo, na mene nisu ostavili ama baš nikakav utisak.
    meni je naj lepsi grad u Vojvodinu..Moj ZRENJANIN

  12. #27

    Odgovor: Najlepši vojvođanski grad

    Meni su Sremski Karlovci najlepsi grad u Vojvodini a mozda i u celoj Srbiji zato sto su nekako mirni,starinske kuce i fasade.....

  13. #28

  14. #29

    Odgovor: Najlepši vojvođanski grad

    Uvek i uvek najlepši je - Novi Sad.

  15. #30

    Odgovor: Najlepši vojvođanski grad

    Sigurno Novi Sad!!! (al nisam novosadjanka).Od svih gradova koje sam videla sam on ima dusu,ili kako se to vec kod gradova zove mada zadnjih godina imam tuzan osecaj da grad malko propada,zanemaren je.
    A i Subotica je mnogo lepa.
    Poruku je izmenio Mish, 16.08.2007 u 00:27 Razlog: nepravilna upotreba kodova

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najlepša Vojvođanska pesma
    Autor Nostromo u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 207
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:15
  2. Vojvođanski rečnik - izrazi, reči, psovke...
    Autor kozul u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 244
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 13:17
  3. Novosadski (vojvođanski) bendovi
    Autor Veternik u forumu Novi Sad
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 31.07.2012, 19:08
  4. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.02.2010, 22:13
  5. Vojvođanski deo - divanimo o ...
    Autor simke u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 18.04.2008, 13:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •