Koliko koristite vaš mobilni?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 67
  1. #1

    Koliko koristite vaš mobilni?

    Da li vam se sviđa što vaš telefon nije samo telefon i koliko zapravo koristite sve one dodatne funkcije kojih je sve više po novim modelima? Da li vam telefon služi samo za razgovor i sms ili nešto više? Koristite li kamere, GPRS, MMS, Bluetooth ... snalazite li se u tome? Igrate li igrice? Da li je vaš telefon opravdao sumu koju ste za njega izdvojili?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Citat SQUAW kaže:
    Da li je vaš telefon opravdao sumu koju ste za njega izdvojili?
    Nem' pojma da l' je opravdao, al' mi se mLogo svideo

    Ma, meni je bitno da ima litijumsku bateriju koja me nece zajebavati i riknjavati kao ona prethodna () i koju mogu da punim kad 'ocu, a ne k'o onu koju sam praznila da bih je stavila na punjac (kao, da je sacuvam, al' nesto ne vidim da mi je to mnogo pomoglo ), zatim da ima polifone melodije (jer su mi one piskutave dozlogrdile), da je meni pregledan (zato volim Nokiu vise neg' 'leba da jedem ) i da ima (da 'prostite ) vibraciju, vrlo pogodnu u situacijama sa glasnom muzikom

    E, da, i ima i smajlije... ono, prave
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    meni samo da moze zove i da salje poruke.. sve drugo mi ne bitno, ne znam ni sta sve ima na njemu.. mrzi me da chachkam.. mada onaj prethodni samsung sam znala u detalje.. ovaj je slican, ali me opet mrzi
    melodiju i 'vako ne cujem kad zvoni, vibraciju ne osetim, tako da mi dzabe sve sto ima

    al' mi svejedno gotivan.. bitno da mi ono svetlo titra u svim bojama kad mi zvoni

  4. #4

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Aj da kazem i ja neshto U glavnom mi telephone sluzi za sms bar shto se tiche njegovih osnovnih funkcija Prema tome mora da ima brz i logichan software, dobru memoriju da ne moram da praznim svako malo i naravno da ne zaglavljuje kao moje stare Nokie.. E sve ostalo shto sam dobio uz SonyEricsson v600i je čist ćar za zezanje Sofware je lep, extra brz, pregledan i intuitivan. Prebiranje po ikonicama je odlično animirano .. Gprs gps i wap rade lepo ali ..to je skupa varijanta interneta. Poseduje 2 kamere, jednu pozadi i jednu na prednjoj strani namenjenu video konferencingu. Igrice su fenomenalne za telefon ..a fala bugu nashlo se stotinak igrica za download sa mreze Nije to loš način da se prekrati vreme čekajuci bus. Pušta mp3, midi i još neke formate muzike.Tu su jos i dobar FM radio .. interesanti softwerčici za pravljenje melodija, editovanje slika,rokovnik, kalendar, Bluetooth, IC, handsfree i sve po redu .. A tu je i iznenadjujuce jaka lampa..Koja sluzi i kao blic uz kameru E ako sve to ne drndate baterija ce trajati i nedelju dana..

    solidno za 150e

  5. #5

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Pozivi, poruke, alarm (jutarnje buđenje), poneka fotka koja posluži za poneki MMS.Sve u svemu, cilj je opravdao sredstvo.

  6. #6

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    jutarnje budjenje sms poruke

  7. #7

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Otkad sam na netu 24 sata dnevno, telefon koristim samo za razgovor i to kad nisam kuci. Jer sve ljude sa kojima zelim da se nesto dogovorim, nadjem na netu. Decko, drugarica, drugovi i kolege su mi na netu isto 24 sata dnevno.

    Nekad sam non stop slala sms poruke a sad jedva 50 mesecno posaljem.

  8. #8

  9. #9

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Pa kada sam kupio novi mob. nisam ga ispustao iz ruke zbog svih funkcija ( GPRS, MMS, ...) koje stari krs nije imao. Tada sam postao pravi zavisnik sto se tih cool funkcija tice

  10. #10

    11 Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    ranije sam bas bila freak sto se tice tih telefona, a sad mi jedino bitno da imaju alarm i podsjetnik (sms se podrazumijeva)
    nattydread is coming to dinner

  11. #11

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Evo ima vec tri godine kako ne koristim mobilni (nemam signal na poslu, a kod kuce je jako los).
    Moram da priznam da mi je zatrebao samo 2-3 puta za to svo vrijeme
    Ali zato sam non stop na skype-u i msn-u
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  12. #12

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Mnooogo!
    Remember my name, You'll be screaming it later!

  13. #13

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Ja sam bio navucen, i to dobro. Dok sam radio imao sam placen telefon i nije mi padalo na pamet da pisem poruke, trazim fiksni i slicno, ruku na srce nisam ni imao vremena, vremenom je to prestajalo, a onda sam uzeo postpaid i OPA, ajd ponovo. Sada sam se silom prilika smirio, odnosno mobilna mreza me smirila , tako da sam zadnjih 2 meseca (a tek zadnjih par dana - kartica off rezim) potpuno slobodan covek. Milina setati leti u 3/4, ne brine te di ti je telefon, dal zvoni, dal baterija radi, ne zulja te, ne treba ti ekstra dzep, preterano.
    Koristim nokiu 3310, toliko o ekstra funkcijama
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  14. #14

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    uglavnom samo kad se mora

  15. #15

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Iskreno,bezao sam od mobilnog tel. koliko god sam to mogao!Trenutno imam 4 telefona...Ni jedan od njih nisam kupio,a nisam ni ukrao,naravno...Tako je to valjda u zivotu,kad nesto nevolis...Sluzi mi uglavnom da me pronadju ( )...Zbog toga ni ne mogu bash biti Zadovoljan...

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Mobilni i vožnja!
    Autor Sirijus u forumu Auto-moto
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.12.2023, 14:01
  2. Ne diraj mi mobilni
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 26.02.2019, 21:04
  3. ... beba i vi ... koliko ste mobilni? ...
    Autor Mopiell u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.08.2009, 09:58
  4. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20
  5. Mobilni telefon za pušače
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 13:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •