Ožiljci od bubuljica
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    03 Ožiljci od bubuljica

    Od bubuljica posle puberteta su mi ostali oziljci (neznam da li se to zove nekako drugacije) u predelu slepocnice.
    Nije mnogo ali nije bas lepo za videti pa me zanima da li neko zna za neku kremu ili nesto drugo sa cime se to moze ukloniti.
    Hvala.

  2. #2

    Odgovor: oziljci od bubuljica

    Proslo je dosta od puberteta,pa ne verujem da ces kremom resiti problem.Izdvoj Ivice malo vremena,a boMe i novca,pa vidi sa nekim dobrim( ovo boldujem-dzaba i lekar i kozmeticar na glasu ako je na glasu zbog svega osim strucnosti) strucnjakom da li je za tvoj problem dovoljan tretman koji moze dermatolog/kozmetolog da uradi ili je potreban hirurg - nista strasno,najobicnija dermoabrazija kojom se resava problem oziljaka ,pogotovo ako su takvi kao tvoji-na maloj povrsini.Postoji mogucnost da i dobar lekar radi a da ostane hipopigmentisano polje na mestu ex oziljka.
    Raspitaj se,kreni,pogledaj kod onog kod koga ces raditi korekciju kako to izgleda na pacijentu kome je pre tebe pomogao( uzivo,zanemari one njihove propagandne fotke) i

  3. #3

    Odgovor: oziljci od bubuljica

    Pa ako si u bg...ja mogu da ti preporucim Koto Dermu...
    Ima i njihov sajt http://www.kotoderma.com/

  4. #4

    10 Odgovor: Ožiljci od bubuljica

    Nisam u BG.
    Ja sam mislio da postoji neka krema videcu jos sta cu.
    Pozdrav

  5. #5

    Odgovor: Ožiljci od bubuljica

    Citat ivica kaže: Pogledaj poruku
    Nisam u BG.
    Ja sam mislio da postoji neka krema videcu jos sta cu.
    Pozdrav
    Pa mislim da onda trebaš da poslušaš savet koji ti je dala DrinChe i da odeš kod nekog kozmetologa ili kozmetičara koji će te posavetovati šta da koristiš...

  6. #6

    Odgovor: Ožiljci od bubuljica

    Citat ivica kaže: Pogledaj poruku
    Nisam u BG.
    Ja sam mislio da postoji neka krema videcu jos sta cu.
    Pozdrav
    Ako mozes kupi u apoteci Šaljićev melem za ožiljke. Dosta pomaže... Cula sam da pomaže i krema od nevena.

    Dermatolog moze da ti predlozi tretmane tecnim azotom. Ovo je najbolje vrijeme za to, jer kozu ne treba izlagati suncu posle tretmana. Oziljci najlakse nestaju laserskim tretmanima, ali ne znam da li se to kod nas praktikuje.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  7. #7

    Odgovor: Ožiljci od bubuljica

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Ako mozes kupi u apoteci Šaljićev melem za ožiljke. Dosta pomaže... Cula sam da pomaže i krema od nevena.
    Saljicev melem je dosta masan...i mislim da nije baš za ožiljke od bubuljica ...

  8. #8

    Odgovor: Ožiljci od bubuljica

    Kaze moja Nale, a njena je oblast i verujem joj, 'vako: imas Fibrolan i Scar Zone ,ali ona preporucuje skupi Dermatix jer on "izvuce" fleke koje prva dva ne mogu.

  9. #9

    Odgovor: Ožiljci od bubuljica

    Sve smo probali ali ozilci su ostali kakvi sta su bili nekad ako bude para sa laser ce da iscezne svaki oziljak.

  10. #10

    Odgovor: Ožiljci od bubuljica

    Nije mnogo ni bitno to spolja.Cuvaj sebe "unutra". Da ne pravis i da ti ne prave rane.Posle njih su neminovni oziljci .Ali to znas...

  11. #11

    Odgovor: Ožiljci od bubuljica

    jes boMe...bash tako jednostavno...chuvaj sebe iznutra.... samooooo.... imal kakav sirupich za to il' kak'a operacija.... mozzda neka mutacija... il tako neka mudrolija?
    & underpaid......

  12. #12

    Odgovor: Ožiljci od bubuljica

    Unutrašnje ožiljke lečimo sami a ako neki i ostane, a uglavnom ostane, naučimo se nositi ga mudro i hrabro. Za spoljašne Matija Paunovski.

  13. #13

    Odgovor: Ožiljci od bubuljica

    imas super melem u apoteci, posalji mi poruku pa cu ti napisati koji da ne bude da je reklamiranje.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •