Moćni muškarci - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 59
  1. #16

    Odgovor: Moćni muškarci

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku

    Ako ne znaš poentu eto ti je... šta će meni čak i pola Srema kada tebe pored mene nema,zalud meni konji vrani...
    Ja o tome i govorim samo si ti zapeo pa... Bila je s njim zbog para, a sa tobom...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  2. #17

    Odgovor: Moćni muškarci

    Postajem potpuno nemoćna pred tipovima čija je moć posledica njih samih a ne samo sticaj životnih okolnosti.
    Moćam muškarac- ume da nosi tu svoju moć!
    Kraj sebe vidim takodje moćnog muškarca ali on nije Donžuan....
    Priznajem izreku : "Moć je najjači afrodizijak" ....jer, znanje je moć !
    Sve počinje i završava se mozgom.
    Ćuti i prenesi dalje....

  3. #18

    Odgovor: Moćni muškarci

    Privlace me muskarci koji su toliko mocni da sebi mogu priustiti luxuz nemoci.
    Vazi za svaku definiciju moci.

    Never confuse movement with action.

  4. #19

    Odgovor: Moćni muškarci

    Citat triViALna kaže: Pogledaj poruku
    Privlace me muskarci koji su toliko mocni da sebi mogu priustiti luxuz nemoci.
    E ova ti je dobra... Kad se setim kako sam zalutao u Kupinovo i ostao bez goriva prvo u njemu,a onda ispred Hayat-a u 2h po ponoći sa sve obljubljenom scenografkinjom sa javnog servisa... Kaže to samo s tobom čovek može da doživi,ali je morala da pozajmi karticu kako bi natočili gorivo,mada nas je i interventna startovala kao u filmovima baš tada,pošto sam ja potrošio sve na salasu 137...

    Izvadio sam se , jer je naišao moj najrođeniji zet,pa em sam uzeo pare od njega,em on lep i na funkciji u ministarstvu,em sa službenim autom,tek da interventna ne postane bezobzirna toliko da i ja postanem još gori kao što umem...

    Volim blamove,ali žešće... sitnice nisu preporučljive...

  5. #20

    Odgovor: Moćni muškarci

    koji su spremni da urade sve radi devojke

  6. #21

    da li je moc afrodizijak?

    stalno pokazuju gomilu uspesnih muskaraca.ima tu muskaraca koji su stvarno sposobni,pametni,spretni,harizmaticni....ali zapazila sam da je mnogo vise onih drugih koji nisu nista od toga....samo su poznati da li po skandalima,tracevima.....al veliki broj zena naprosto se lepi za njih. da li su neodoljivi zato sto su mocni???
    Poruku je izmenio Mish, 25.09.2008 u 22:53 Razlog: spojene teme
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #22

    Odgovor: Moćni muškarci

    Muskarac je najmanje mocan kad svoju moc kupuje novcem.
    Za mene je jak i mocan onaj koji prizna kad pogresi,koji
    moze da zaplace,onaj ko nije u svakom trenutku svestan
    te svoje eventualne moci i onaj koji dozvoli da se njegova
    licnost ne ispolji jedino kroz njegov status.

  8. #23

    Odgovor: Moćni muškarci

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Postajem potpuno nemoćna pred tipovima čija je moć posledica njih samih a ne samo sticaj životnih okolnosti.
    Moćam muškarac- ume da nosi tu svoju moć!
    Kraj sebe vidim takodje moćnog muškarca ali on nije Donžuan....
    Priznajem izreku : "Moć je najjači afrodizijak" ....jer, znanje je moć !
    Sve počinje i završava se mozgom.
    nemam sta da dopisem.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #24

    Odgovor: Moćni muškarci

    Mocni muskarac...kakva zabluda! Mocna zena...ista zabluda,moc ne postoji,ona je iluzija,moc je priroda,uspeh ne postoji,to je zabluda,ne volim zatucane muskarce koji vijaju tu iluziju...volim one koji znaju da vole,koji od kartonske kutije znaju da naprave raketu i da se smeju tome
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  10. #25

    Odgovor: Moćni muškarci

    Volim 'moćne muškarce'..

    Pod tim 'moćnim' podrazumijevam neku njihovu unutarnju snagu kojom me pridobije i ne dopušta mi da skrenem misli sa njega - njegova karizma..

    Volim kad ima toliku moć da mi se suprotstavi sa argumentiranim činjenicama. Obožavam to..

    Kad pogledam, moć, po meni, ne znači novac, položaj itd. ali ako je muškarac 'moćan' onda je i sposoban a novac i položaj se nadovezuju na to..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #26

    Odgovor: Moćni muškarci

    Ako krenemo od predpostavke jednakosti polova () onda bi i ,,podela moci,, isla u pravcu da zzena odlucuje o: sta za rucak, kakve zavese, kuda na odmor... a Muzz (na jugu reci ,,Muzz,, znaci mocan muskarac) svoju moc koristi samo ako je neophodno.

  12. #27

    Odgovor: Moćni muškarci

    Biti mocan je privilegija danasnjeg drustva u svakom pogledu

  13. #28

    Odgovor: Moćni muškarci

    Mocan muskarac je pametan muskarac.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  14. #29

    Odgovor: Moćni muškarci

    samo intelektualno moćne..i seksualno...a da bi se mužjak etiketirao kao moćan on uz sebe treba da ima pravu ženu..hvala lepo...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  15. #30

    Odgovor: Moćni muškarci

    Procitah celu temu ,no : muskarce mogu da shvatim sta pricaju i da znam sa koje strane prilaze temi(jer sam muskarac naravno :-) ) ali zene nikako ,delujete mi neiskrene,sve pricate o "sablonskoj " varijanti idealnog muskarca ,nista novo da se cuje od vas ,sve je tipa : Bolje inteligentan nego debeo ,bolje pametan nego bogat , bolje ovo nego ono ....kao da je sam Bog sisao sa oblacica i ceka da nesto pametno izgovorite da bi vas potapsao po ramenu......dok muskarci na ovakvim temama iole Otvaraju Dusu.

    Lm: Naravno da novac nije presudan ,i da istinska moc kakva bi trebala da privuce zenu nije obrnuto proporcionalna novcu kao "moci"

    Naravno da nije ni sve u izgledu ima nesto i u pameti slazem se ali zasto je to u 80% slucajeva drugacije u praksi!!???
    Mogu da navodim barem u startu 10 primera veze ili udaje zene sa covekom sa kojim ja nebi bio prijatelj . To samo u mojoj bliskoj okolini a znam vise .

    Imate i javni primer Jelena Karleusa za onog fudbalera koje gram mozga nema .....ceo zivot trcao za fudbalskom loptom ,dve recenice nezna da sastavi (mozda i zna ali nezna da izgovori kako vec ) .....ali opet ima 'Moc " i "harizmu" ali dobro to je nesto drugo ,javna je licnost ...ili nije drugo jer se upravo zenski rod "lozi" na njen zivot" i imaju viziju SAMO NEK JE LEP I BOGAT A JA CU LAKO SEBE UBEDITI DA JE ON PAMETAN!



    Ja se raspricah :-) No ,imao bih sta jos da kazem ali necu duzim da ne pomisle da sam zenomrzac ili sta vec ,naprotiv .:-) Obozavam ih !!!Svaku zenu !!

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci i žene..
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 22:27
  2. I muškarci plaču, zar ne?
    Autor makilli u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.08.2011, 00:43
  3. I muškarci su ugroženi, zar ne?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 20.08.2011, 00:42
  4. Muškarci u uniformama
    Autor duga12 u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 08.01.2010, 13:08
  5. Ko je pametniji, žene ili muškarci?
    Autor memento u forumu Psihologija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 06.09.2009, 18:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •