Babojebac - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 42

Tema: Babojebac

  1. #16

    Odgovor: Babojebac

    Uffff ne vucite me za jezik........manje znas manje patis.......al' da je zivot surov jeste, mozda u tome i jeste draz...

  2. #17

    Odgovor: Babojebac

    Starije, pa čak i 10-15 godina starije, umeju da budu, i uglavnom jesu, čudo nad čudima, vrh vrhova... Dve starije pamtiću dok sam živ, jer mi je s njima, zahvaljujući njima, bilo najveličanstvenije...

    Detalji me, i na pomisao na njih, raspale do izbezumljenja...

    Pa, evo detaljčić...Lako je dami da meša kad je on duboko u njoj, a jedna mi je to savršeno radila samo s glavićem...osećao sam kao da ga licka, da hoće da ga usisa...
    Poruku je izmenio Najgora, 17.12.2007 u 17:25

  3. #18

    Odgovor: Babojebac

    U Pavlišu, selu nadomak Vršca, kod starosedelaca (Lala) i dan danas, zbog uroka, roditelji znaju da svoje detete "prokunu" kletvom:
    - Da bogda ostario!
    Naravno, da brižni roditelji time svom detetu žele dug život.

    Pa tako i status "babojebac" je u stvari nesvesni san svakog oženjenog muskarca (ne mislim nista lose i ne marginalizujem homoseksualce), jer se time obezbedjuje dug život sebi i svojoj ženi, a i potomstvo svojoj deci...

    Malo se tešim, a?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #19

    Odgovor: Babojebac

    Brate Ja Sam Bio I Babojebac Eto Nije Me Sramota Da Kazem I Boli Me Bas Me Briga

  5. #20

    Odgovor: Babojebac

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    U Pavlišu, selu nadomak Vršca, kod starosedelaca (Lala) i dan danas, zbog uroka, roditelji znaju da svoje detete "prokunu" kletvom:
    - Da bogda ostario!
    Naravno, da brižni roditelji time svom detetu žele dug život.

    Pa tako i status "babojebac" je u stvari nesvesni san svakog oženjenog muskarca (ne mislim nista lose i ne marginalizujem homoseksualce), jer se time obezbedjuje dug život sebi i svojoj ženi, a i potomstvo svojoj deci...

    Malo se tešim, a?
    potpuno mi je super taj blagoslov u formi kletve, pa i ja cu, nadam se, jednom biti baba!
    dreamhunter...

  6. #21

    Odgovor: Babojebac

    ne bi ja to ''babojebac'' ..ruzno zwuci..i ja wolim malo starije od sebe...ne sad neke babe,ali malo starije od sebe meni je to kUl..ma ne..ozbiljno,nema sexa bez dobre tete

  7. #22

    Odgovor: Babojebac

    nikad nisam imao takvo iskustvo,niti me to provlaci mada ko zna ako se osecaji malo promene u buducnosti

  8. #23

    Odgovor: Babojebac

    naravno i bilo je extra mislim da cu pamtit do kraja zivota

  9. #24

    Odgovor: Babojebac

    Citat mikino kaže: Pogledaj poruku
    naravno i bilo je extra mislim da cu pamtit do kraja zivota
    Da čujemo detalje...



  10. #25

    Odgovor: Babojebac

    Huh.
    Počeo sam kao klinac od nepunih 17 sa 24-godišnjakinjom (njena inicijativa). Sad kada se prisetim...bilo je par njih koje su bile starije od 2-5 godina od mene.
    Nekako sam se uvek palio na mozak...tako da mi je bilo prirodno. Jedino...izbegavam klinčadiju (žene ispod 30g su za mene klinke....da ne bude zabune).
    Još nešto...najbolje žene su one od 30ak do 35 godina .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #26

    Odgovor: Babojebac

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    .....
    Još nešto...najbolje žene su one od 30ak do 35 godina .

    okreni moJ broJ....ti zzivote moJ....

  12. #27

    Odgovor: Babojebac

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    okreni moJ broJ....ti zzivote moJ....
    Eto ...zar ovo nije dokaz da sam u pravu ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #28

    Odgovor: Babojebac

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Huh.
    Počeo sam kao klinac od nepunih 17 sa 24-godišnjakinjom (njena inicijativa). Sad kada se prisetim...bilo je par njih koje su bile starije od 2-5 godina od mene.
    Nekako sam se uvek palio na mozak...tako da mi je bilo prirodno. Jedino...izbegavam klinčadiju (žene ispod 30g su za mene klinke....da ne bude zabune).
    Još nešto...najbolje žene su one od 30ak do 35 godina .
    A sta je sa nama od preko 40? O, pa da... o tome ce suditi oni koji su oko cetrdesete
    neunistiva zlojebaba!

  14. #29

    Odgovor: Babojebac

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    A sta je sa nama od preko 40? O, pa da... o tome ce suditi oni koji su oko cetrdesete
    ZOE...ti si mi generacija ...a tigrice su uvek najbolje !
    Nekad pomislim da je sve do kalupa ...šteta što naše polupaše posle nas .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #30

    Odgovor: Babojebac

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    ZOE...ti si mi generacija ...a tigrice su uvek najbolje !
    Nekad pomislim da je sve do kalupa ...šteta što naše polupaše posle nas .
    generacijo moja
    neunistiva zlojebaba!

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •