Prijateljstvo - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 32
  1. #16

    Odgovor: Prijateljstvo

    Malo imam pravih prijatelja....mala al odabrana ekipa....
    Poznanika i drugara imam jako puno....

    Opekala sam se hiljadu puta....i verovatno ce biti toga jos, al se ne predajem...

    Skoro sam natrcala na ovaj citat:

    Ljudi nisu moji bližnji, oni su ti koji me posmatraju i sude o meni. Moji bližnji su oni koji me vole a ne posmatraju me, koji me vole uprkos padu, uprkos niskosti, uprkos izdajstvu, koji vole mene a ne ono što sam učinio ili ću učiniti.
    Andre Malro "Ljudska sudbina"

    E to su prijatelji
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  2. #17

    Odgovor: Prijateljstvo

    ja mogu da se pohvalim..
    moj krug najblizih prijatelja cine osobe iz osnovne skole.. i svi se ljubomorno drzimo jedni drugih.. tri drugarice i pet drugara koji smo zajedno vec desetak godina, nerazdvojni.. jednostavno, ne bih znala kako da zivim bez njih..
    i mogu da kazem sa velikim zadovoljstvom da sam po tom pitanju sasvim zadovoljna
    inace, meni prijatelj mozes da budes lako.. ja jednostavno verujem ljudima i otvorena sam i kad vidis da je neko blesav, naravno da ces da se opustis i pozelis da upoznas tog nekog mnogo ljudi znam, mnogo ljudi me poznaje i dobar deo njih moze da ponese epitet da ga gotivim i dobar deo njih zna da na mene moze da se osloni..
    ali ja tacno znam ko su mi najblizi i koga mogu da budim u tri ujutru da kazem da sam tuzna ili da kazem da mi je potreban.. i znam da ce se odazvati mom apelu..
    povredjena sam bila, ne mogu da kazem da nisam.. i ono sto me ne ubije, ojaca me naucis da razaznas ko je pravi a ko ne..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #18

    Odgovor: Prijateljstvo

    Imam jednog PRIJATELJA,koga sam stekao u detinjstvu.Mislim da se pravo prijateljstvo "kali" godinama i prolazi kroz svakakve faze.

  4. #19

    Odgovor: Prijateljstvo

    Svako prijateljstvo je pravo... Dok traje... Nema gorih neprijatelja od bivših prijatelja...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  5. #20

    Odgovor: Prijateljstvo

    Imam dovoljan broj pravih prijatelja u koje sam se uverila
    da ce biti uz mene u lepim i onim, manje lepim trenucima.
    Sve lazne prijatelje,davno sam eleminisala,jer jednostavno,
    nisam neko ko ce ispijati kafe sa laznim prijateljima,slusati
    njihove besmislene price u nepovrat,a u istim tim momentima
    znati ,da su oni tu samo jer im nesto treba.Ja jednostavno
    nemogu nekom samo klimati glavom i praviti se da se slazem
    sa doticnim,ako to zaista nije tako.Mozda je to moja greska,ali
    opet sa druge strane,sta ce mi lazni prijatelj,da bih mogla reci
    da imam veliki broj prijatelja? Neka, hvala,to onda ne bi bila ja.

  6. #21

    Odgovor: Prijateljstvo

    Ja imam dosta prijatelja, ne samo u mojoj okolini već i u drugim gradovima,državama... (Beograd, Italija,...)
    Poruku je izmenio Mish, 20.02.2010 u 23:44 Razlog: Caps Lock

  7. #22

    Odgovor: Prijateljstvo

    Imam jedno rame za plakanje...uvek mi je tu...i kad nije pored mene.

    Imam najboljeg saučesnika u smehu...i kad mi se ne smeje...

    Nekako sve to bude lakše...kad znam da imam to rame

    ...i čuvam ga...jer čuva i ono mene...sve razume...baš sve
    Poruku je izmenio duga12, 09.09.2008 u 17:27

  8. #23

    Odgovor: Prijateljstvo

    Opet ja...

    Prijatelji...oni su moja snaga,moja ljubav
    koliko god to zvučalo bajkovito u današnje vreme
    moji,pravi,dragi..zauvek...

    Rastanci s' njima učine mi se bolni...al' samo za tren...

    Oni su moje nadanje,moje razumevanje...
    uvek i onda kada pred celim svetom,ispadnem nesavršena
    prihvataju me takvom,kakva jesam...uvek tu za mene,i ja njih
    takva kakva jesam...

  9. #24

    Odgovor: Prijateljstvo

    imala sam puno t.z prijatelja. ali tokom godina dokazalo se koji su pravi i uvek spremni da budu tu kad mi trebaju...
    u prijateljstvu, ne stedim se...dajem i pomazem koliko mogu....ne ocekujem potpuno isto zauzvrat, ali ne moze se neko nazvati prijateljem ako te uvek nadje kad mu trebas, inace ne zna da se javi da te pita kako si, ili da ti ponudi svoju pomoc, pa makar da te saslusa na kratko.

    danas tacno znam ko mi je prijatelj. nisu mnogobrojni. al to me ne zabrinjava jer su PRAVI prijatelji.


  10. #25

    10 Odgovor: Prijateljstvo

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    "Čovjek je bogat onoliko koliko ima prijatelja." Kako prepoznati pravo, a kako lažno prijateljstvo?
    Po meni pravo prijateljstvo je:

    kada se smejete istim stvarima,

    kada imate o čemu da pričate

    kada slušate jedno drugo

    kada pritrčite u pomoć onda kad je to potrebno

    kada ne kritikujete

    kada kažete svoje mišljenje onda kad vam se to traži

    kada date moć izbora

    kada pustite da udari glavom o zid



    Lažno prijateljstvo je kada nedostaju neki bitni elementi gore navedeni

  11. #26

    Odgovor: Prijateljstvo

    Danas je dosta tesko prepoznati i sa sigurnocsu reci ko je pravi a ko lazni prijatelj jer mnogo je odlicnih glumaca koji vesto glume prijatelje a iskreno ne trudim se nesto posebno da otkrivam ko je pravi a ko lazan ...
    volecu nekad...volecu nekog...ali nikad nikog kao nekad nekog

  12. #27

    Odgovor: Prijateljstvo

    Imam krug od negde 10-ak prijatelja pravih i to je to.Ostalo je sve prolazno

  13. #28

    Odgovor: Prijateljstvo

    Prijatelj:
    -"B***i, pojavi se na ***** forumu i piši šta god hoćeš. Negde samo pomeni stvari za koje znaš da volim i zastupam (a mnoge su nam zajedničke). Info samo ako bude witch-hunt."
    Ja:
    -"Biće urađeno."
    Prijatelj:
    -"Fantastično obavljeno za manje od 2 dana. Dužnik sam ti. Nastavi kako hoćeš dalje."

    Ovo je izvod iz skoro razmenjenih SMS-ova sa dugogodišnjim prijateljem. Razumevanje u par rečenica, bez crtanja, filozofiranja, komplikovanja. I ne, nije mi dužnik, ovo je sitnica. Mnogo puta je on meni obavio teže stvari.
    Pravi prijatelji se razumeju i pogledom, migom, gestom. Malo reči, dela bez granica.

  14. #29

    Odgovor: Prijateljstvo

    Prijateljstvo...šteta što ovde ima samo dve strane postova o toj tako važnoj, skoro najvažnijoj temi života. Drugi put ću pisati razočarala sam se...
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  15. #30

    Odgovor: Prijateljstvo

    Prijateljstva su retka.Ljudi su skloni da svakave veze smatraju prijateljstvima,potom se razocaraju.Zato sto prijateljstvo nije ono sto su oni zamislili u glavi,sto onaj drugi nije ispunio te njihove predstave.I tako mnogi izgube prijatelja.Ja imam jednu prijateljicu,pravu.Nekad se cujemo jednom godisnje,nekad cesce,ali smo tu bile jedna za drugu kroz ceo zivot i u najlepsim i u najtezim trenutcima.Opstalo je zato sto smo se maksimalno trudile da se razumemo,to je najvaznije.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Prijateljstvo na poslu
    Autor love hunter u forumu Posao
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 23.08.2011, 10:14
  2. ljubav ili prijateljstvo?
    Autor eloc u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 13.10.2009, 20:58
  3. Prijateljstvo među životinjama
    Autor SQUAW u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 26.09.2009, 15:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •