Kako se nosite sa odlascima..!? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 35 od ukupno 35
  1. #31

    Odgovor: Kako se nosite sa odlascima..!?

    Svaki povratak mi tesko pada,place se i posle nase granice.A jedine misli su da li ce nas docekati zivi i zdravi i sledece godine.

  2. #32

    Odgovor: Kako se nosite sa odlascima..!?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    naravno....ali,nastavljam da hodam.....
    Ma narafski. Mora se. Rekoshe mi swba i veca da je najteze prvi put
    Kao uostalom i sve u zivotu sto je fajlovano u arhivi pod nazivom 'prvi put'
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #33

    Odgovor: Kako se nosite sa odlascima..!?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ma narafski. Mora se. Rekoshe mi swba i veca da je najteze prvi put
    Kao uostalom i sve u zivotu sto je fajlovano u arhivi pod nazivom 'prvi put'
    pih, posle nekoliko puta oguglash na te sve dolaske i odlaske da ih ni ne primetish
    moomoo meee jooouu

  4. #34

    Odgovor: Kako se nosite sa odlascima..!?

    Ja posle pet godina odlazim iz moje druge domovine. Odlazim iz sveta koji sam stvorila od ništa, od čiste nule u neki novi svet koji treba da pravim, opet iz ništa, naravno.... Odlazim iz ovde gde sam zavolela golemo i podelila najlepše, najtužnije, najveće, najbizarnije momente svog života sa nekima koji su uplivali u krvotok, i tamo će se brčkaju dok me ima. Odlazim iz ovde gde ću uskoro da odigram svoji poslednji tango, i kako sam im obećala, sve moje drugare plesače spakujem u džepove, iz ovde gde ćemo u tamo nekoj noći da pijemo naša belgijska piva i da se ne pozdravljamo, pošto ćemo se sretati po svetu jer je svet malo jedno selo, u onde gde me čeka niko. Kako ću da se nosim, sada kada imam dve tačke u svetu u koje ću da se vraćam kući? Hoće li duplo da boli, hoće li dva puta manje da boli, hoće li da boli toliko da ne može da se diše od bola? Znam da pomalo otežano dišem u poslednje vreme, znam da niko neće doći na stanicu da me prati i znam da niko ne zna kada ću da idem....
    Poruku je izmenio euridika, 16.02.2010 u 00:17 Razlog: dupla negacija nije negacija...
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  5. #35

    Odgovor: Kako se nosite sa odlascima..!?

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Kako ću da se nosim, sada kada imam dve tačke u svetu u koje ću da se vraćam kući? Hoće li duplo da boli, hoće li dva puta manje da boli, hoće li da boli toliko da ne može da se diše od bola? Znam da pomalo otežano dišem u poslednje vreme, znam da niko neće doći na stanicu da me prati i znam da niko ne zna kada ću da idem....
    Ne znam sta da ti kazem, a sto vec ne znas . Ja imam vise "domova". Dva-tri na Balkanu... Onda, imam jedan "USA hometown", pa ovaj drugi polako to postaje htjela ja to ili ne. U svakom gradu ostavim dio sebe i uvijek vise boli kad odem. Svima cu zabraniti da me prate ako opet budem morala da mijenjam svoj grad
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Kako se nosite sa strahovima?
    Autor Lady S u forumu Psihologija
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 21.09.2013, 23:23
  2. Da li nosite potkošulje?
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 08.01.2012, 19:18
  3. Kakav donji veš nosite?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 14.12.2011, 20:04
  4. Nosite li starke?
    Autor yige_gui u forumu Moda
    Odgovora: 115
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 20:45
  5. Kako se nosite sa zivotom?
    Autor Crazy Angel u forumu Psihologija
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 23.01.2009, 04:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •