Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 78
  1. #1

    Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Imala sam bash juche neki manji fajt sa starijim chlanovima drugog foruma, pa me zanima i vashe mishljenje...

    Oni su tvrdili da zene lakshe dozivljavaju orgazam u nekim kasnijim godinama ( posle 30-te recimo ) nego u 20-tim .......

    Kao, u 20-tim jedva da im se desi koji put...

    E sad, poshto ja pripadam toj mladjoj generaciji, i moja iskustva odudaraju od njihovih tvrdnji, interesuju me vasha iskustva......

    Zavisi od partnera, od raspolozenja, od zelje..... mnogo chega, ali bash od pukih godina zivota... mnooogo je!

    Bash me zanima shta vi imate da kazete na ovo.....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  2. #2

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    ...pa to je toliko apsurdno da ne vredi ni komentarisati... ...i kad su isti partneri svaki put je različit put i brzina dolaska do orgazma, pa i njihov broj, i zavisi od gomile stvari, trenutne želje, umora, raspoloženosti....itd...a od godina života najmanje zavisi... ...jedino što mislim da žene što su starije više uživaju u sexu...iskristalisale su stvari koje im više prijaju, koje manje, i nisu više u fazi traženja i ekperimentisanja...

  3. #3

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Naravno da zavisi i od godina života Da nisam bila mlađa pa i da ne znam, ali pošto jesam - znam Naravno, izuzetaka ima. Ali veliki broj žena do nekih određenih godina i ne zna šta je orgazam, dok ga ne doživi. To će jako retko priznati U najvećem broju slučajeva mlade žene ne umeju da se opuste, a tako sebe i ne mogu dovesti do vrhunca. Zrelija žena zna. Zrelija žena ima jače i izvežbanije mišiće i lakše će doživeti orgazam Seksualnost žene u tridesetim i žene u dvadesetim se razlikuje, po mom mišljenju (i iskustvu), i verujem, ne samo mom. Žena sa iskustvom i godinama je mnogo opuštenija i spontanija, a to u seksu mnogo znači. Zreloj ženi je glavno i osnovno da uživa, a mlađoj da se pokaže i bude što više filmična, da tako kažem... Konkurencija je velika, pa često same sebe lažemo i glumimo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Naravno da zavisi i od godina života Da nisam bila mlađa pa i da ne znam, ali pošto jesam - znam Naravno, izuzetaka ima. Ali veliki broj žena do nekih određenih godina i ne zna šta je orgazam, dok ga ne doživi. To će jako retko priznati U najvećem broju slučajeva mlade žene ne umeju da se opuste, a tako sebe i ne mogu dovesti do vrhunca. Zrelija žena zna. Zrelija žena ima jače i izvežbanije mišiće i lakše će doživeti orgazam Seksualnost žene u tridesetim i žene u dvadesetim se razlikuje, po mom mišljenju (i iskustvu), i verujem, ne samo mom. Žena sa iskustvom i godinama je mnogo opuštenija i spontanija, a to u seksu mnogo znači. Zreloj ženi je glavno i osnovno da uživa, a mlađoj da se pokaže i bude što više filmična, da tako kažem... Konkurencija je velika, pa često same sebe lažemo i glumimo
    ...zato i volim matorke...
    ...hell ain't a bad place to be......

  5. #5

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...zato i volim matorke...
    I među matorkama ima onih koje ga nikad nisu doživele ali bukvalno nikada. Imaš žena koje kad legnu u krevet razmišljaju samo o tome da li će zatrudneti, i tako ceo život. I naravno da u seksu ne vide ništa posebno onda, niti mogu da shvate zašto je onda to nekima to toliko bitno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    I među matorkama ima onih koje ga nikad nisu doživele ali bukvalno nikada. Imaš žena koje kad legnu u krevet razmišljaju samo o tome da li će zatrudneti, i tako ceo život. I naravno da u seksu ne vide ništa posebno onda, niti mogu da shvate zašto je onda to nekima to toliko bitno
    ...jasno...
    ...ogradjujem se...volim pametne zene...
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #7

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Nema direkno veze sa godinama, nego sa svim onim što predstavlja uslove ili preduslove za uspešan sex.

    Mojoj supruzi se posrećilo da se orgazma ili da budem precizniji orgazama domogne u tim ranim dvadesetim godinama.

    Ne zato što smo mi neko čudo.

    Nego zato što smo redovno imali idealne uslove za to.
    Uvek sami u stanu, vremena na pretek.
    Ljubavi poprilično, zdravih nagona.
    Znatiželjni u istraživanju i isprobavanju onog što bi pročitali o sexu.
    Sa porastom stepena međusobnog poverenja sex je postajao sve savršeniji.

    Možda je to bila samo sreća i sticaj okolnosti. Ali nas je usrećio definitivno.

  8. #8

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Naravno da zavisi...koliko sam ja bio drugaciji posle 30-32 godine ilustruje dobro istina da sam pravio specifikaciju s kim sam sve bio u ranim dvadesetim kako bih pronasao doticne i izvinjavao se,jer sam se tako osecao...Ispalo je da su me i one hvalile i tada,ali moji pogledi na sex i sve u vezi istog nisu ni bili nalik onom sto sam spoznavao sve do evo u februaru 44 pune.....(docekacu izgleda svoj rodjendan posle 3 godine,a mozda mi je i sex prestupan zbog prestupnog dana u prestupnoj godini....da su me klonirali ne bi pogodili 29 februar)

  9. #9

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    jedino što mislim da žene što su starije više uživaju u sexu.
    Ja bih reko da je to to sto se kvalitet i zove. Zavisi od godina.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  10. #10

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    On mlad i moze,a ona matora,iskusna i hoce .Najbolja kombinacija za mene

  11. #11

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    .....aha....uvek je najbolji u trenutnim godinama....

  12. #12

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    mogu samo da govorim iz vlastitog iskustva. znam da mi je seks na polovini dvadesetih bio bolji nego onaj iz ranih dvadesetih, sad mi je bolji nego onaj na polovini dvadesetih. e pa jedva cekam da ugazim u cetrdesetu.
    nattydread is coming to dinner

  13. #13

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Citat pikado.ns kaže: Pogledaj poruku
    On mlad i moze,a ona matora,iskusna i hoce .Najbolja kombinacija za mene
    Pitacu te za ovu izjavu za 20 godina...

    Mlad,moze,al' ne zna........Ako ne verujes pitaj neku drugaricu koja je probala sa nekim dedom...

    Jednom deda uvek deda,pa je to samo mali problem kao posledica...

  14. #14

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Kao što rece čika Jova Zmaj:

    "Kad porasteš samo će ti se kasti"...
    Ćuti i prenesi dalje....

  15. #15

    Odgovor: Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?

    Naravno, ako godine nisu bez iskustva!
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Smisao zivota
    Autor Mrak u forumu Filozofija
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 12.02.2013, 00:00
  2. Učestalost sexa u braku
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 25.12.2010, 16:04
  3. Posle sexa...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 197
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 22:41
  4. Kvalitet seksa vise zavisi od...
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 08.12.2009, 15:33
  5. Koliko ti je stalo do sexa?
    Autor DanijElla u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.11.2009, 01:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •