Tadić, naš predsednik - Strana 34
Strana 34 od 34 PrvaPrva ... 24323334
Prikaz rezultata 496 do 510 od ukupno 510
  1. #496

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    a povodm ubistva dvoje ljudi trebalo je da se oglasi pismeni Tomica,je l da?
    on je taj koji je dobio glasove naroda na racun obecanja spram kosova,na racun otpora koji ce pruziti,na racun nepomirljivosti sa situacijom...sta bi s Tomislavom? Nema kad? pritisli ruckovi....
    Ma jok bre Glasove je dobio na osnovu katastrofalne vladavine zutih u Srbiji (van Beograda i Vojvodine pretpostavljam).
    Dodji janje kad se žito žanje



      Vrh

  2. #497

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ne slazem se,ama bas ni u cemu....
    ja ne videh njegovu narcisoidnost nigde,ili bar ne u tolikoj meri kao sto je ispoljava omaleni Dacic
    sto se tice pruzanja ruke Taciju,zivi bili pa videli - Toma ce i da nasrne da se triput izljubi s njim...
    a povodm ubistva dvoje ljudi trebalo je da se oglasi pismeni Tomica,je l da?
    on je taj koji je dobio glasove naroda na racun obecanja spram kosova,na racun otpora koji ce pruziti,na racun nepomirljivosti sa situacijom...sta bi s Tomislavom? Nema kad? pritisli ruckovi....
    Zašto bi se i slagali. Posebno u politici. Možda ja i grešim ali ta njegova narcisoidnost je toliko očita da zaista ne mogu da shvatim da je neko ne uočava. Dačić je drugi prolem i nije predmet ove teme, bar ne u mom postu. To ne znači da je bez mana i da je svaršen. Na protiv. Ali, tema je Boris Tadić i njegov lik i delo koji su istorijski poraženi na poslednjim izborima. Zasluženo. U stavri DS i njen lepi predsednik su još gori nego što rezultati pokazuju, jer se u prvom krugu izbora nemilice uticalo i u nihovu korist, posebno u Vojvodini. Krađe, pritisci, pretnje... Ma sve, samo da Lepi Boki ne pati zbog izgubljenih izbora. Ali, džaba. Lepi Boki će izgleda ostati bez blindiranog auta, vile, statusa veličine, a njegove obožavatelke bez svoje ikone u kojoj samo one mogu da vide nešto što ne postoji i nikada nije postojalo...

    A, Toma? I on će doći na red. Siguran sam. Ne znam da li će se baš rukovati sa Tačijem. Moguće, ali otom potom. Ne znam samo po čemu mislite da je Tadić (toliko) pismen, a opet da je Toma (baš) nepismen, ali to nije ni važno. Važno je da je Tadić izgubio, ali nije nevažno i to da ne ume da prihvati na normalan način svoj poraz. Ponižava se i u stranci i gde god da krene. Bez stila, dostojanstva i mere. A znate li zašto je takav? Pa zato i što je narcisoidan, emocionalno nezreo, psihički nestabilan...

    I ne zaboravite, ništa nema tako loš vid kao ljubav. Svako dobro.
    smesno mi je sto sve vreme Vi ,a i ostali muskarci neciju lepotu uzimate kao minus,podsmehujete joj se i omalovazavate...Vi ste ti koji insistirate na tome da je on lep,ne videh zene koje to potenciraju....
    verovatno ste ozlojedjeni u sopstvenoj okolini vladavinom demokrata ,drukcije ne mogu da shvatim.....
    toma je idealan,da...nije lep,naprotiv,ali to automatski znaci da je rodoljub,pouzdan i lojalan (ko ce to da potvrdi ako ne kum njegov).obrazovan...a da,i emocionalno je zreo..nije sklon ispadima,nesmotrenim izjavama...i uopste,cvece od coveka...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  3. #498

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Opet o Tomi, pljuc pljuc pljuc pa malo i po nama ozlojedjenima
    Dodji janje kad se žito žanje



      Vrh

  4. #499

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    smesno mi je sto sve vreme Vi ,a i ostali muskarci neciju lepotu uzimate kao minus,podsmehujete joj se i omalovazavate...Vi ste ti koji insistirate na tome da je on lep,ne videh zene koje to potenciraju....
    verovatno ste ozlojedjeni u sopstvenoj okolini vladavinom demokrata ,drukcije ne mogu da shvatim.....
    toma je idealan,da...nije lep,naprotiv,ali to automatski znaci da je rodoljub,pouzdan i lojalan (ko ce to da potvrdi ako ne kum njegov).obrazovan...a da,i emocionalno je zreo..nije sklon ispadima,nesmotrenim izjavama...i uopste,cvece od coveka...
    Ma, svako od nas se smeje i nekim različitim stvarima. Što se tiče Bokijeve lepote citiraću šta je jednom na TV-u o Tadiću rekao jedan od mojih omiljenih novinara, tada još živ, Bogdana Tirnanić:
    - Ne znam kako neko može biti lep kada mu glava liči na sladoled!
    Dakle, o njemu ne misli na način lep - ružan, ali ne znam kako niste uočili jednu pojavu koja se u kontinuitetu provlačila po DS-ovskoj štampi kako je BT "srpski Džordž Kluni" i ostale slične splačine pa sam ja na osnovu toga, ali i mišljenja više ljudi koji su dolazili u nekom periodu sa BT-om u kontakt, da su BT njegovi ikonofografi mislili da je vrlo korisno za DS negovati taj njegov imidž, potencirao i tu BT-ovu izvitoperenost.

    Znate, Vi osim fraza i logičkih začkoljica ne nudite ništa argumentovano u odbranu BT-a. To što pretpostavljate BT-u Tomu Nikolića ružeći ga i pljujući ga zapravo još više unižava Vašeg favorita. Jer, zamislite kakav je tek BT, kada ga takav jedan lik (krajnje negativan, kako već Vi i Vama slični zamišljate našeg novog predsednika) pobedio Tomislav Nikolić. Razmislite, molim Vas i shvatićete. Siguran sam.

    I, još nešto. Vi meni niste smešni. Meni je nekako žao što ne uočavate tako drastične stvari i pojave. Ali, siguran sam da ćete već promeniti mišljenje. Kad tad.
    Poruku je izmenio memento, 08.07.2012 u 19:52
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  5. #500

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Шта год Тома ради, то није оправдање да се ова будала рукује са убицом. И то ако је веровати сликама, још он јури Хашима да му пружи руку. Као, хоће човек да покаже да је широких схватања, да је за помирење. Помирење с ким, с убицом? И још видиш фино како је Хашиму непријатно, а овај навалио.

    Није проблем у томе што је Тачи Шиптар, нити што је функционер власти које Србија не признаје. Проблем је што је убица и злочинац. Нек се рукује са оном Јахјагом, нек нађе неког ко није убијао цивиле, нек се рукује и с оним Куртијем који је екстрем ако није убијао цивиле, треба разговарати.

    Ал јок, овај коњ навалио на Тачија, и то сад пошто више није председник, како би показао да треба у региону да се сарађује. А док је био председник, форсирао да се не иде на те скупове где су представници НДК. А сад отишао... какво лицемерно смеће.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #501

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    u mnogim stvarima se ne bih slozio sa tobom , osim u ovome , ako je bivsi predsednik onda ima jos manje razloga
    da se rukuje sa ovim osnivacem vojske koja je razarala i otimala Kosovo, nego da je aktuelni . potpuno odsustvo
    politicke mudrosti i diplomatije .gest mnogo govori o tome kako se nije uopste snasao u vrtlogu politickih igara kod
    nas i izmedju ostalog je zato ''skiknuo'' na izborima, bez obzira sto je imao opste / i moje / simpatije kao neko ko
    nije pripadao ''izlizanim'' socijalistima , ''preambicioznim ne daj boze'' radikalima ili '' sumanutim '' vojvodjanskim
    secesionistima . los dan za B .Tadica

    ps / siptaru stvarno nezgodno !
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  7. #502

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Više nije Dijamant. Hvala bilo kome, da ne kažem bogu, pa ta pizda* ne može više direktno u sve da se meša.

    Puuu!!!!!!
    'Bem ga u ime!!!!



    * Setiti se reči doktora Grujića ( ).

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  8. #503

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    [
    Znate, Vi osim fraza i logičkih začkoljica ne nudite ništa argumentovano u odbranu BT-a. To što pretpostavljate BT-u Tomu Nikolića ružeći ga i pljujući ga zapravo još više unižava Vašeg favorita. Jer, zamislite kakav je tek BT, kada ga takav jedan lik (krajnje negativan, kako već Vi i Vama slični zamišljate našeg novog predsednika) pobedio Tomislav Nikolić. Razmislite, molim Vas i shvatićete. Siguran sam.

    I, još nešto. Vi meni niste smešni. Meni je nekako žao što ne uočavate tako drastične stvari i pojave. Ali, siguran sam da ćete već promeniti mišljenje. Kad tad.
    prvo,nisam kazala da ste mi smesni,jesam li?
    ako u argumentaciji protiv Tadica uvek morate da pomenete njegov fizicki izgled je li to ozbiljno kritikovanje politike?
    dakle,ne smeta mi kritika,smeta mi potenciranje nebitnih stvari...(izvitoperenost jer je ocesljan,uljudan i lep? svasta..)

    sto se tice Tome,Vaseg obozavanog predsednika.....ugledajuci se na vas nacin razmisljanja,ja prosto ne mogu da verujem nekome ko ne pomera vilicu dok prica,krivi glavu u stranu i izgleda ko snishodljivo govece u susretu sa stranim drzavnicima...
    a takodje ne verujem ni ljudima koji izdaju kumove radi licne koristi....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  9. #504

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    prvo,nisam kazala da ste mi smesni,jesam li?
    ako u argumentaciji protiv Tadica uvek morate da pomenete njegov fizicki izgled je li to ozbiljno kritikovanje politike?
    dakle,ne smeta mi kritika,smeta mi potenciranje nebitnih stvari...(izvitoperenost jer je ocesljan,uljudan i lep? svasta..)

    sto se tice Tome,Vaseg obozavanog predsednika.....ugledajuci se na vas nacin razmisljanja,ja prosto ne mogu da verujem nekome ko ne pomera vilicu dok prica,krivi glavu u stranu i izgleda ko snishodljivo govece u susretu sa stranim drzavnicima...
    a takodje ne verujem ni ljudima koji izdaju kumove radi licne koristi....
    Ne, Vi ne razmišljate kao ja, niti ja kao Vi. Hvala bogu. I Vaš primer o načinu zaključivanja jednostavno ne odgovara istini. Ja se u formiranju svoga mišljenja ne rukovodim tikovima, kumovskim odnosima i štati ja znam već čime već proverivim pokazateljima. Pa tako o Tadići i vlasti DS-a sam stekao čvrst stav pre svega na nekim činjenicama i nabrojaću samo neke:
    - Po izveštajima agencija iste te Evrope koje su mnogi željni (kao, uostalom i ja), zemlja Srbija je jedna od najkorumpiranijih zemalja, u kojoj je izrazizito loša sloboda medija, standard najniži u regionu pa i šire.
    - U našoj zemlji je zahvaljujući upravo Tadiću vlast potpuno bila izmeštena van institucija sistema i nemojte mi samo reći da zaista mislite da je Mirko Cvetković bio predsednik vlade kojoj je predsedavao.
    - Javni dug je nekontrolisano rastao, potpuno suprotno zakonu i svojom visiniom preti da nam se dogodi grčki scenario,
    - Samo za plate preko 150 vladinih agencija potrebno je preko 800 milona evra godišnje,
    - U procesu javnih nabavki (a, opet po mišljenjima eksperata iz Evrope) u Srbiji se kralo u toku godine najmanje 600 milona evra,
    - Sudstvo nam je najgore u Evropi. Katstrofa, isto tako i zdravstvo,
    - O partokratiji i načinu zapošljavanju ljudi u budžetskim ustanovama izlišno je i pričati, itd, itd...

    Dakle, to su istinske premise moga zaključivanja, odnosno sve sami više nego jasni pokazatelji nečije neverovatne neposobnosti. I, samo da znate, briga me je da li zaista Tadić tuče svoje žene, zbog čega mu je navodno prva supruga i otišla u manastir, kao i to da li mi je Krle ljubavnik ili ne. To za zemlju Srbiju nije važno, mada mi se takve stvari u principu ne dopadaju.

    I na kraju, nije pošteno da opet potencirate nebitne stvari koje sam već objasnio (moje zezanje sa navodnom lepotom BT-a). Ali, to je već Vaša stvar. Takođe što se mene tiče možete o Tadiću i Tomi donosti zaključke na osnovu čega god hoćete, to je Vaše pravo, ali dopustite meni da i ja imam isto pravo da razmišljam na jedan racionalan i proveriv način, zasnovan prvenstveno na bazi realnih argumenata i pokazatelja.

    I, otkud Vam to da je Nikolić moj obožavani. Konačno i Vi mene da nasmejete. Pa, draga Believer, složićete se siguran sam, da činjenica što sam protiv jedne loše politike nije razlog da obožavam alternativu. Ne zaboravite da nije mudrost to ako od dva dobra izaberete veće, već je prava mudrost da između dva zla izaberete ono manje. Razmislite o ovome.
    Poruku je izmenio memento, 09.07.2012 u 10:56
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  10. #505

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    prvo,nisam kazala da ste mi smesni,jesam li?
    ako u argumentaciji protiv Tadica uvek morate da pomenete njegov fizicki izgled je li to ozbiljno kritikovanje politike?
    dakle,ne smeta mi kritika,smeta mi potenciranje nebitnih stvari...(izvitoperenost jer je ocesljan,uljudan i lep? svasta..)

    sto se tice Tome,Vaseg obozavanog predsednika.....ugledajuci se na vas nacin razmisljanja,ja prosto ne mogu da verujem nekome ko ne pomera vilicu dok prica,krivi glavu u stranu i izgleda ko snishodljivo govece u susretu sa stranim drzavnicima...
    a takodje ne verujem ni ljudima koji izdaju kumove radi licne koristi....
    Mda...ja prosto ne mogu verujem da se predsednik bilo koje države vrednuje po fizionomiji i fizičkoj konstituciji .
    Jbt...ni jedan od muških učesnika nije pominjao to kao kriterijum ali su zato većina žeMskih držala kao pijan plota ''utiska'' da je BT bolji kandidat jer bolje izgleda. Drugo...činjenica je da sadašnji predsednik ni slučajno nije ''obožavan'' od strane svih muških učesnika teme /prosto..kao muškarcima nam je jasno da se bivši ostrvio i da je prva pomoć odstraniti umišljenog boga od kormila/. Nismo glupi da mnogo verujemo političarima ali smo dovoljno svesni neodrživosti večite vladavine.
    A ono oko kumova..je prosto smešno. Zar ''ljubljeni'' Đinđić nije napravio puč u stranki i postao ''kalif umesto kalifa''?
    Samo totalno nerealni ne bi priznali da Toma ništa nije oteo pošto je snaga partije, ranije, bila njegova zasluga, on sam je 2x zamalo pobedio imenom i prezimenom i jasno je da mu je bilo dosta da njegov trud se pripisuje godinama odsutnom i nerealnom predsedniku. Zar rezultati izbora upravo ne dokazuju da snaga SRS nije bila Šešelj već Toma?
    Shvatam da je ovde pre svega ''sukob'' polova koji mere različite parametre:
    - mužke kolege rezultate i validne pokazatelje,
    -ženske kolege spoljašnji izgled i utisak kandidata.
    BTW...gospođo Bi..jasno mi je da ste ovde aktivan učesnik pa sam se zapitao da li ste bili i aktivni učesnik proteklih izbora...tj. da li ste obavili svoju građansku dužnost i iskoristili pravo da utičete na sudbinu ove zemlje? Ili je lakše ovako iz fotelje deliti lekcije iz fizionomije i neverbalne komunikacije ignorišući ekonomsku propast?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .
      Vrh

  11. #506

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    prvo,nisam kazala da ste mi smesni,jesam li?
    ako u argumentaciji protiv Tadica uvek morate da pomenete njegov fizicki izgled je li to ozbiljno kritikovanje politike?
    dakle,ne smeta mi kritika,smeta mi potenciranje nebitnih stvari...(izvitoperenost jer je ocesljan,uljudan i lep? svasta..)

    sto se tice Tome,Vaseg obozavanog predsednika.....ugledajuci se na vas nacin razmisljanja,ja prosto ne mogu da verujem nekome ko ne pomera vilicu dok prica,krivi glavu u stranu i izgleda ko snishodljivo govece u susretu sa stranim drzavnicima...
    a takodje ne verujem ni ljudima koji izdaju kumove radi licne koristi....
    Mda...ja prosto ne mogu verujem da se predsednik bilo koje države vrednuje po fizionomiji i fizičkoj konstituciji .
    Jbt...ni jedan od muških učesnika nije pominjao to kao kriterijum ali su zato većina žeMskih držala kao pijan plota ''utiska'' da je BT bolji kandidat jer bolje izgleda. Drugo...činjenica je da sadašnji predsednik ni slučajno nije ''obožavan'' od strane svih muških učesnika teme /prosto..kao muškarcima nam je jasno da se bivši ostrvio i da je prva pomoć odstraniti umišljenog boga od kormila/. Nismo glupi da mnogo verujemo političarima ali smo dovoljno svesni neodrživosti večite vladavine.
    A ono oko kumova..je prosto smešno. Zar ''ljubljeni'' Đinđić nije napravio puč u stranki i postao ''kalif umesto kalifa''?
    Samo totalno nerealni ne bi priznali da Toma ništa nije oteo pošto je snaga partije, ranije, bila njegova zasluga, on sam je 2x zamalo pobedio imenom i prezimenom i jasno je da mu je bilo dosta da njegov trud se pripisuje godinama odsutnom i nerealnom predsedniku. Zar rezultati izbora upravo ne dokazuju da snaga SRS nije bila Šešelj već Toma?
    Shvatam da je ovde pre svega ''sukob'' polova koji mere različite parametre:
    - mužke kolege rezultate i validne pokazatelje,
    -ženske kolege spoljašnji izgled i utisak kandidata.
    BTW...gospođo Bi..jasno mi je da ste ovde aktivan učesnik pa sam se zapitao da li ste bili i aktivni učesnik proteklih izbora...tj. da li ste obavili svoju građansku dužnost i iskoristili pravo da utičete na sudbinu ove zemlje? Ili je lakše ovako iz fotelje deliti lekcije iz fizionomije i neverbalne komunikacije ignorišući ekonomsku propast?

    kao sto rekoh,ne smeta mi kritika...ono sto zamerate meni je ono sto se provlaci kroz tvoje i |Mementove postove...stalno vracanje na njegov izgled ...u cemu je problem s tom njegovom lepotom pa vam bode oci? je l bi vam bilo lakse da ima grbu i da lici na Kvazimodu?


    e da
    normalno da sam izasla na izbore...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  12. #507

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Ove tople dane stara Vlada koristi za nove namete !
    Cigarete su poskupile za po 20 dinara, naftni derivati su trebali odavno da pojeftine jer je cena sirove nafte pala za oko 20% u odnosu na pre par meseci..i tako.
    Malo me nervira inertnost vlasti kada se smenjuje jer narod izgubi nekoliko meseci kada je privredi bitan svaki čas.
    Ne verujem da Tadić i DS su toliko slepi za očigledno, pre sam utiska da se budućoj vladi ostavi što manje resursa da bi neko likovao.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .
      Vrh

  13. #508

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Ove tople dane stara Vlada koristi za nove namete !
    Cigarete su poskupile za po 20 dinara
    Brine se čovek za zdravlje pučanstva
    Možda neko i odustane/posustane usled povećanih cena.
    ...pušenje ili zdravlje...odlucite sami....
    Lep gest za dobrobit ljudi....
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  14. #509

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Zar je Tadić predsednik?
      Vrh

  15. #510

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Значи, овај човек је генијалац....

    Blic Online | Tadić: Podsticao sam "naše ljude" na kupovinu "Politike" i "Novosti"

    Tadić: Podsticao sam "naše ljude" na kupovinu "Politike" i "Novosti"

    Agencije | 30. 09. 2012. - 09:24h | Foto: Beta | Komentara: 1
    Predsednik DS Boris Tadić izjavio je da je podsticao "naše ljude" da kupe "Politiku" i "Novosti", smatrajući da je bolje da ti mediji budu u domaćem vlasništvu.

    "Podsticao sam naše ljude da kupe Politiku i Novosti, jer kao i u slučaju banaka, bolje je da mediji budu u rukama domaćih nego stranih vlasnika", rekao je Tadić u intrevjuu za Radio "Fokus".

    On je dodao da ne poseduje nikakav medij i da svako treba da kaže ko poseduје.
    Значи, није он преко страначког финансијера хтео да стави два од три најјача дневна листа у земљи, већ ето, хтео да власници буду домаћи људи а не страни... демократија и независност медија... досад су медије контролисали преко државе, а кад су изгубили власт, хтели су преко приватног власништва... везе они с демократијом и слободом штампе немају.

    Или ово:

    Predsednik DS u novoj vladi Srbije vidi odlučnost da se teret za ekonomske teškoće prebaci na prethodnu vlast.

    "To je neodgovorno, naročito ako se ima u vidu da su kjučni činilac prethodne vlade bile stranke koje i sada sede u vlasti", rekao je Tadić u intervjuu radio "Fokusu".
    Ако су странке које сада седе у власти биле кључни чинилац претходне владе, то значи да претходна влада није крива?

    За противнике ДС и Србију било би боље да овај победи Ђиласа...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 34 od 34 PrvaPrva ... 24323334

Slične teme

  1. Novica Tadić
    Autor zosim u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.07.2013, 22:39
  2. Radovan Karadžić, predsednik RS
    Autor itebejac u forumu Spomenar
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 19.07.2010, 20:01
  3. Zašto Tadić poklanja državu Pajtiću i Čanku?
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 15.06.2009, 11:22
  4. Uhapšen predsednik FK Vojvodina
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 11:16
  5. Tadić se izvinio građanima Hrvatske
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 04.10.2007, 08:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •