Čime hranite vaše ljubimce? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 41
  1. #16

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Sad je već matorko pa leđa i noge ne kupujem, ne može da jede koskice uopšte više - ne prijaju mu, pa smo se prešaltovali na pirinač u onoj meri u kojoj je nekad bilo meso samo obrnut odnos. Skuvam mu rižoto sa supicom pa u to umuljam dva tri sosića (unutra bude teletina i ćuretina):



    I tu količinu (od 400 grama pirinča) on kusa 5 dana, podelim mu u porcije, pa stavim u frižider. Između se zaslađuje rolnicama sa koštanom srži i vitaminima:



    I štapićima za čišćenje zuba



    A vanredno još uvek voli da gricne kukuruz, jabuke, grožđe, nar, al' samo kad vidi mene da jedem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #17

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Ja sam svom "teletu" nekoliko puta dala ostatke nase hrane.Od tada psecu hranu nece ni da pogleda, a kamoli takne. Tri vrste hrane stoje u garazi, ONE, Iams i Rachel Ray (hebote i to sam kupila za razmazeno dupe) i ni gric...Neka malo ogladni pa ce valjda jest.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #18

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    ja ga ne ranim, samo se igram sa njim..ponekad
    Ja sam i biti ću fini

  4. #19

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Trenutno jede Pedigre junior, ali cu mu uskoro ubaciti kuvana pileca ledja, glave i vratove. Dnevno pojede i 2 jajeta, pavlaka, jogurt, sir...

  5. #20

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Naš pas je jeo sve što smo mu dali dok nije počeo da jede kuvanu džigericu. Jednom rečju bio je običan pas skromnih zahteva. A sada je izbirljiv i samo gurka njuškom sve drugo. Kereća posla...

  6. #21

    kako i kojom hranom psa

    Konkretno imam tri radna psa - nemacke kratkodlake pticare i primecujem da u sezoni lova pocinju da slabe,iako koristim istu hranu 'pedigre' Naravno povecao sam kolicinu.Konstantno ih izvodim i istrcavam ,znaci tokom cele godine .Pored toga krecu se slobodno po dvoristu nisu u zatvorenom prostoru.
    Treba mi savet u vezi ishrane ili neke bolje hrane .Dajem povremeno i kafortan tablete.

  7. #22

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Imao sam nekada davno vucjaka-nemacki ovcar (nzm da li ima razlike) i njega sam hranio mislim otac ga je hranio obicnom hranom,ostacima nase hrane...!!!Bio sam mali tako da sam se pomalo i plasio mog ljubimca,kada ga pustimo iz boksa,on trckara po snegu i odjednom se okrene i pravo ka meni skoci obori me,tada napravim sliku u snegu heheh...!!!Nisam znao sta znaci imati ljubimca,i imao sam samo to jedno kuce,ali sada cu dobiti zlatnog retrivera cim se jedna zenka okoti...!!!

    Pa sam hteo da pitam za hranu,sta preporucujete...???Obicna ili kupovna za pse..??? :D :_

    Devojke,zabava to je moj zivot...!!!

  8. #23
    Citat stojangrujic kaže: Pogledaj poruku
    Konkretno imam tri radna psa - nemacke kratkodlake pticare i primecujem da u sezoni lova pocinju da slabe,iako koristim istu hranu 'pedigre' Naravno povecao sam kolicinu.Konstantno ih izvodim i istrcavam ,znaci tokom cele godine .Pored toga krecu se slobodno po dvoristu nisu u zatvorenom prostoru.
    Treba mi savet u vezi ishrane ili neke bolje hrane .Dajem povremeno i kafortan tablete.
    Pa ovako ima mnogo kvalitetnijih hrana ja licno sam prezadovoljan sa Royak canin-om i ima bas odredjena hrana za radne pse enerdzi koja sluzi bas za radne pse ja je koristim i kod kuja u laktaciji! Naravno razlika je i u cena al mozes da mu mesas malo CANINA malo PEDIGRE ja to nekad radim, i na pocetku sezone idi kod veterinara, ocisti psa od parazita i nek mu vet... da VITOLIGAM

    Citat Dule_94 kaže: Pogledaj poruku
    Imao sam nekada davno vucjaka-nemacki ovcar (nzm da li ima razlike) i njega sam hranio mislim otac ga je hranio obicnom hranom,ostacima nase hrane...!!!Bio sam mali tako da sam se pomalo i plasio mog ljubimca,kada ga pustimo iz boksa,on trckara po snegu i odjednom se okrene i pravo ka meni skoci obori me,tada napravim sliku u snegu heheh...!!!Nisam znao sta znaci imati ljubimca,i imao sam samo to jedno kuce,ali sada cu dobiti zlatnog retrivera cim se jedna zenka okoti...!!!

    Pa sam hteo da pitam za hranu,sta preporucujete...???Obicna ili kupovna za pse..??? :D :_
    Posto ces dobiti malo stene njemu su potrebni vitamini i minerali kako bi se sto bolje razvijo evo ti moj savet pa ti se odluci. Slobodno uzmi neke granule al za stence (neke kvalitetne granule) i u pocetku ih potopis u jogurt da omeksaju, pa mu dajes malo junetine, dzigerice,pirinca,ribe(girice) Sve prema trenutnim mogućnostima al se potrudi makar dok je malo da ga sto bolje hranis!!!! To ovako izgleda mnogo al nisu to neke kolicine ne moze on nesto mnogo da pojede makar u pocetku i hrani ga sto cesce oko 4puta dnevno po malo
    Poruku je izmenio silvia, 28.01.2009 u 08:43

  9. #24

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Citat urosar kaže: Pogledaj poruku
    Pa ovako ima mnogo kvalitetnijih hrana ja licno sam prezadovoljan sa Royak canin-om i ima bas odredjena hrana za radne pse enerdzi koja sluzi bas za radne pse ja je koristim i kod kuja u laktaciji!
    Slažem se u potpunosti, što se tiče Royal-a, i preporučujem
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #25

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Royal Canin iskljucivo (cat) i to mesam vise vrsta po potrebi. 1-2x mesecno kratko kuvanu svezu ribu i uvek sveza voda - maca nam je ko bombona (postavicu slike)
    Da to sam ja....

  11. #26

    07 Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Pas Liza jede sve sto joj das mada joj dajem neke vitamine i tako te gluposti,a tarantula jede sve sto je zivo i malo manje od njeali ima posebne bube "Lateralis"koje su najbolje za nju..

  12. #27

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Dajete li im kupovnu hranu ili jedu ostatke sa vašeg stola? Jedu li sirovu hranu ili im kuvate nešto posebno? Ako kupujete hranu, imate li nekog određenog proizvođača?
    Nase ljubimce MIci, morsko prasence, jede i kupovnu i domacu hranu.
    Kupujemo joj specijalno seno, presovano i kombinaciju od vitamina sa semenkama. Dok od domace hrane dobija najcesce voce - jabuka, kruska, banana...kivi ne voli iako sam citala da je dobro da mu se daje.


  13. #28

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    Pošto smo matorko, vodimo računa


    +


    Obožavlje i ova dva
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #29

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    s obzirom da nas mastiff ima oko 80 kilograma tesko je nahraniti ga ostacima sa stola....granule,sveze kosti iz kasapnice,pileca ledja obarena sa sakompirinca....ali....voli da gricne ponesto i dok sedi pored moje majke u kuhinji i gleda je dok kuva.....
    onamad sam pravila palacinke za mog brata i sina....on sedi i gleda..."Zini,konju jedan!",kazem u prolazu,noseci tanjir s palacinkama i spustim mu palacinku u usta....jebote,ko u oluk da si bacio!.....strasno...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #30

    Odgovor: Čime hranite vaše ljubimce?

    sad pocela sezona lubenica, dinja, breskvi, a Mici krka i uziva. A tek krastavac kako tamani jos kad ljustim oseti miris i pocne da skace u akvariumu, pa kad donesem do nje, ispravi se na zadnje noge i samo njuska nosicem dok spustim joj hranu....


Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 28.06.2021, 23:29
  2. Groblje za kućne ljubimce
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 31.08.2015, 08:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •