Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24
  1. #1

    Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?

    Neko meni blizak ima u nasledstvu napusteni salas,pa me interesuje ima li ih tamo,jer mozda sam zrtva obmane,a ako ih ima za koliko para se mogu kupiti ? Perlez kod Kikinde ili gde vec...mrzi me da vrtim geo karte...

    A neka tema i budu salasi ili slicno sto nekome ili nama moze biti inspirativno mesto za zivot..

  2. #2

    Odgovor: Postoji Perlez ako sam dobro napisao i gde je tacno ?

    Perlez je kod Zrenjanina

  3. #3

    Odgovor: Postoji Perlez ako sam dobro napisao i gde je tacno ?

    Tačno, Perlez je kod Zrenjanina, na putu ka Beogradu.

  4. #4

    Odgovor: Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?

    Pa ok,ako mozete 'prebacite me' u Zrenjanin,ako ne,'ajde da pricamo ima li salasa na prodaju i da li bi i kako neko ziveo na takvom ili slicnom mestu...Posto li su ??? Ima li ko predstavu ???
    Poruku je izmenio simke, 01.12.2007 u 17:43

  5. #5

    Odgovor: Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?

    Citat Ljubivoje Ršumović kaže:
    LEPA KATA

    Bila jednom jedna Kata
    u Perlezu blizu Čente
    lepa kao sa plakata
    pa i lepša na momente

    Imala je oči plave
    original morska plavet
    nosaše ih posred glave
    tako da ti stane pamet

    Imala je rusu kosu
    nekad plavu nekad crnu
    kao plast u senokosu
    kao gnezdo al na trnu

    Imala je lepa Kata
    uz lepotu sto dukata
    pa je bila tata-mata
    za sve momke iz Banata

    Jedan naš drugar zna svašta o Perlezu, blizu Čente ... drugar se zove Google i kada sam ga pitao za Perlez reče mi da oni tamo održavaju "Suncokretijadu" zamisli, pa potom da se na izlazu iz Perleza prema Titelu uvek može kupiti sveža riba ... ma, svašta on zna.

  6. #6

    Odgovor: Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?

    "U Perlezu stao voz
    zbog visokog snega,
    srusila se lavina
    s titelskoga brega."

    Garavi Sokak

    30-ak km juzno od Zrenjanina,
    40-ak km jugo-istocno od Novog Sada i
    50-ak km severo-istocno od Beograda.

    Pa to ti je tu, odmah kod Sefkerina.
    Kod Albukerkija skrenes levo.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  7. #7

    Odgovor: Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Pa ok,ako mozete 'prebacite me' u Zrenjanin,ako ne,'ajde da pricamo ima li salasa na prodaju i da li bi i kako neko ziveo na takvom ili slicnom mestu...Posto li su ??? Ima li ko predstavu ???
    Ако тражиш јефтина имања, препоручујем део од Зрењанина према румунској граници, Тараш и сл. Пар хиљада евра и купиш целу главну улицу.

    http://www.viamichelin.com/viamichel...perlez&x=0&y=0
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #8

    Odgovor: Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ако тражиш јефтина имања, препоручујем део од Зрењанина према румунској граници, Тараш и сл. Пар хиљада евра и купиш целу главну улицу.
    Kako jeftino prodajes severnu Srbiju
    Ko je za jednu voznjicu

  9. #9

    Odgovor: Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Kako jeftino prodajes severnu Srbiju
    Не питај ме пошто је земља око Куршумлије...
    На ове провокације нећу ни да се осврћем...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #10

    Odgovor: Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ако тражиш јефтина имања, препоручујем део од Зрењанина према румунској граници, Тараш и сл. Пар хиљада евра и купиш целу главну улицу.

    http://www.viamichelin.com/viamichel...perlez&x=0&y=0
    Pre sam imao utisak da se gospodin diskretno i vešto raspituje pošto bi tamo uvaljuško neko imanje koje poseduje ili koje bi mogao da poseduje, ne deluje mi najmanje kao kupac ... ne isključujem da se varama, možda ćemo čuti.
    Ko još kupuje nešto i negde a da ne zna gde se to nalazi. Razmisli.

  11. #11

    Odgovor: Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Pre sam imao utisak da se gospodin diskretno i vešto raspituje pošto bi tamo uvaljuško neko imanje koje poseduje ili koje bi mogao da poseduje, ne deluje mi najmanje kao kupac ... ne isključujem da se varama, možda ćemo čuti.
    Ko još kupuje nešto i negde a da ne zna gde se to nalazi. Razmisli.
    Dobar si utisak stekao,a sada kada su mi predocene cene,shvatam sto se niko ne otima za to nasledstvo,pa cu i ja odustati od razmisljanja o istom...ili da sacekam da nekretnine dobiju na ceni u toj oblasti... da se ne nacekam samo

  12. #12
    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Pre sam imao utisak da se gospodin diskretno i vešto raspituje pošto bi tamo uvaljuško neko imanje koje poseduje ili koje bi mogao da poseduje, ne deluje mi najmanje kao kupac ... ne isključujem da se varama, možda ćemo čuti.
    Ko još kupuje nešto i negde a da ne zna gde se to nalazi. Razmisli.
    Па можда је чуо да има јефтиних и добрих салаша, а не зна где је тачно... ма, нисам муштерија (не зато што не бих волео ), па се не упуштам пуно, само хтедох да помогнем...

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Dobar si utisak stekao,a sada kada su mi predocene cene,shvatam sto se niko ne otima za to nasledstvo,pa cu i ja odustati od razmisljanja o istom...ili da sacekam da nekretnine dobiju na ceni u toj oblasti... da se ne nacekam samo
    Па пази, цене некретнина су толико пале да могу само да расту, само је питање колико ће им требати да порасту на таквим местима.
    Куће у Ђурђеву (између НС и ЗР) су биле по 40.000 ондашњих марака, сад их купиш за 10.000 ојра... мора опет да расте, тако да као дугорочна инвестиција није лоше, још ако има земље около...
    Ал да ће се начекаш, хоћеш...
    Poruku je izmenio Mish, 03.01.2008 u 21:04 Razlog: spojene uzastopne poruke
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #13

    Odgovor: Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Па пази, цене некретнина су толико пале да могу само да расту, само је питање колико ће им требати да порасту на таквим местима.
    Куће у Ђурђеву (између НС и ЗР) су биле по 40.000 ондашњих марака, сад их купиш за 10.000 ојра... мора опет да расте, тако да као дугорочна инвестиција није лоше, још ако има земље около...
    Ал да ће се начекаш, хоћеш...
    Hvala kolega... uostalom ko mi daje... kad se nema ni 10 hiljada dinara nije malo,a kamoli evropejske valute
    Poklonu se u zube ne gleda... kad je dzabe i Bogu je milo...

    Usput ko zna mozda mi to bude idealno mesto za opstanak i penziju...Nikada se ne zna,glupo je i potrositi cifru koja te ne vadi... bolje da stoji,neko vec doceka kada bude vredelo...
    Poruku je izmenio Neron, 03.01.2008 u 20:53

  14. #14

    Odgovor: Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?

    Zemlja se ne prodaje.

    Jednom prilikom okupili su se ujaci i tetke da uz babinu pomoć ubede dedu da proda neku zemlju, jer je jako star pa ne može više time da se bavi a novce bi stavili u banku pa neka njih dvoje to polagano krckaju do kraja života.
    Deda je bio izuzetno ćutljiv i miran čovek, a oni su se dali u ubeđivanje letnji dan do podne, pa i posle ručka. Najlepše i najlogičnije je pričao ujak koji je doktor ekonomskih nauka, sve je lepo smislio i obrazložio.
    Deda je svo vreme pažljivo slušao i ćutao, nije postavljao ni potpitanja.
    Samo je u jednom momentu rekao: ''Neka je, samo iza đavola ništa ne ostaje.''
    Deda i baka su doživeli duboku starost i davno su umrli ali je zemlja i dan danas u vlasništvu porodice.

    Nikada više niko nije spomenuo prodaju zemlje, niti verujem da to ikome više pada na pamet.

  15. #15

    Odgovor: Postoji li Perlez, ako sam dobro napisao, i gde je tacno?

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Zemlja se ne prodaje.

    Jednom prilikom okupili su se ujaci i tetke da uz babinu pomoć ubede dedu da proda neku zemlju, jer je jako star pa ne može više time da se bavi a novce bi stavili u banku pa neka njih dvoje to polagano krckaju do kraja života.
    Deda je bio izuzetno ćutljiv i miran čovek, a oni su se dali u ubeđivanje letnji dan do podne, pa i posle ručka. Najlepše i najlogičnije je pričao ujak koji je doktor ekonomskih nauka, sve je lepo smislio i obrazložio.
    Deda je svo vreme pažljivo slušai i ćutao, nije postavljao ni potpitanja.
    Samo je u jednom momentu rekao: ''Neka je, samo iza đavola ništa ne ostaje.''
    Deda i baka su doživeli duboku starost i davno su umrli ali je zemlja i dan danas u vlasništvu porodice.

    Nikada više niko nije spomenuo prodaju zemlje, niti verujem da to ikome više pada na pamet.
    Evidentno je da se nasledjuje,ponekad na zalost,a ponekad na srecu... znam i ja za to da se zemlja ne prodaje,ali nekada izmedju zemlje i sebe moras da izaberes...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Konačno dobro...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 07.08.2013, 21:03
  2. Dobro drvo
    Autor greco u forumu Filozofija
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 07.12.2011, 15:07
  3. Relacija dobro-zlo
    Autor WEISHAUPT u forumu Filozofija
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 19.07.2010, 21:57
  4. Redovan sex- Dobro zdravlje
    Autor Apolonija u forumu Zdravlje
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 05.04.2010, 15:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •