ljubav ili ... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 37 od ukupno 37
  1. #31

    Odgovor: ljubav ili ...

    Citat bly kaže: Pogledaj poruku
    Neron

    verovatno zato sto smo budale i mislimo na porodicu inace bi seks odavno pao...verovatno zato sto mislimo na decu...pa se suzdzavamo...i opet su emocije jace dok je svima sve sumnjivo...i ako ih sakrivamo na poslu...inace bih dobila otkaz posto i on ima sefa...svima je sumnjivo..
    da zaista mislis na porodicu i decu nebi doslo ni do te "platonske" ljubavi, kako je ti nazivas. a posto se rado sluzis frazama nemoj zameriti ako ti kazem da nisam za nasilje u obitelji jer sam se toga ko' dete nagledala, ali da mogu birat izmedju samarcine i noza u ledja mislim da znam sta bih izabrala. noz u ledja je ono sto oboje cinite vasim partnerima.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  2. #32

    Odgovor: ljubav ili ...

    ma on mene ne pusta od sebe ...tacno zna dokle da ide i kako da me slomi ...i slomice me ...bicu njegova ....ma koliko se opirala...mislim da i ne mogu i ne zelim da prekinem sve ovo...

  3. #33

    Odgovor: ljubav ili ...

    probali da prekinemo i ne ide ...zaljubljena i dalje ...volim ga ...a znam da i on voli mene...

  4. #34

    Odgovor: ljubav ili ...

    Citat bly kaže: Pogledaj poruku
    zasto ne moze drugacije zato sto je 13 godina mladji od mene,zato sto mi je sef,zato sto smo oboje u braku ...jel vam dosta razloga...

    a eto zaljubili smo se jedno u drugo ..desilo se ...ni sama ne znam kako...
    Ovo me podseca, na neki nacin, na matricu vec vidjenu u kultnom filmu Liliane Kavani, Nocni portir, u kojem su Maks (Dirk Bogard) i Lucija (Sarlota Rempling) spojili u neocekivanoj ljubavi i neverovatnoj strasti nesto sto se cinilo potpuno nemoguce...

    Ovakve veze su po pravilu neodrzive i, sto je jos vaznije, krajnje razaraujuce...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #35

    Odgovor: ljubav ili ...

    Ne to nije ljubav, ljubav je nešto sasvim drugo...to su opisala zaljubljenost

  6. #36

    Odgovor: ljubav ili ...

    Zaljubljenost prodje i to brže što se prije probaju sve djakonije koje ona pruža..Jednostavno se jednog jutra probudimo i nismo zaljubljeni.Poslije tu osobu mozemo ili da volimo ili da nam je muka kad je vidimo. Uvijek poslije ovakvih silovitih zaljubljivanja ostaje onaj mučan osjećaj u stomaku i želja da se ništa nije ni dogodilo, da je ostalo samo na "očijukanju".

  7. #37

    Odgovor: ljubav ili ...

    Pouka je NEMA LEBA BEZ MOTIKE!!!Sto znaci da morate sve da zrtvujete zbog ljubavi
    DuSaN

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Ljubav! Sta je to???
    Autor mikivs u forumu Ljubav
    Odgovora: 286
    Poslednja poruka: 01.02.2015, 19:30
  2. Zašto kažeš ljubav...
    Autor SansRomantic u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01.08.2012, 01:54
  3. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 17:09
  4. Sve za ljubav
    Autor Lady in red u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 16.04.2007, 14:07
  5. A gde je tu Ljubav?
    Autor SansRomantic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.09.2006, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •