Koliko koristite vaš mobilni? - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 67
  1. #31

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Sto kaze Doti, prije ce ljudi naseliti Mars nego da ja budem bez moba!
    Slava pronalazacu!
    smesi se... sutra ce biti gore

  2. #32

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?


    Moram priznati da ga slabo koristim. Javljam se na njega redovno (osim kada zaboravim da ga ponesem sa sobom ), a odgovaram i na SMS. Zovem baš kada mi je nešto jako važno, a pri ruci nemam fixni. ... I mislim da bi to bilo to ... ... Da ... ništa više.

    Ipak, drago mi je da ga imam jer zna baš biti od koristi.
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  3. #33

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Uhhhhhhhhhh,jako puno,jednom recju ne ispustam ga iz ruku!!!Ponekad se desi da sa mobilnim u ruci zaspim!!!

  4. #34

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    u zadnje vreme ga neshto slabo koristim.. od kako se smochio, 7, 8 i 9 sve vishe ne rade, nego shto rade.. tako da sms vishe ne shaljem.. kad moram, zovem..
    do nedavno me i alarm budio, sad vishe ni to.. obichno se budim oko 7 i 8.. pa ne mogu da namjestim na toliko
    nishta se nije promenilo.. zvonjavu ne chujem i dalje.. vibraciju ne osetim.. uzvracam pozive kad stignem..
    sve u svemu rachun se smanjio
    moomoo meee jooouu

  5. #35

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    ...puno...mislim da ce da mi zaraste za ruku...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #36

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Onoliko koliko mi je potreban. Ako mi treba, ne libim se da pricam koliko god mi je potrebno, ali u globalu, moze se reci , da uglavnom sve obavim sa 200din/mesecu. Nekad sam trosio neuporedivo vise, ali sam se brzo,i debelo opametio, jer kad napravis zastoj ma i najmanji, da vidis kako svi zaborave da postojis. Zato pamet u glavu. A funkcije Mp3 po malo, kameru gotovo nikako, igrice uopste ne koristim, MMS gotovo nikad. Radio retko, alarm svaki dan, internet nikako, i tako.
    ...................

  7. #37

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Telefoni ... pa znam da koristim sve ono što mogu da urade, koristim dva telefona od kojih nešto više SE K750i koji mi služi kao telefon za opšte namene ... trenutno na njemu imam upisano 635 brojeva od ravno 450 različitih kontakata, prilično muzike i nešto dragih sličica ... kada kažem opšte namene podrazumevam da mi telefon služi na prvom mestu za poslovne kontakte, pa potom i za sve ostale.

    Drugi telefon je nešto stariji model Siemens ME45, koji je više u privatne svrhe ... samo za porodicu i najbliže prijatelje.

    Prvi telefon koristim poprilično, često me zovu a zovem i ja iako ne volim preterano da pričam preko telefona ... izuzetno cenim ljude koji brzo i jasno pričaju a sklon sam da u posebnim trenucima prekinem vezu onima koji smišljaju i izgovaraju sporo i daviteljski svaku rečenicu,
    pa razgovor preti da predje u ''zabavljanje i čvršću vezu''

    Obično nemam vremena za slanje SMS poruka pa mi je lakše da nazovem, skoro sam brisao masu poslatih poruka koje ostaju zapisane na telefonu pa sam zapazio kako imam veoma veliki broj odgovora koji sadrže samo: OK i ništa više.

    Primetio sam još jednu osobitost, više volim da beleške zapisujem na papir nego da ih ukucavam u telefon ... iako one zapisane na papiru ne umeju da signaliziraju i da me podsete na neku obavezu u potrebnom trenutku. Ovo je loša navika koje bih trebao da se oslobodim, ali ...

    Jedna od dragocenih opcija na telefonu, bez koje bih se lošije osećao je i jednostavna komanda za prekidanje zvona u trenutku kada ne želim ili ne mogu da razgovaram ...

  8. #38

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Mrzim mobilni i odavno sam obecao sebi da cu ga imati samo kada vise ne budem mogao postojati bez nje.

    To vreme je doslo, potrosio sam vec 1 simensa i 2 nokije.

    Mrzim nokiju a taj odvratni, mali, uzasni, depresivni, neunistivi stvor mi ne daje da spavam, jedem, sedim na toaletu, ljubim, radim, uzivam, zabavljam se.
    Samo zvoni, zvoni, zvoni....

    Pozivi dolaze po 2 pa jedna je uvek na cekanju pa se gubi, ispada mi telefon u blato, kada mi najvise treba, moram ga traziti i pojma nemam o njegovim funkcijama jer je nelogicna gloopa masina.
    Ukupan razgovor od oko 5 sati mesecno je potraceno vreme mog zivota.
    Uh, jesam sad postao mashinoshovinista?

    A i vi me davite smsima bas kada jednom rukom drzim gace da mi ne spadnu ili mi dete visi okacen na luster.

    A kada dodjem u vas okrug na kafu, ne dizete vezu ni za zivu glavu, ko da sam utvara.
    Mrzim, mrzim, joooooooooooooj sto mrzim mobilni.
    El ima neko cekic da pozajmi?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #39

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Koristim ga, koristim... Dosta koristim organizer, po dva tri unosa dnevno minimum, zbog prirode posla mi treba mogutjnost odlaska na internet u svako doba, pa tu dodje u upotrebu i GPRS... Kamericu nemam, a i da imam, ne bih je koristio, chemu bi mi inache sluzhio digitalac... MMS isto, ne konzumiram, mada ima nekih koji mi shalju... MP3 svaki dan, od kutje do posla, i od posla do kutje... I kad sam u putu od tachke A do tachke B... Ako idem na neki duzhi put, i klackanje autobusom, tu je MP3 u ushima, i neki dobar eBook pride, za chitanje... Planu 4h ochas posla...

    Na Nokia 9300 mogutjnost editovanja Word dokumenata Excell fajlova, shto mi poneka dzatreba, opet zbog posla... I naravno, telefoniranje, telefoniranje, telefoniranje...

    Sve u svemu, dosta koristim mobilni...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  10. #40

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Telefon je postao deo mene
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  11. #41

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    Koristim ga najviše kao budilnik

    Meni ne treba fancy telefon, meni treba telefon sa minimumom funkcija: da mogu da nazovem nekoga/da me nazove neko, da pošaljem/primim poruku........kraj

  12. #42

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    kako ga trosim?
    pa....retko,u stvari.....ali izgleda nedovoljno retko,ako gledamo racune.....
    najtacnije ovako: trosim dok ne iskljuce jer nisam platila na vreme....onda neko vreme samo primam pozive i cutim.....pa se nekako smilujem da odem i platim racun,pa jovo nanovo.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #43

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    ja mislim,dovoljno,ne ono preterano!
    Racun mi je od 600-800din mesecno a to je nekih sat,sat i po razgovora i oko 80-100 poruka dnevno.Tu mi je kamera da se ovekoveci "nevidjeno" i naravno Mp3 - bez kog nekad ne funkcionisem
    U ljubavi i ratu sve je dozvoljeno!

  14. #44

  15. #45

    Odgovor: Koliko koristite vaš mobilni?

    ...koji mobilni???
    neunistiva zlojebaba!

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Mobilni i vožnja!
    Autor Sirijus u forumu Auto-moto
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.12.2023, 14:01
  2. Ne diraj mi mobilni
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 26.02.2019, 21:04
  3. ... beba i vi ... koliko ste mobilni? ...
    Autor Mopiell u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.08.2009, 09:58
  4. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20
  5. Mobilni telefon za pušače
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 11.05.2007, 13:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •