Babojebac
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 42

Tema: Babojebac

  1. #1

    Babojebac

    ...prelistavam ove teme o sexu,razmisljam i pade mi na pamet...kada vratim film...shvatim da sam u svom zivotu,dosta puta zavrsavao sa zenam starijim od mene...otprilike taj raspon je od 5-10 godina......ne znam zasto ali privlacim starije dame...
    ...e sada...da li one bas toliko privlace mene,ne smem da kazem...zajebavacete me...
    ...da cujem momci...jel pala neka baba sera,a?
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #2

    Odgovor: Babojebac

    ...samo do godinu dana starije od mene......a i to je vec bilo previse za moj ukus...

  3. #3

    Odgovor: Babojebac

    Guilty as charged

    Anguse, prijatelju, ne se stidish da priznash Evo, prikljuchujem ti se... Privlache me starije gospodzhe, naravno, ne sad 30 godina razlike, ali tu... 10-15... +/i jos koja

    Bilo je, bio sam sa starijim zhenama... Vishe od 5 godina starijim


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  4. #4

    Odgovor: Babojebac

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...prelistavam ove teme o sexu,razmisljam i pade mi na pamet...kada vratim film...shvatim da sam u svom zivotu,dosta puta zavrsavao sa zenam starijim od mene...otprilike taj raspon je od 5-10 godina......ne znam zasto ali privlacim starije dame...
    ...e sada...da li one bas toliko privlace mene,ne smem da kazem...zajebavacete me...
    ...da cujem momci...jel pala neka baba sera,a?
    Ma opushteno! To ti uopshte nije tako loshe u trenutnoj situaciji....

    Pa toliko nedo@ebanih klimakterusha oko svih nas, da bi bilo pravo chudo kad neku ne bi na'vatao.

    Kad si mlad tad i treba da uchish od starijih.
    Samo napred!
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  5. #5

    Odgovor: Babojebac

    hahahahhahhahhahhahah

    Au ljudi al me nasmejaste najutro

    Samo napred ali pazite da ne zalutate u penzionerski
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #6

    Odgovor: Babojebac

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    hahahahhahhahhahhahah

    Au ljudi al me nasmejaste najutro

    Samo napred ali pazite da ne zalutate u penzionerski
    ...ja idem u suprotnom pravcu...

  7. #7

    05 Odgovor: Babojebac

    dok sam jos bio mali djak upoznao sam deda jovu (sada vec pokojnog bog da mu dusu prosti) i on meni tako zblanutom i malenom kaze sine jel merkas zenske, ...maa nee cika jovo.... ako ako samo merkaj, na to ce on i kaze ....ali gledaj samo neke tetkice. One te em dobro izjebu em ti posle krisku leba namazu. Elem prodje tome vise od deset godina i u mojoj su glavi carovale neke ninfice dok jednom sasvim slucajno uvece u stanu, posle par promasaja na siguricu nije komsinica (43 godine a ja 21) pripomogla. Kada sam ujutro rano ustajao jer sam trebao da idem na put a ono me budi ONA. Napravila za tih par sati kolacxe, skuvala kafu i sve mi to u krevet donela. Tada sam se ponovo posle duze vremena setio pokojnog dede Jovana. A o sexu da ne pricam bio je fantastican i nije bilo onog, jao pa sta ti o meni mislis, jao pa ja to nisam nikad. Cist odnos duga ljubav.
    Pozdrav.

  8. #8

    Odgovor: Babojebac

    EEHh!!!
    Šta to beše, aha setio sam se: Mene više ne privlače ni plus, a ni minus, tu sam negde na niveli. Ove starije se spremaju da "bace kašiku", a ove mlađe nemaju dušu, poginuo bih za đžabe!
    Skoro sam pročitao jednu knjigu a naslov je "Tim", ne kao ekipa tim već kao ime muške osobe. Ona upravo opisuje jedan zanimljiv odnos dame u godinama, devojke, i mladića malo psihički nerazvijenog, ali zato izuzetno lepog i jakog, i sve se završava hepiendom po oboje. A dali je tako u životu, pa neznam. Prva iskustva u selu, pogotovu moja generacija i oko nje je imala upravo sa ženama znatno starijim od nas, a koje smo popularno zvali učiteljicama, bilo je tu razlike u godinama i duplo u odnosu na naše. Ali to najčešće brzo prođe kada progledasmo i videsmo da pored starih "koka" ima i "piletine", i normalno okrenusmo se većina nas prema pilićima. Znam neke kojima je to prvo krštenje bilo i najslađe pa i pored drugačije ponude i danas se odlučuju na koke starije. U ovom životnom dobu, u kome sam ja sada ne gledam mnogo napred, ali se ne vraćam ni mnogo nazad, tu sam gde sam i izleti mi nešto ne prijaju!
    Kako god sada izabrao moralo bi da zaboli, ili mene ili druge oko mene, kao u onoj dosetki: nema ljubavi bez bola, reče zec i siđe sa ježa. Ja ipak neću u tu priču-dosetku.
    I još nešto. Moj komšija je imao tada oko 50 i kusur godina, kada je na naše opaske i komentare za nešto mlađe devojke od nas, imao ovakav komentar: Vi jurite ove babe da ne poumiru, a nama prepustite ovu decu jer će te ih vi ipak sačekati, a mi ćemo polako za babama na onaj svet, dajte nam šansu. Nismo im dali šansu, i ipak su otputovali za babama.
    In vinas veritas

  9. #9

    Odgovor: Babojebac

    Ne volem starije od sebe, do sada sam mogao tolerisati samo jednu godinu...
    U starijim zenama obicno izazovem materinski inkstinkt (bljak).
    Privlacim uglavnom puno mladje. Najvise me vole one od 35 pa do 25 a ponekad i ...

    Nego, ove danasnje mlade su skroz oslobodjene predrasuda...
    Kuda ide ovaj svet?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  10. #10

    Odgovor: Babojebac

    I babe se 'ebu kao i dede,kada postanes deda uverices se i sam,a da ima baba i u 48 sa boljom kozom,bez strija,bez celulita od mnogih sa 24 ima samo treba naleteti...A nisam nesto petljao sa starijima..za 43 godine zivota imao sam jednu moje godiste i jednu stariju od mene 5 godina i nista nikada vise,cak imam problema i sa ovima od 30-35,jer su one navikle na masne direktore i slicne...Kada sam se razvodio rekoh sebi , pa Nebojsa zena ti najstarije zensko bice sa kojim si polno opstio,a tada je ona imala 37

    Sto kaze cuveni automehanicar i autolimar.. e deco , deco , pa noge su uvek iza , skoro da ih nikada ne gledas kada je neko pred njim zapoceo diskusiju o zenskim nogama jednom prilikom i to davno kada sam i ja mali bio....naravoucenije: sve je to isti q... ili rupa je rupa...kada rezimiras iskreno mozda i do tako surove istine dodjes
    Poruku je izmenio Mish, 02.12.2007 u 03:07 Razlog: Caps Lock

  11. #11

    Odgovor: Babojebac

    ...babojebci...a????....

    ...oće to kad čovek zađe u godine, oće.....

    ....sram vas bilo.....babunska sorto.....

  12. #12

    Odgovor: Babojebac

    Uvek sam vise voleo starije. Sa njima znas na cemu si odmah, a i znanje znaju. Ove mladje pojma nemaju. Sad kad sam ostario volim da pricam da volim mladje. Starije preporucujem. Glupo mi samo vise da ih jurim, duboko su.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  13. #13

    Odgovor: Babojebac

    Samo da mi razjasnite... Je li babojebac svako ko je bio sa devojkom/ženom starijom od sebe, pri čemu je nebitno kolika je razlika u godinama (da li je u pitanju šest meseci, godina, dve, tri, pet ili deset)? Šta se tačno smatra "babom"? Da li je bitna samo razlika u godinama (i kolika je minimalna potrebna)? Ili se traži samo da je dotična dama prešla određeni broj godina? Ili spoj ova dva?



  14. #14

    Odgovor: Babojebac

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Samo da mi razjasnite... Je li babojebac svako ko je bio sa devojkom/ženom starijom od sebe, pri čemu je nebitno kolika je razlika u godinama (da li je u pitanju šest meseci, godina, dve, tri, pet ili deset)? Šta se tačno smatra "babom"? Da li je bitna samo razlika u godinama (i kolika je minimalna potrebna)? Ili se traži samo da je dotična dama prešla određeni broj godina? Ili spoj ova dva?
    ...sve starije od 30...

  15. #15

    Odgovor: Babojebac

    Sam pojam "babojebac" su izmislili zavidni muškarci koji nemaju svoju tridesetogodišnjakinju...



Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •