Izbor frizera - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24
  1. #16

    Frizeri, frizeri...

    Dakle...imate li muke s frizerima, gde se shishate, imate li koga za preporuciti...?

  2. #17

    Odgovor: Izbor frizera

    Sama svoj frizer u svemu_>farbanju, podsisivanju,skracivanju siski,kosa mi je dugacka i to mogu sebi da uradim
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  3. #18

    Odgovor: Izbor frizera

    Takođe,sam svoj majstor,čak mi šišanje toliko ide od ruke,da redovno šišam članove porodice,familiju,prijatelje....
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  4. #19

    Odgovor: Izbor frizera

    I ja idem vec milion godina kod istog frizera. Dugo rade, dobre su majstorice i blizu su pa je zimi manja sansa da dobijem upalu mozga vracajuci se kuci sa tretmana .

    To sto se dobro znamo je dobro u smislu da ne moram puno da objasnjavam, budem primljena i kad je guzva itd..

    A lose je to sto moram da cvrkucem svaki put o tome cija je svekrva sta rekla, koja se kako porodila, koja beba koju boju najvise voli jer jednom je, eto, bas trepnula kad su joj obukli zute shpilhoznice.. .. A meni se, raspilavljenoj, od prebiranja njenih prstiju po kosi bas 'cijelo vrijeme shuti' i uziva
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #20

    Odgovor: Izbor frizera

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku

    Koliko često idete kod frizera? Je li za dobar izgled frizura isto toliko bitna koliko i kvalitetna šminka ili komad garderobe? Umete li da prepoznate dobrog frizera i po čemu? Jeste li zahtevna mušterija? Izlazite li zadovoljni iz salona ili vam se plače od muke ? Dešava li vam se da kažete "samo malo krajeve", a da vas ošišaju mnogo više nego što ste zamišljali ? Da li vam je pri izboru frizera bitno da li je u pitanju žena ili muškarac, je li gay ili str8? Umete li da poslušate kad vam kažu da vam frizura ili boja koju želite neće dobro stajati ili da je kvalitet vaše kose takav da neka frizura jednostavno nije za vas? Odlučujete li se lako za drastične promene ili ne? Pratite li trendove? Gde i kako se informišete o tome šta je "in" ? Jeste li bili "sam svoj majstor"? .

    Kod frizera idem zavisno od potrebe. Jednom u dva meseca da mi malo skrati vrhove, ako treba da me ofarba i tako...
    Sto se tice feniranja, sama radim, nakon svakog pranja, sto je dva puta nedeljno. Eventualno ako treba da idem negde onda odem do frizera da me sredi...mislim lepse isfenira (one frizure sarmice ne volem )

    Probala sam da promenim boju kose, na nagovor frizerke, al ne ide...ne mogu da se pogledam u ogledalo ne svidja mi se ...pa opet se vratila svojoj prirodnoj boji - crna.
    Kratku sam kosu (muski kratku)nosila do 18 godine, kad sam resila da je pustim dugacku. Od tad do sada sam se samo tri puta osisala ravno do ramena i nikad vise...Tako da ne resavam se lako za drasticne promene. A to znaci i da ne pratim bas trendove.

    Desilo mi se da me osisaju bezveze i kuci sam lepo otplakala to...ali tada sam naucila vrednu lekciju- kad me sisa frizer da ga budno posmatram i reagujem na vreme
    naravno nikad se nisam vratila u salon gde me zeznuli.

    Sama svoj majstor - samo skracivala sam siske...I sto se feniram. I da hocu ne mogu da se ofarbam sama, niti da se osisam.



    Po meni, dobar je onaj frizer koji zna da ošiša kosu tako da ona, čak i kada izađemo ispod tuša, izgleda savršeno i bez feniranja..
    Sa ovim se ne bih slozila, jer veliku ulogu igra i kvalitet kose t.j njeno prirodno stanje.
    Moja je kosa gusta i prirodno kovrdzava. I kad sam najbolje osisana ja kad izadjem ispod tusa, ako je ne isfeniram ima da budem kao Tina Tarner -


  6. #21

    Odgovor: Izbor frizera

    Ne znam da li postoji žena koja toliko mrzi frizere kao ja, zato i imam kosu do donjih leđa..odem baš kad moram i to se jedva nakanim, možda jednom godišnje..sve sama odradim..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #22

    Odgovor: Izbor frizera

    Kosa je jedina stvar koju na sebi ne umem da namestim. Umem da namestim da mi nedostaci izgledaju kao vrline, sminkam kao profi, lizem kao Lesi, ali kosa.. duduk

    Nisam od onih koji prave drasticne promene po pitanju kose, dva puta koja su bila drasticna su shishke i kratki paz, u razmaku od par godina vise se ne farbam, iako samdugi niz godina bila plavusa, pa se farbala u neku cokolada boju.. sad sam samo prirodna. Stepenasto osisana, pustam kosu da raste jer obozavam dugu kosu i ne volim izdrkavanje na kosi. Meni se uglavnom nijedan trend ne dopadne. Bar ne za mene, iako provalim da mi se dopadne na drugima. Sam svoj majstor nikad nisam bila, samo bih pokvarila pokvareno

    Kao musterija sam veoma zahvalna. Drugarica mi je fLizerka, zna sta i kako volim i iako je mladja od mene godinu dana, radi kao da ima prakse duplo od svoje krstenice i uvek budem zadovoljna

    I da, o kosi najmanje brinem. Koliko sam posvecena mackanju sa kremicama, pranje kose me smara jedva cekam da to prebrigam pa da izadjem iz kade, iako sam covek koji bi mogao da zivi u vodi. Sampon, balzam i cao. Nikakva pakovanja, maske i slicno. Jedino sto dozvolim je poneki sjaj za kosu ili nesto za krajeve.

    Shisham se kad mi nadune letos mi je fLizerka skratila 15 cm od krajeva, jer sam upropastila kosu sa hlorom i Suncem i brigom o njoj.
    I najvisije oZbavam kad mi fLizerka dotera kosicu. Budem bas jep fazon je taj sto to ne umem sama da uradim, pa mi kosa uvek splasne i izgleda slamasto.
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #23

    Odgovor: Izbor frizera

    Posljednjih 7-8 godina me šiša ista djevojka...koja je mlađa od mene, ali eto zna svoj pos'o. Dobro, kixala je možda dva puta...to su bila bolna šišanja...kada ideš kući, 'oćeš da rikneš...odmah bi se na nulu ošišala..plačem, tersam...tražim krivca.

    Šišam se u principu svakih 20-ak dana jer nosim kratku kosu, i čim malko poraste, nervira me i ne slaže se kako ja volim.

    Ma kako me god i ko god ošišao...da je najbolji frizer na svijetu, samo ja sebi umijem da složim frizuru koja mi odgovara. Svi geni guste i jake kose su mene zaobišli u šiiiiiirokom luku, ja sam dobila "daj šta daš" ali ima momenata kada se ne žalim na kosu. Uspijem sa par svojih dlačica da izvedem finu frizuricu...jednom sam imala kosu do ramena, kažu da mi je bilo ok...ja im ne vjerujem.

    Kada promijenim frizera, a to sam radila prošle godine jer sam veći dio vremena bila u Sarajevu...klasično se dešavalo...jednom me ošišaju fantastično, mogla bih da se gledam non-stop u ogledalu ...sljedeći put mrzim i sebe i ostatak svijeta.

    Ne bih mijenjala trenutnu frizerku, mislim da je navika, obostrana veoma važna za psihu moje kose i moguće frizure.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #24

    Odgovor: Izbor frizera

    Svoju sadasnju frizerku sam 'izabrala' slucajno, tako sto sam otisla u salon sa namerom da mi kosu skrati Zorana, kad ja tamo..a ono, medjutim, Ivana.
    Starija je za koju godinu od mene, pa smo postale i drugarice, vec 6 godina se druzimo..
    Uvek sam bila zadovoljna jer zna moj fazon, zna da ne volim drasticne promene.
    U salonu sam 1-2 puta nedeljno, feniranje. I nekada mi napravi frizuricu za nocni izlazak, to obicno ja dam ideju a ona je sprovede u delo onako kako misli da mi bilo najbolje.
    Ne bih je nikada menjala, cak i da promeni lokaciju ( s obzirom da smo u istom kraju), verovatno bih je i tamo posecivala kao musterija.
    Mnogo je bitno poverenje jer ipak se radi o glavi.
    Sensible & Sensitive

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Izbor novosadskog simbola i suvenira
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 29.04.2010, 09:40
  2. Moj izbor titule za...
    Autor ZOE u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.04.2010, 00:24
  3. Vas izbor avatara za mene - valtera
    Autor valter u forumu Spomenar
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 09.04.2009, 19:54
  4. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29.05.2008, 23:39
  5. Izbor reketa
    Autor BLue stAR u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.03.2008, 07:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •