Babojebac - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 42 od ukupno 42

Tema: Babojebac

  1. #31

    Odgovor: Babojebac

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Samo da mi razjasnite... Je li babojebac svako ko je bio sa devojkom/ženom starijom od sebe, pri čemu je nebitno kolika je razlika u godinama (da li je u pitanju šest meseci, godina, dve, tri, pet ili deset)? Šta se tačno smatra "babom"? Da li je bitna samo razlika u godinama (i kolika je minimalna potrebna)? Ili se traži samo da je dotična dama prešla određeni broj godina? Ili spoj ova dva?
    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...sve starije od 30...
    Nista.. Ja samo da se osvrnem na ovu mushko shovinisticko hitlerovsku konstataciju..

    E, nek si bas banovan..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #32

    Odgovor: Babojebac

    Tuča zbog vremešne ljubavnice

    Svađajući se oko toga kome pripada šezdesetšestogodišnja žena, dvojica njenih ljubavnika, starih 51 i 34 godine, potukla su se na žurci koju je dotična žena organizovala za svoje "dečake."

    Do tuče je, kqko piše "Večernji list", došlo u utorak rano ujutro u Susedgradu kod Zagreba, na žurci koju je V.Š. (66) organizovala za svoje ljubavnike S.R. (51) i J.G. (34), sa kojima je paralelno bila "u vezi".

    Oni su se, oko toga kome pripada fatalna žena, posvađali prvo verbalno, a onda je to preraslo u fizički obračun.

    Mlađi ljubavnik je starijeg udario šakom u glavu i razbio mu nos, a pošto je od udarca pao, uganuo je i članak na nozi, pa je prebačen u bolnicu.

    Mlađi je odmah nakon tučnjave pobegao iz stana, ali je stariji pozvao policiju, koja je J.G. ubrzo uhapsila.

    V. Š. je često organizovala zabave u svojoj kući, a zbog narušavanja javnog reda i mira i policija je bila čest gost kod nje.

    (Fonet, 02. mart 2010. 13:13 > 14:15)

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  3. #33

    Odgovor: Babojebac

    Najmlađa baka Evrope ima 29 godina

    Jedna Italijanka iz Napulja dobila je titulu najmlađe bake Evrope nakon što je njena kćerka donela na svet devojčicu.



    Đulija Elija (29) postala je pre nekoliko nedelja srećna baka devojčice po imenu Lucija. Njena kćerka Ana rodila je Luciju, svoje prvo dete, u 14. godini.

    Veoma srećna zbog "titule" najmlađe bake, Đulija ipak priznaje da nije lako prihvatila trudnoću svoje kćerke.

    "Želela sam drugačiju budućnost za moju kćerku pošto dobro znam koliko je teško biti majka tinejdžerka. Istorija se za nas, u stvari, ponovila. Puno brinem o mojoj unuci, koja je za mene kao druga kćerka", izjavila je ona.

    Đulija je imala samo 15 godina kada je rodila Anu. Majka, kćerka i mala Lucija žive u zajedničkom domu u kome im se pridružio i bebin otac, star 18 godina.

    Mladi otac još ide u školu i nakon nastave brine o prinovi, dok je maloletna majka odlučila da za sada prekine školovanje, preneli su lokalni mediji.

    (Tanjug/arhivska fotografija, 24. mart 2010. 15:09 > 15:41)
    __________________

    Msm, znam da je Angus misliJo na drugačije babe, ali ova me je baš zainteresovala.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  4. #34

    Odgovor: Babojebac

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Sam pojam "babojebac" su izmislili zavidni muškarci koji nemaju svoju tridesetogodišnjakinju...
    Slazem se veverice sa tobom, ako dve osobe bez obzira na godine dobrovoljno stupe u vezu ili sex za jednu noc sta koga briga kolika je razlika u godinama i ko ce da odredi koja je granica u godinama za babe ili devojke, sve su zene zene dame koje vole i koje vole da budu voljene, mislim da za osecanja nema granica.

  5. #35

    Odgovor: Babojebac

    achime dusho, rekni teta maski koliko je tebi leta?
    jesil dosho da se preporuchish?
    jesil gadljiv na buce?
    poshalji vazzechi cenovnik na pp, ljubi te skiMa.
    & underpaid......

  6. #36

    Odgovor: Babojebac

    Sve neki pozorativni nazivi...babojebac....usedelica....
    Cemu ti ruzni nazivi za ljude ciji izbori nisu kao izbori vecine?
    Mislim da je to zesce omalovazavanje.
    Ja postujem tudje izbore ma kako se oni razlikovali od mojih izbora,stavova.
    Da li ce neko da bude u emotivnoj,sexualnoj,platonskoj vezi za mladjom ili sa starijom zenom za mene su obe opcije u redu
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #37

    Odgovor: Babojebac

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    pade mi na pamet...kada vratim film...shvatim da sam u svom zivotu,dosta puta zavrsavao sa zenam starijim od mene...
    Nista novo, muskarci vole tetkice vise neg' 'leba da jedu Kontaju da ce one da ih nauce bogznakakvim vestinama, a taman o istom trosku dobiju i pikanteriju za prepricavanje posle
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #38

    Odgovor: Babojebac

    Pojam tetke je subjektivan i zavisi od dobi muškarca, npr meni je kad sam imao 25,26,27 godina tetka bila žena od npr 34 godine
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #39

    Odgovor: Babojebac

    Ne, kad se kaze "tetkica", misli se na zenu koja je ihahaj starija od muskarca, a ne svega par godina
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #40

    Odgovor: Babojebac

    Jok, kad se kaže tetkica misli se na pomoćno osoblje u školi, zaduženo za higijenu
    Kad se kaže teta, onda se misli na te tvoje bolesne zamisli, mislim koji će čovek da firca ženu stariju ihahaj od sebe, to samo tebi mož' da pa'ne naPamet
    A ovo glede godina i subjektivnog dojma je bilo na tvoj račun, ali vidim da čovek s tobom ne može više ni da se zajebava
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #41

    Odgovor: Babojebac

    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    mislim koji će čovek da firca ženu stariju ihahaj od sebe, to samo tebi mož' da pa'ne naPamet
    Meni nece sigurno, ja se ne fircam sa zenama, al' sam sigurna da nekim muskarcima moz' da padne na pamet


    Citat Bazilej kaže: Pogledaj poruku
    A ovo glede godina i subjektivnog dojma je bilo na tvoj račun, ali vidim da čovek s tobom ne može više ni da se zajebava
    Jebiga, sta cu kad sam operisana od smisla za humor
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #42

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •