Ca blues - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20

Tema: Ca blues

  1. #16

    Odgovor: Ca blues



    Mogla sam ja sada biti fEEna pa precutati, al' rodila majka glavu sa duplo armiranom betonskom plocom...koja ocigledno kroz frekventivnu "izlizanost" posustaje materijalno, ali' joCk efektivno.

    Oduvek sam zaboravljala da se potpisujem - to mi dodje nekako kao inicijali.
    Oduvek sam bila brzopleta - to me kostalo naknadnog peglanja zbog i zarad izguzvanog&prebrzog preskakanja misli naspram multitasking delovanja.
    Oduvek sam 'tela sve i odmah - cenkanje je drugi akt!
    ____________________

    Ostarilo se...samo ja jos uvek cesto zaboravim da presaltam iz pete u trecu kada hvatam krivinu. Kako god- ne gine ti deo drugi zbog i zarad farbanja u crno sa sve stilskom figurom...

    Never confuse movement with action.

  2. #17

    Odgovor: Ca blues

    .........uf dobro je....taman sam se bio prepanuo da sam loš srbin....

  3. #18

    Odgovor: Ca blues

    ........gledam beogradske klince....školarce.....i upoređujem ih sa klincima iz provincije.....

    .....da su samostalniji, samostalniji su....piče u školice kojekuda, menjaju prevoze....uglavnom ih ne ispraćaju i ne sačekuju mame....mame su uglavnom zaposlene i dnevni obrok je za provincijske norme sumnjivog kvaliteta.....

    ...u principu svi obroci sem onih za vikend po provincijskim normama su im sumnjivog, gotovo neprihvatljivog, kvaliteta.....

    ....i tu se završava sva njihova prednost nad vršnjacima iz provincije.....

    ......ne zapažam u njima želju za nečim višim i daljim.....čak šta više...tu su u stravičnom zaostatku u odnosu na vršnjake iz provincije.....provincijalci će makar za vreme studija promeniti nešto u životu....stremiće osvajanju novih prostora.....

    ...beogradski grešnici i grešnice će zanevek, u extremnoj većini, ostati siroti mali provincijalci.....

    ....u moje vreme su bgd klinci stremili studiranju van zemlje...za početak....ovi današnji se tripuju da je studiranje na kojekakvim privatnim faxovima ovde ko zna kakav uspeh.....

    ....moji vršnjaci koji nisu razmišljali o studiranju tripovali su se na počinjanje privatnoga biznisa diljem sveta.....u to vreme bile su atraktivne zemlje trećeg sveta.....današnji klinci čiji je domet SSS žive u zemlji trećeg sveta...ma qur trećeg.....petog li je šestog li je džebemli ga......

    ...i liči mi da je to kvaka 22........

    ...kvaka 22........

    ....slika prva.....davno zaboravljena rezolucija ujedinjenih nacija 757.....Sedam Pet Sedam...SPS......s početka drugog kvartala 92. godine.........ekonomske sankcije prema srbiji i crnoj gori......beš mi sve ako se sada mogu setiti kako se taj državno pravni improvizorijum nazivao u tom trenutku.....

    .....slika druga......par dana kasnije.....reporteri, tada već globalnoga cnn-a, padaju u trans...... žašto na pumpama u srbiji nema redova.....

    ....elem....neopravdane i ničim izazvane sankcije su bile i prošle.....pamte se samo u globalu.....

    ...ostale su posledice kojih većina nije svesna kao ni na početku te devedesetdruge........

    ...posledice u vidu.....bgd roditelji ni u ludilu ne mogu sebi priuštiti izdržavanje studenta u inostranstvu....ne samo što ne mogu, o tome ne sanjaju ni u najluđim snovima......samim tim tako nešto nisu mogli usaditi u glavu svojim potomcima......


    ....ybg....njihovi preci, iz balkanskih vukojebina, su sanjali kako šalju svoje potomke na studije u bgd i kako ovi tamo ostaju kao priznati stručnjaci i cenjeni članovi društva.....

    ....ključno pitanje za definisanje kvake 22......dal je ofalila genetika il društveni standard....

    ...da li dvoje smrtnika sa zajedničkom zaradom od oko deset hiljada evra godišnje, koliki je zvanični prosek plate u bgd, mogu sanjati o studentu van zemlje ili su poklekli pod teretom života i sebičluka pa smatraju da je dovoljno što njihovo potomstvo ima fakultet na kućnom pragu.....

    ....u pičku lepu materinu..... kako li će to izgledati za 10-12 godina.......
    Poruku je izmenio Mish, 19.03.2008 u 18:58 Razlog: :joint: ... bold ... :kul:

  4. #19

    Odgovor: Ca blues

    Nista, samo da ti porucim da me nerviras sto si digO nos i strajkujes kI neko zeMsko. A znam da citas...

    I tako...

    Miss U...

    Ljubac

    Ja

    P.S.
    Ako ti ne radi mail, bar javi da ne kucam kI mentolka u prazno!

    Never confuse movement with action.

  5. #20

    Odgovor: Ca blues

    Da li ovde još uvek ima tragova života, a ?

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Blues ~ Vechernja Shkola
    Autor zrNce u forumu Muzika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.12.2009, 23:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •