Kako ostaviti duvan? - Strana 10
Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910
Prikaz rezultata 136 do 146 od ukupno 146
  1. #136

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    eto ga! pravo mushko! svaka chast!

    nego, sinak... koliko je tebi godina?
    & underpaid......

  2. #137

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    mogo bi da pogodim zasto pitas....student pa ti sad odmeri o kojim je god rec

  3. #138

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Citat Nesicaaa kaže: Pogledaj poruku
    mogo bi da pogodim zasto pitas....student pa ti sad odmeri o kojim je god rec
    Sestra od mog druga sa faxa ima 39 godina i jos studira medicinu

    Sto se teme tice, druziti se sa doktorima (nepusacima)...garant ostavljate duvan
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #139

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Sestra od mog druga sa faxa ima 39 godina i jos studira medicinu
    :

  5. #140

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Ova knjiga je, navodno, pomogla mnogima da batale cigare:

    Lak nacin da ostavite pusenje

    Procitacu je iz ciste radoznalosti jer sam davno batalila, a ako neko ima zelju da se eventualno oslobodi ove ruzne navike, evo linka, pa nek' je sa srecom
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #141

    Odgovor: kako ostaviti duvan?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Pisalo se nešto malo o ovome na temi o bolestima zavisnosti.
    Prosto, bitno je samo da odrediš prioritete u životu. Hoćeš li da budeš zdrava, lepa, bez kompulzivne potrebe da pališ na svakih pola sata ili da doživotno šetaš žute prste, sivkast ten i diskretan miris nikotina iz kose..
    Ako ti je problem apstinenciona kriza, pokušaj sa tabletama mislim da se zovu zyban a za ostalo ćeš morati da poradiš na sebi i promeniš način života. A mnogo je lepše bez cigareta, veruj mi.
    Podržavam svakog ko odluči da ostavi duvan
    Ja ne preporucujem takve tableta tipa anti depresivi i sl. bolje je probati sa obicnim nikotino zamenjajusim tabletama ili zvakacim gumama.

  7. #142

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Napisi na papiru NESMEM DA PUSIM,zalepi na ramenu umesto flastera protiv pusenja i glava ce registrovati poruku.To je najbolji lek.

  8. #143

    Odgovor: Pušenje ili ne

    Samo prestani. Ne šalim se. Evo, ja sam tako prestala posle 7 godina... Jednostavno, rekla sam sebi:"Neću više!" i nisam... Opušteno...

  9. #144

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Samo cvrsto odluciti u suprotnom ne vredi. ako neko ima teske fizicke krize, mora postepeno.

  10. #145

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Planirala sam da ostavim cigarete sa 35god. ali to se desilo godinu dana pre.
    Imala sam autosugestivnu pripremu ogađivanja mesecima pre.
    Od svakodnevnog jutarnjeg buđenja sa gorčinom u ustima, smrdljivih zadaha,iskašljavanjima
    do nemogućnosti istrčavanja određene rute,lupanja srca i mantanja u glavi.
    Najveći problem je bio šta s'rukama...pa sam grickala semenke svako veče godinu dana.
    U momentu ostavljanja cigareta jednog neplanskog dana imala sam čvrst stav u svojoj glavi
    da neću više pušiti.I to se evo za poslednjih 6 godina nije ni desilo.Nit' pomislila
    ,nit' poželela ,nit' omirisala...a pušila 18god.
    Mislim da one muštikle i tbl.ne pomažu...sve je u glavi.
    Ne žalim ,osećam se odlično.
    U ustima mi uvek lepo,ne iskašljavam ništa,trčim ko 'tica trkačica a i ne zanosim uLevo,
    imam više para za frizeraj,šminku,voćkicu...
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  11. #146

    Odgovor: Kako ostaviti duvan?

    Не пушим од 2012. Ко ме знао до тада, зна да сам пушио барем 2 пакле дневно. Често много више. Покушавао сам пар пута и није то успело. Зашто није? Зато што увек себи смањујемо број цигара које ћемо попушити и тако ћемо као да оставимо. Те цигара уз кафу обавезно, те после секса... И тако ми у ствари себе терамо да стално мислимо на цигаре! Зато сам само узео и сасвим прекинуо! Ни уз кафу, ни једна дневно... Сасвим! Морам признати да нисам имао неких криза, једино сам ујутру из себе избацивао свашта. После неколико месеци и то је престало. Ево, сад је већ трећа година како не пушим и страшно ми смета дим од цигара. Уствари највише ми смета смрад! Невероватно колико цигаре смрде!
    Све оне електричне цигаре и остале глупости вас само терају да мислите о цигари! Оне нису измишљене да би ви престали да пушите, већ да би зарађивали на вама!
    Истина кафа никада више није имала тај укус као са цигаром. Временом сам и њу смањио. Али вредело је! Не гушим се више, трчим, нема да кашљем јутри, не знојим се ко прасе на рингишпилу.... .
    Све је само ствар решености и јачине карактера. Ако сам могао ја може свако!
    Не дозволите себи да цигара буде јача од вас!
    Poruku je izmenio Acanik, 01.09.2015 u 07:08
    Пас ће те увек разумети

Strana 10 od 10 PrvaPrva ... 8910

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  4. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50
  5. Kako ostaviti gazirane sokove
    Autor SUKURDOV u forumu Online savetnik
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 20.01.2009, 21:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •