Da li pružate novu šansu?
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 112
  1. #1

    Da li pružate novu šansu?

    Da li ste bili u prilici da pružite drugu šansu partneru? Da li biste to učinili uopšte i koji je Vaš prag tolerancije?

    Ja priznajem da to jesam činila i nikada nisam pogrešila. Cenim sebe dovoljno i ne bih se ponižavala, ali sam spremna da pružim novu šansu, ukoliko to neko zaista zaslužuje.

  2. #2

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Iskreno,vise su oni meni davali drugu sansu nego ja njima... Jednom se i meni to desilo,prevario me je,i molio za drugu sansu.Nisam je dala.Sta je uopste trazio sa njom?!Nije zasluzio drugu sansu.

  3. #3

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Ja nisam imao priliku da pruzam drugu sansu, ali je zato meni dosta puta pruzana druga sansa..IPAK SAM JA MUSKO!

  4. #4

    08 Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Citat vlado kaže:
    IPAK SAM JA MUSKO!


    Izvini,a kakve to veze ima??

  5. #5

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Jednom sam samo bio u takvoj situaciji, i na kraju je ispalo da sam se zaj..o!
    Ne može se tu ništa uopšteno reći, od situacije do osobe...

  6. #6

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Citat kissigirl kaže:
    Izvini,a kakve to veze ima??
    Pa muskarci su neverniji, tako da je njima potrebno dati vise sansi

  7. #7

    08 Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Citat vlado kaže:
    Pa muskarci su neverniji, tako da je njima potrebno dati vise sansi

    Ma da,kako da ne Sanse za sta?Da varaju jos vise?

    Okani se mali

  8. #8

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Hajde lepo da otvorimo novu temu: Ko više vara, muškarci ili žene.

    Ponekad je, čini mi se lakše, oprostiti partneru ako je imao seksualni odnos sa drugom osobom suprotnog pola (ili istog), ali je mnogo teže preći preko nekih drugih stvari.

    Ne smatram da se ponižavaš ukoliko pređeš preko određenih postupaka osobe koju voliš.
    U svakom slučaju, treba u nama samima povući granicu koja deli osobu koja voli i osobu koja je budala.
    U svakom od nas postoje različiti pragovi trpeljivosti, te zato svako za sebe postavlja zaustavnu liniju kada kaže: dosta je.

    Oprostiti da, ali opraštati u nedogled..to već ne.
    Poruku je izmenio SansRomantic, 02.07.2006 u 14:30
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  9. #9

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Kad jednom kazem "GOTOVO" onda sam za tu osobu mrtva i moze samo da me nacrta sebi. Smatram da bi ponovna veza znacila da ne odlucujem ozbiljno, a ja uvek iscrpim svoj mozak do kraja i time ne dozvoljavam sebi da moje odluke budu nepromisljene...

  10. #10

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Jos nisam bila u takvoj situaciji . A kada bi mi se i desilo da nekome pruzim drugu sansu,razmislicu,koliki je njegov "grijeh" i da li zasluzuje drugu sansu
    Buduci da nam nije dat dug zivot ostavimo nesto cime bismo svjedocili da smo zivjeli!

  11. #11
    Citat kissigirl kaže:
    Iskreno,vise su oni meni davali drugu sansu nego ja njima... Jednom se i meni to desilo,prevario me je,i molio za drugu sansu.Nisam je dala.Sta je uopste trazio sa njom?!Nije zasluzio drugu sansu.
    Slazem se! Kada je u pitanju prevara mislim da ne bih pruzila drugu sansu, ili bih, pa sama uskoro shvatila da ipak ne mogu da predjem preko toga... ne znam... srecom jos mi se nije desilo da me je momak prevario (tj. da ja znam) i trazio drugu sansu, ali bilo je drugih stvari koje je trebalo oprostiti. Tada uvek pruzam drugu sansu (nekad i trecu) jer desavalo se da i ja negde pogresim i znam koliko sam se u tim trenucima kajala i koliko sam molila Boga (nikad njega) da sve bude u redu.

    Citat SansRomantic kaže:
    Hajde lepo da otvorimo novu temu: Ko više vara, muškarci ili žene.
    Mislim da medjupolne razlike u neverstvu nisu mnogo znacajne, i muskarci i zene generalno jednako varaju. Razlike su vise individualne. Poznajem gomilu devojaka i momaka koji su varali, a jako malo onih koji nikada nisu, te iz svog zivotnog iskustva mogu zakljuciti da ima vise ljudi koji su bar jednom bili neverni nego onih koji nikada nisu
    Poruku je izmenio Mish, 22.11.2007 u 18:00 Razlog: spojene uzastopne poruke

  12. #12

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Pružam drugu šansu... ma i treću... samo, ako ona druga strana želi tu drugu šansu...

    Eto, i meni je pružena druga šansa...

  13. #13

    11 Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    pruzila sam je sam je samo jednom i nikada vise (a iz danasnje perspektive vidim da je i to bilo previse)...jednom kad pukne tikva, gotovo je...mada, naravno, sve to zavisi od slucaja do slucaja
    nattydread is coming to dinner

  14. #14

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Ja nekako verujem u drugu sansu , inace se ona retko dobija u zivotu ali sto je onda ja ne bi dao nekom , naravno ipak zavisi od okolnosti i ko je u pitanju .........
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  15. #15

    Odgovor: Da li pružate novu šansu?

    Pružala i drugu, i treću, i ko zna koliko još šansi. I nikad, ali nikad nisam uspela da potisnem gorčinu u sebi koju je ostavio za sobom posle prvog puta. I to se osetilo negde u vazduhu uvek, a neretko sam i sama podsećala na to. Posle svega, mislim da je to samo produžavanje neizbežnog kraja.
    Verujem da treba dati drugu šansu, ne zato što verujem u uspeh iste, već zato da sutra ne požališ. Ali posle druge šanse nikako ne davati sledeću.
    I meni da neko pruži drugu šansu, da li će moći da potisne gorčinu koju sam odlazeći ostavila za sobom? I da ne podseća na to? Teško, a još teže da ću se moći nositi sa tim. I zato nisam sigurna da treba prihvatiti drugu šansu. Prihvati, ali prihvati i rizik da na još živu ranu baciš soli. I živi sa tim na duši sutra.
    Verovatno ima istine u onome da jedino dobro što se podgreva je sarma.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Gde biste voleli da otputujete za novu godinu?
    Autor osica u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 29.12.2023, 12:49
  2. Da li slavite Srpsku Novu godinu?
    Autor goldie u forumu Pričaonica
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.02.2014, 15:43
  3. Postani legenda - Izmisli novu reč!
    Autor Uriel u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 358
    Poslednja poruka: 17.08.2010, 16:13
  4. Kuda za NOVU???
    Autor Nennad u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 04.01.2007, 13:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •