ljubav ili ... - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 37
  1. #16

    Odgovor: ljubav ili ...

    biterlemon@

    to i radim pratim svoja osecanja...boli i ovako

  2. #17

    Odgovor: ljubav ili ...

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Ljubav ha? On je trinaest godina mladji i sef ( kalkulacija +-30) ti na pragu ili u cetrdesetima, godinama u braku, muz te malo zapostavio, imponira ti da ti se sef upucava, on ti trubi da ga zena ne razumije...bla,bla...
    To ti se ne zove ljubav vec je u pitanju vlaga. U odredjenom dijelu tijela.
    Nemoj riskirati brak, posao i respekt radi malo namigivanja.
    to nije ljubav. to je budalaština.
    kako neko može sebi da dozvoli takve stvari.

    prvo i osnovno, sa kolegama na poslu nema intimnosti, a kamoli sa šefom.
    još kada je oženjen.

    sramota.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  3. #18

    Odgovor: ljubav ili ...

    Citat bly kaže: Pogledaj poruku
    biterlemon@

    to i radim pratim svoja osecanja...boli i ovako
    Uporedi to sa zuboboljom: boli malo, pa više, pa jedva da se istrpi, i onda ne preostaje ništa drugo nego izvaditi zub. Na kraju ostaješ bez bola, ali i bez zuba. Vadi to što pre, dok nije puklo, ako pukne nikad više nećeš biti srećna, ovako ostaće lepe uspomene zavejane duboko u duši, pa kad ostariš izbledeće, a dotle će biti lepo i sećanje uveče pred spavanje kad nemožeš da zaspiš, ali imaćeš MIR.
    In vinas veritas

  4. #19

    Odgovor: ljubav ili ...

    kome treba mir kad ima uzbudjenje....de bre da se odrekne dopa koji dobija svakodnevno....
    & underpaid......

  5. #20

    Odgovor: ljubav ili ...

    Kroćenje osećanja je isto što i kroćenje zmija, kad tad te ujedu i tad si gotov. Da se to nebi desilo nemojte dozvoliti da vam se otmu, jer posle toga kroćenje je Ruski rulet.
    In vinas veritas

  6. #21

    Odgovor: ljubav ili ...

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Ljubav ha? On je trinaest godina mladji i sef ( kalkulacija +-30) ti na pragu ili u cetrdesetima, godinama u braku, muz te malo zapostavio, imponira ti da ti se sef upucava, on ti trubi da ga zena ne razumije...bla,bla...
    To ti se ne zove ljubav vec je u pitanju vlaga. U odredjenom dijelu tijela.
    Nemoj riskirati brak, posao i respekt radi malo namigivanja.
    Jashta. Nemam sta ni da dodam na ovo.

    " Ne, nemoj mi prici! Na sta to i cemu?
    Iz daleka samo sve ko zvezda sja
    iz daleka samo divimo se svemu.
    Ne, nek mi ne pridju oka tvoja dva!"
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #22

    Odgovor: ljubav ili ...

    ........razmislila...hocu da se borim za tu ljubav......

  8. #23

    Odgovor: ljubav ili ...

    Citat bly kaže: Pogledaj poruku
    ........razmislila...hocu da se borim za tu ljubav......

    Volela bih da ostanes ovde kao clan koji ce redovito pisati i da nas sve razuvjeris i da nam pises kako si srecna i kako ste zajedno. Nema veceg blagoslova od istinske ljubavi i moze biti da sam ja samo namcor, no imam neki osecaj sto se ove storije tice da nece imati neki srecan kraj.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  9. #24

    Odgovor: ljubav ili ...

    ....al che se u medjuvremenu desiti dva-tri divlja seHa ... i to je neshto
    & underpaid......

  10. #25

    Odgovor: ljubav ili ...

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Volela bih da ostanes ovde kao clan koji ce redovito pisati i da nas sve razuvjeris i da nam pises kako si srecna i kako ste zajedno. Nema veceg blagoslova od istinske ljubavi i moze biti da sam ja samo namcor, no imam neki osecaj sto se ove storije tice da nece imati neki srecan kraj.

    Zasto imas takav osecaj bas me interesuje?

  11. #26

    Odgovor: ljubav ili ...

    Citat Savannah kaže: Pogledaj poruku
    Ljubav ha? On je trinaest godina mladji i sef ( kalkulacija +-30) ti na pragu ili u cetrdesetima, godinama u braku, muz te malo zapostavio, imponira ti da ti se sef upucava, on ti trubi da ga zena ne razumije...bla,bla...
    To ti se ne zove ljubav vec je u pitanju vlaga. U odredjenom dijelu tijela.
    Nemoj riskirati brak, posao i respekt radi malo namigivanja.
    Oznojite se jos koji put i bezi dok te noge nose...

    Neke ljude spoji situacija ili nemanje izbora,a da nije tako nikada se ne bi priblizili jedno drugom,a tu istinu ne shvati zlonamerno ispisanu,uglavnom nas vecinu u drugoj polovini zivota snalazi upravo to...

    Da se oboje resite tih problema koji su kao izmedju vas verovatno jedno drugom ne bi bili zanimljivi uopste...

    Ne kvari sopstveni brak... covek se lako i iz guzve i u guzvi nadje potpuno sam,pa ti nece biti lako ukoliko to dozivis... Ne gledaj grozdje koje ne mozes da dohvatis.. budi poput lisice koja za sve sto ne moze da dohvati kaze da je kiselo...

  12. #27

    Odgovor: ljubav ili ...

    mislim da su problemi vec poceli....dobila sam samar od muza...prvi put ...nije me bolelo...nisam osetila nista ...nisam ga prevarila sto se tice seksa...imam samo platonsku ljubav od drugog...to ne mogu da kontrolisem emocije su jake..ne mogu da ih prekinem...a muz ..muz se bio napio i zbog nekih gluposti me udario nije bio u pravu...sto se tice samara....nema pravo da me udari...

    znam reci ce te da sam zasluzila...nema veze ..vise mi nije vazno ..

  13. #28

    Odgovor: ljubav ili ...

    Citat bly kaže: Pogledaj poruku
    mislim da su problemi vec poceli....dobila sam samar od muza...prvi put ...nije me bolelo...nisam osetila nista ...nisam ga prevarila sto se tice seksa...imam samo platonsku ljubav od drugog...to ne mogu da kontrolisem emocije su jake..ne mogu da ih prekinem...a muz ..muz se bio napio i zbog nekih gluposti me udario nije bio u pravu...sto se tice samara....nema pravo da me udari...

    znam reci ce te da sam zasluzila...nema veze ..vise mi nije vazno ..
    Sama mu ruka krenula,k'o da je znala...

    Salim se koleginice,ali odakle to vec nije preraslo u vise od platonske ljubavi ako je intenzivno obostrano ?!?!

    Misli su prevara veca i cesca od samog fizickog odnosa tj. sexa...prevari ,pa kad dobijas samare bas znas zasto... nisam nikada udario zenu,gurnuo jesam u samoodbrani,ali samar ne secam se da je iko od mene dobio,a da je suprotnog pola...

  14. #29

    Odgovor: ljubav ili ...

    Neron
    Salim se koleginice,ali odakle to vec nije preraslo u vise od platonske ljubavi ako je intenzivno obostrano ?!?!
    verovatno zato sto smo budale i mislimo na porodicu inace bi seks odavno pao...verovatno zato sto mislimo na decu...pa se suzdzavamo...i opet su emocije jace dok je svima sve sumnjivo...i ako ih sakrivamo na poslu...inace bih dobila otkaz posto i on ima sefa...svima je sumnjivo..

  15. #30

    Odgovor: ljubav ili ...

    Citat bly kaže: Pogledaj poruku
    Neron

    verovatno zato sto smo budale i mislimo na porodicu inace bi seks odavno pao...verovatno zato sto mislimo na decu...pa se suzdzavamo...i opet su emocije jace dok je svima sve sumnjivo...i ako ih sakrivamo na poslu...inace bih dobila otkaz posto i on ima sefa...svima je sumnjivo..
    Nemoj samo da budete anatemisani bez sexa,pa da se kajete oboje,a usput upropastite i porodice...

    Bolje se kajati za ono sto si uradila nego za nesto sto nisi...

    Ako ste sumnjivi,ne verujem da ce vam poverovati iko da nije sexa bilo...

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ljubav! Sta je to???
    Autor mikivs u forumu Ljubav
    Odgovora: 286
    Poslednja poruka: 01.02.2015, 19:30
  2. Zašto kažeš ljubav...
    Autor SansRomantic u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 01.08.2012, 01:54
  3. Ono kao ljubav
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.06.2012, 17:09
  4. Sve za ljubav
    Autor Lady in red u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 16.04.2007, 14:07
  5. A gde je tu Ljubav?
    Autor SansRomantic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.09.2006, 16:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •