Problem sa rezacem - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29
  1. #16

    Odgovor: problem sa rezacem

    pa ja ne znam ali ti znas:roll : zato mi ti lepo nacrtas kako da uradim to i ja uradim.a reci mi jos nesto,da li je moguce da je crkao rezac??

  2. #17

    Odgovor: problem sa rezacem

    Moj brat kompjuterski inzenjer kaze da nisi bas nesto objasnila problem.Jer moze da bude vise nacina od onog sto predstavljas.Najbolja opcija je da resetujes sistem,ukoliko opet isto onda je problem u rezacu.Evo iz njegovih reci direktno napisa ovaj post

  3. #18

    Odgovor: problem sa rezacem

    ne znam kako da budem jasnija ali pokusacu.elem,u pitanju je laptop racunar.kada hocu da narezem nesto u nero programu uvek mi pokazuje IMAGE RECORDER kao opciju rekordera,nema ni jedne vise opcije???znam da je ranije mogla da se izabere opcija rekordera.i sta je to moglo u medjuvremenu da se desi samo od sebe da sada ne radi???misterija..procitala sam danas brdo foruma vezano za bas taj rezac i niko nije imao problem poput mog.moj problem najveci problem dajte mi neke predloge gde pa pogledam sta da radim???

  4. #19

    Odgovor: problem sa rezacem

    Odnesi nekom serviseru laptopova najbolje,ovako ce ti se sad svi javiti kao neki strucnjaci za kompjutere a nemaju blage veze.Ni mog burazera ne slusaj nego pravac kod nekog strucnjaka za laptopove,programera ili servisera

  5. #20

    Odgovor: problem sa rezacem

    cek stani polako smiri se...

    problem je do Nero ne prepoznaje rezac...koju verziju imas?

    naj stabilnija verzija ti je 7 i licno je koristim...
    novije verzije hoce da bug-uju

    i lepo pitam trenutno koji fajl u kom formatu i na cega hoces da narezes

  6. #21

    Odgovor: problem sa rezacem

    nero 7.10.1.0 a htela sam da narezem muziku mp3 format

  7. #22

    Odgovor: problem sa rezacem

    koliko bi otprilike kostala ta usluga,mislim da se ustanovi problem i otkloni,bez toga da kupujem novi rezac,i gde da odnesem.nemam predstavu??zivim u n.s.-u

  8. #23

    Odgovor: problem sa rezacem

    Citat gagilly kaže: Pogledaj poruku
    koliko bi otprilike kostala ta usluga,mislim da se ustanovi problem i otkloni,bez toga da kupujem novi rezac,i gde da odnesem.nemam predstavu??zivim u n.s.-u
    U Novom sadu mozes da odes gde god hoces.Pitaj u vecoj fotokopirnici oni isto rade racunare,servisere fiskalnih kasa,i bilo koju radnju kompjuterske opreme.Ama baby snadji se malo

  9. #24

    Odgovor: problem sa rezacem

    Koliko sam ja shvatio...ti nemaš DVD rezač već kombo uređaj tj. možeš da učitavaš sve kada reprodukuješ ali samo CD možeš rezati . Tako bar kaže ova specifikacija:
    ASUSTeK Computer Inc.

    Znači...ukoliko si ubacila DVD medij...onda će Nero da ti da do znanja da nema DVD rezač.
    Probaj da ubaciš običan, prazan CD, zatim da u opcijama Nera izabereš da ćeš rezati CD data (u zavisnosti od verzije Nera...gore desno ili dole levo) ćeš imati padajuću listu u kojoj izabereš svoj rezač. Pažnja...ukoliko ti je zakačen kvadratić "Use Nero Image recorder" onda je raskvači da bi padajuća lista bila aktivna.

    Probaj...i javi može li se što uraditi .

    P.S. Samo strpljivo i ako zatreba daj nam potrebne, dodatne informacije ...da ne bi lutali.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #25

    Odgovor: problem sa rezacem

    pre nekoliko danasam rezala bez problema sve formate.gde da ndjem ??ažnja...ukoliko ti je zakačen kvadratić "Use Nero Image recorder" onda je raskvači da bi padajuća lista bila aktivna.

  11. #26

    Odgovor: problem sa rezacem

    Citat gagilly kaže: Pogledaj poruku
    pre nekoliko danasam rezala bez problema sve formate.gde da ndjem ??ažnja...ukoliko ti je zakačen kvadratić "Use Nero Image recorder" onda je raskvači da bi padajuća lista bila aktivna.
    Upravo tamo, u Neru , gde si i videla da ti nema rezača na listi. Samo...prvo ti stavi CD, a ne DVD..pa onda mp3 možeš da režeš i kao običnu datoteku.
    Usput, nije bitan format datoteke u tvom slučaju, već pre će biti medij koji si ubacila u combo uređaj.
    Poruku je izmenio Sivi, 25.11.2009 u 00:36
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #27

    Odgovor: Problem sa rezacem

    Ja vazda u "problemu"
    Malopre mi sin doneo neki DVD da mu ga kopiram.
    Nero je sve to lepo kopirao...ali..
    Kada sam ga vratila i kliknula na explore...cvrc...
    Kao da nema nista (isto tako mi pokaze 0 kada kursor misa stavim na njega)
    Odnesem dvd na komp kod dece i ladno ga otvorio
    A kod mene nece (pokaze mi da je na njemu "nesto" sto uopste nije na njemu...zapamtio ko zna od kada)...

    p.s. DVD koje su ranije narezane bez problema ih ocita...
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #28

    Odgovor: Problem sa rezacem

    Ajde ovako .
    1. Takav slučaj je prilično čest kod nekih starijih Pioneerovih rezača (mislim da je 111 model imao takav problem ). Sve nareže...ali sam neće da učita šta je narezao .
    2. Druga stvar koja ume da pravi problem je brzina rezanja (iz iskustva sve režem na 4x ili 8x...jer je tada transfer podataka sigurniji, potreban bafer manji i kompatibilnost sa starijim čitačima veća).
    3. U poplavi različitih firmi koje prave prazne DVD ima svega i svačega . Tako da sam i sam morao da "prebiram" da bih bio zadovoljan nekom serijom. Meni je TDK bio fantastičan, dok je izvikani Verbatim bio toliko "šaren" da je zavisilo gde sam ga kupio (serija od serije).
    Savet...reci nam koji imaš model rezača (videćeš u device manageru) i ukoliko nađemo za taj model....možda najnoviji , legitimni firmware pomogne .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #29

    Odgovor: Problem sa rezacem

    Samo dodatak.
    DVD rezač je NEC 3520A sa firmwerom 1.04.
    Na sajtu se nalazi najnoviji, verzija 3.07 koja ispravlja bagove i prepoznaje novije medije.
    Flešovanje firmwera je osetljiv posao...pa evo fabričkog upustva:
    NEC DVD Firmware Update instructions

    a sam firmware se može skinuti i odavde:

    Download Nec ND-3520A firmware 3.07 Driver for Windows 9X/ME/NT/2K/XP/2003/Vista/XP X64/2008 - Softpedia

    Mislim...da druge pomoći i nema .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Problem sa rezacem
    Autor japera u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.05.2010, 23:42
  2. Problem sa poverenjem
    Autor kasper u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 09.03.2010, 18:54
  3. Problem sa drajverom!
    Autor Painkiller u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 14:49
  4. Veliki problem
    Autor dachaki u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 01.11.2007, 16:43
  5. Pera...problem...
    Autor Najgora u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.02.2007, 02:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •