Tadić, naš predsednik - Strana 2
Strana 2 od 34 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 510
  1. #16

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat Ca blues kaže: Pogledaj poruku
    ...šo neb proverio...a?????.....


    ....nego...nije da mu ne basta....al je mloogo počeo da lupa rukama po govornici u potonje vreme.....
    ...niste navikli,a?Znam da boli,znam...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    .....boli boli, al qur.....aha.....

    ...nego.....ma mrzi me bre.....

    ...ybt....ša se ovaj narod ovde prima samo na političke teme....


    ....a????........
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    ...u takvom vremenu zivimo...
    ...btw...metni Ga u ladnu vodu...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Najnovije: Predsednički kandidat Boris Tadić izjavio je jednom ruskom listu da dok je on predsednik Srbije, na njenoj teritoriji neće biti nijedne strane vojne baze. Znači birači kad pobedi Tadić spremite se za rat, baš tako za rat, Imamo nato vojnu bazu na Kosovu, pa pošto drži reč, a Kosovo je još uvek sastavni deo Srbije, onda kako misli da iseli nato grad bonstil sa Kosova, sem sa vojskom. Ili doki je živeo van Srbije nije učio geografiju Srbije, ili se već odrekao Kosova, krasnog li nam predsednika. Principijelno ni ja nisam za tuđu vojsku na našoj teritoriji, ali neću u rat više nijednom.
    In vinas veritas
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Najnovije: Predsednički kandidat Boris Tadić izjavio je jednom ruskom listu da dok je on predsednik Srbije, na njenoj teritoriji neće biti nijedne strane vojne baze. Znači birači kad pobedi Tadić spremite se za rat, baš tako za rat, Imamo nato vojnu bazu na Kosovu, pa pošto drži reč, a Kosovo je još uvek sastavni deo Srbije, onda kako misli da iseli nato grad bonstil sa Kosova, sem sa vojskom. Ili doki je živeo van Srbije nije učio geografiju Srbije, ili se već odrekao Kosova, krasnog li nam predsednika. Principijelno ni ja nisam za tuđu vojsku na našoj teritoriji, ali neću u rat više nijednom.
    ...pa naravno...svi bi da kososvo ostane u sastavu Srbije,ali ako bude rata,neka ide moj deda od 84 godine...
    ...ima da ides...i samo da pevas...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    "Na reč Srbija, šta vam prvo padne na pamet?

    - Najbolje mesto za život na svetu."

    When I'm good..I'm really Good, When I'm Bad...I'm Better
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat MegaSkot kaže: Pogledaj poruku
    "Na reč Srbija, šta vam prvo padne na pamet?

    - Najbolje mesto za život na svetu."

    ...mislis da njemu nije?...


    ...poznata je poslovica...bolje prvi u selu...
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Najnovije: Predsednički kandidat Boris Tadić izjavio je jednom ruskom listu da dok je on predsednik Srbije, na njenoj teritoriji neće biti nijedne strane vojne baze. Znači birači kad pobedi Tadić spremite se za rat, baš tako za rat, Imamo nato vojnu bazu na Kosovu, pa pošto drži reč, a Kosovo je još uvek sastavni deo Srbije, onda kako misli da iseli nato grad bonstil sa Kosova, sem sa vojskom. Ili doki je živeo van Srbije nije učio geografiju Srbije, ili se već odrekao Kosova, krasnog li nam predsednika. Principijelno ni ja nisam za tuđu vojsku na našoj teritoriji, ali neću u rat više nijednom.
    Ma Toma ce ih iseliti!

    Ako tebi nije jasno na koju teritoriju je mislio i sta je pod kontrolom srpskih vlasti od 99-e onda stvarno...
    Back in red!
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Maleni:
    "Ako tebi nije jasno na koju teritoriju je mislio i sta je pod kontrolom srpskih vlasti od 99-e onda stvarno.."

    Onda stvarno, ja poznajem geografiju i granice ove zemlje, ti što si se odrekao dela kao i tvoj kandidat, to je tvoja stvar i tvoj teret savesti.
    Nećemo dozvoliti da nas niko ucenjuje, reče jedan naš predsednik, i dobismo bombardovanje. Sadašnji predsednik isto to reče i izgubi koalicionu podršku, a reč je bila o Kosovu kao sastavnim delom Srbije. On na našu i njegovu radost neće dobiti bombardovanje, i nedaj Bože nikad i nikome, ali na njegovu žalost izgubi mesto predsednika. Ja se tome nimalo neradujem, ali nisam ni tužan, svjedno mi je, ali me čudi glupost izbornog štaba i savetnika, toliko pametnih, i stvarno pametnih, a ujedno toliko glupih i tvrdoglavih.
    In vinas veritas
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Maleni:
    "Ako tebi nije jasno na koju teritoriju je mislio i sta je pod kontrolom srpskih vlasti od 99-e onda stvarno.."

    Onda stvarno, ja poznajem geografiju i granice ove zemlje, ti što si se odrekao dela kao i tvoj kandidat, to je tvoja stvar i tvoj teret savesti.
    Nećemo dozvoliti da nas niko ucenjuje, reče jedan naš predsednik, i dobismo bombardovanje. Sadašnji predsednik isto to reče i izgubi koalicionu podršku, a reč je bila o Kosovu kao sastavnim delom Srbije. On na našu i njegovu radost neće dobiti bombardovanje, i nedaj Bože nikad i nikome, ali na njegovu žalost izgubi mesto predsednika. Ja se tome nimalo neradujem, ali nisam ni tužan, svjedno mi je, ali me čudi glupost izbornog štaba i savetnika, toliko pametnih, i stvarno pametnih, a ujedno toliko glupih i tvrdoglavih.
    ...cekaj morribe...prvo skochi pa reci...hop...
    ...videcemo u nedelju ko je izgubio ako nije...
    ...sto se tice koalicione podrske,to je klasicna ucena...svaki koalicioni sporazum je Kostunica zajebao...i sada je ostao neutralan,ne opredeljujuci se nizakoga...to i lici na njega...od takvog podrska jednostavno,nije ni potrebna...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Da je bilo drugačije, svi bi dobili, samo bi Nikolić izgubio. Šta se ustvari tražilo, dali znate? Tražila se samo obaveza da se neće potpisati sporazum sa EU, ako taj sporazum negarantuje Srbiju sa Kosovom. A onda zaklinjanje: nikada se neću odreći Kosova dok sam ja predsednik. Pa ko je ovde lud, pitam se ja? Nije nam nivo svesti i razumevanja toliko nisko da nemožemo ovo da razumemo!
    In vinas veritas
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    ...probaj jednom da citas izmedju redova...
    ...interesuje me...zasto takav isti sporazum nije napravljen i ponudjen radikalima,jer u slucaju pobede,isto ih ceka ako hoce zajedno u vladu i da brane Kosovo?
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Onda stvarno, ja poznajem geografiju i granice ove zemlje, ti što si se odrekao dela kao i tvoj kandidat, to je tvoja stvar i tvoj teret savesti.
    Cini mi se da nisi upoznat u realnost. Na Kosovo se od 99-e ide sa pasosem, nasa roba se tamo carini, ni jedan dinar (pardon, evro) ne ide u srpski budzet, ne postoji ni jedno institucionalno lice (od postara do sudije) republike Srbije. A ako je to na teret savesti politike koju podrzavam onda ti vec zivis u Srbekistanu (mestu gde nista ne izgleda onako kako izgleda).

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Da je bilo drugačije, svi bi dobili, samo bi Nikolić izgubio. Šta se ustvari tražilo, dali znate? Tražila se samo obaveza da se neće potpisati sporazum sa EU, ako taj sporazum negarantuje Srbiju sa Kosovom. A onda zaklinjanje: nikada se neću odreći Kosova dok sam ja predsednik. Pa ko je ovde lud, pitam se ja? Nije nam nivo svesti i razumevanja toliko nisko da nemožemo ovo da razumemo!
    Dobili bi samo nekakvu vrstu izolacije (Srbekistan u drugoj fazi), a ako bi to bilo dobro za sve a samo ne za Nikolica Pa covek opstaje na ovakvom drustvu.
    Svako nepotpisivanje sa EU i igranje sa generacijama moze samo izvuci jos vise radikale kao pretnju nazadovanju drustva.
    Sto se tice nivoa svesti, trebali smo da ranije ukljucimo istu.
    Back in red!
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Faktičko stanje poznajem vrlo dobro, ali nigde nepiše da to nije teritorija republike Srbije. Dali je g. Tadiću njegov tata prepisao za života Srbiju i može da deo nje ustupi, pokloni ili razmeni. Možda bi to i uradio da je njegovo vlasništvo, nije, ali ujedno nije ni vlasništvo g. Tadića. Ova zemlja je vlasništvo svih građana, pa ako većina odluči da treba prodati, ustupiti ili pokloniti, slažem se i ja. Nema niko pravo unapred bez volje građana da obećava da će to uraditi. G. Tadić kroz svoju kampanju posredno to obećava, retorički obećava celovitost, ali izbegavanjem obaveze celovitosti kod pristupanja EU, svoje birače obmanjuje, a i sve građane, plašeći ih lošim životom, nazadovanjem i povratkom u izolaciju i prošlost. Dali je isplativa ta cena, ako počneš da prodaješ njive kraj tome nema!
    In vinas veritas
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Tadić, naš predsednik

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Faktičko stanje poznajem vrlo dobro, ali nigde nepiše da to nije teritorija republike Srbije. Dali je g. Tadiću njegov tata prepisao za života Srbiju i može da deo nje ustupi, pokloni ili razmeni. Možda bi to i uradio da je njegovo vlasništvo, nije, ali ujedno nije ni vlasništvo g. Tadića. Ova zemlja je vlasništvo svih građana, pa ako većina odluči da treba prodati, ustupiti ili pokloniti, slažem se i ja. Nema niko pravo unapred bez volje građana da obećava da će to uraditi. G. Tadić kroz svoju kampanju posredno to obećava, retorički obećava celovitost, ali izbegavanjem obaveze celovitosti kod pristupanja EU, svoje birače obmanjuje, a i sve građane, plašeći ih lošim životom, nazadovanjem i povratkom u izolaciju i prošlost. Dali je isplativa ta cena, ako počneš da prodaješ njive kraj tome nema!
    ...ma da...svaki dan obecava da ce da pokloni Kosovo...
    ...sva sreca sto su tu ovi "branioci","patriote","junaci"...
    ...da ne zaboravim Mrkonjica..."graditelja"...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

Strana 2 od 34 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novica Tadić
    Autor zosim u forumu Srpska poezija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.07.2013, 22:39
  2. Radovan Karadžić, predsednik RS
    Autor itebejac u forumu Spomenar
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 19.07.2010, 20:01
  3. Zašto Tadić poklanja državu Pajtiću i Čanku?
    Autor yossarian u forumu Spomenar
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 15.06.2009, 11:22
  4. Uhapšen predsednik FK Vojvodina
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 01.03.2008, 11:16
  5. Tadić se izvinio građanima Hrvatske
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 04.10.2007, 08:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •