Čime hranite vaše ljubimce? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 41 od ukupno 41
  1. #31

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Dajete li im kupovnu hranu ili jedu ostatke sa vašeg stola? Jedu li sirovu hranu ili im kuvate nešto posebno? Ako kupujete hranu, imate li nekog određenog proizvođača?
    Naša Nana, ima 6 meseci i oko 50 kg..i opasno se navukla na moju kujnu, tako da su granule pale u drugi plan..jedva malo pojede u jutarnjem obroku, uz mleko..ne mogu da je hranim ostacima, jer joj je to nedovoljno, a i ništa ne ostane..kuvam joj svaki dan i kad me vidi sa šerpom, obeznani se..uglavnom je mesožder..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #32

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Pretezno kuvanim mesom (govedina,piletina,) mada dobijaju i zivo meso,govedje,pilece,ribu. Granuliranu hranu slabije dobijaju,uz meso im se servira hleb,surutka. Kada dobiju granuliranu hranu,naj cesce je to Royal Canin.
    Mada mislim da je ipak meso za pse,naj bolja hrana.

  3. #33

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Prosli pas je bukvalno jeo sve,znaci neverovatan apetit je imao,da sam mu eventualno propustila jedan obrok,pojeo bi mene.Sadasnjeg psa hranim sa Royal Canin granulama,hranu mu podelim tako da dobija vise puta na dan..ponekad mu je pomesam sa malo vode,zavisi kako je kad raspolozen.
    Macke hranim sa Whiskas hranom vec duze vreme i ne bune se.

  4. #34

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Pa posto su to egzoticne zivotinje imaju posebnu ishranu,hranim ih bubama takozvanim Blata Lateralis, Tenebrija(crv) i Dubija(buba), to je za njih najbolja ishrana..
    Mada bi trebalo velikoj uskoro da dam jednog misha al nekako mi je zao da to uradim pa ce se ipak zadovoljiti sa predhodnom Dubijom

  5. #35

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Pedigre healthy start. Samo to. Mada je juche nacisto odlepio kad je osetio miris narandze, groktao je i njuskao odakle dopire egzotika...dala sam mu zalogajcic, a onda je odlepio jos vise.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #36

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    kad vam pas bude pio koka kolu i jeo shipak, javite mi se...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  7. #37

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    kad vam pas bude pio koka kolu i jeo shipak, javite mi se...
    i kad pojede ulazna vrata..ali zapravo..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  8. #38

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Granule iskljucivo royal canin...pokusala sam sa Hillsom ali bilo je povuci potegni...
    Mada voli promene posle izvesnog vremena...
    Uz to cu mu za neki dan uvesti i royal hairball, onda royal za kozu i dlaku i za zube...
    A voli da pojede i zivu piletinu, dzigericu...zumance...
    Sosice ne bira...jede sve zivo...
    SaS svojih 9 meseci ima 6 kg...mashala
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #39

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    SaS svojih 9 meseci ima 6 kg...mashala

    moje sAs 4 meseca ima 22 kila,
    jede kao mecava,boze me sacuvaj 30 kila granula je malo za mesec dana pa onda ne mogu da se pederisem i kupujem najskuplje...nasla sam neku semu pa mi donosi covek iz madjarske...uglavnom uzimam govedje ,redje pilece,a dopunjujemo i ostacima nase klope.....ala od pseta....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #40

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Mog macka hranim salamom za pse i macke,sto je logicno..

  11. #41

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Док сам држао само Шарпланинце, кувао сам им редовно. Са овим са кренуо са гранулама како ми је речено. После мање од годину дана сам видео да то неће ићи Од како му кувам то је други пас. Углавном му скувам пиринач и у њега убацим бело месо или јунеће срце... неко место углавном. Кад год успем да нађем убацим му и хрскавице разне и мање кости. Мањи је пас па зато. Пред лов му појачам исхрану.
    Пас ће те увек разумети

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 28.06.2021, 23:29
  2. Groblje za kućne ljubimce
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 31.08.2015, 08:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •