PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 61
  1. #46

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Čavić: Kako dalje? Šta da radim?

    Prošla su nepuna dva meseca od famozne trke u Pekingu na 100 metara delfin, koja je uzdrmala ne samo plivački svet.

    Milorad Čavić je u kontroverznoj završnici osvojio srebrnu olimpijsku medalju iako mnogi misle da je zaslužio zlato.

    "I dalje sam euforičan! Osvojio sam olimpijsko srebro! Jedino je frka kako dalje. Jer, kako je Oskar Vajld napisao: Postoje dve tragedije - jedna je dobiti, a druga je ne dobiti'. I šta sad? Šta sad da radim? Moram da nađem novi cilj, da stvorim novi motiv", poručio je Milorad Čavić u intervjuu za "Novosti".

    Najbolji srpski plivač u istoriji tvrdi da ne razmišlja o najljućem konkurentu, osmostrukom olimpijskom šampionu.

    "Felps me uopšte ne opterećuje. Još je dalek jul iduće godine i SP u Rimu".

    Niti se opterećuje činjenicom da bar u jednoj disciplini može da "neprikosnovenom" skine taj epitet.

    "To se nikad ne zna. Možda će Felps početi još jače i kvalitetnije da trenira i 100 m leptir".

    Čavić smatra da je u Pekingu pružio maksimum.

    "I dalje mislim da nisam mogao bolje. Pre OI sam rekao da ću dati 'poslednju kap krvi'. I dao sam sve u toj trci. Imao sam dugačak ulazak u cilj, ali, jednostavno, nisam mogao bolje. Sve što sam mogao, uradio sam i zato je za mene to savršena trka".

    ...

    I pre Olimpijskih igara je bio ljubimac nacije, ali posle osvajanja srebra u Pekingu još jače je učvrstio poziciju "idola" Srbije. Međutim, ta medalja ima i naličje.

    "Sada je sve drugačije. Nije da mi ne prija, ali... Gde god se pojavim svi me gledaju. Novinari, žuta štampa, jedva čekaju nešto da se dogodi. Izmišljaju se priče. To za mene nije normalno.
    Uvek sam sebe smatrao normalnim mladićem. Voleo bih da normalno živim, a ne da razmišljam da li će neko da me uslika. Nikad nisam glumio veličinu ili mislio da sam iznad drugih ljudi".

    Obrazložio je i zašto je postao golman Ekonomca, šampiona Srbije u futsalu.

    "Jesam plivač, ali volim da se oprobam i u drugim sportovima. Mali fudbal sam odabrao i na predlog generalnog sekretara Udruženja banaka Srbije Veroljuba Dugalića, mog glavnog sponzora. Njima je potrebna podrška u Ligi šampiona, da shvate da je Srbija uz njih. Dok se nisam pojavio, kažu, da je bilo 200 gledalaca, a kada sam došao više od 1.000. I to nikako ne radim zbog neke svoje afirmacije", zaključio je Milorad Čavić.

    (MONDO)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  2. #47

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Čavić: Srbijo, žao mi je, ali odlazim!

    Najbolji srpski plivač i osvajač srebrne olimpijske medalje, Milorad Čavić, odlučio je da napusti Beograd i preseli se u Italiju... Momak rođen u SAD pokušao je da se skući u zemlji iz koje su mu koreni i u kojoj su svi želeli da se slikaju sa njim kada je letos zadivio planetu, ali je brzo shvatio da ovde neće imati uslove da trenira.

    Čavić je u intervjuu za "Sportski žurnal" rekao da razočarano napušta Srbiju...

    "Počeo sam sa treninzima na Tašu pre mesec dana, malo u teretani, malo u bazenu. Potom sam otišao sa prijateljima u Španiju na nekoliko dana, a po povratku u Beograd dočekalo me je neprijatno iznenađenje na Tašu je pao krov! Tako mi je preostao samo jedan bazen i to na Banjici gde sam se i preselio", priča ljubimac nacije.

    Ali...

    "Zahvalan sam ljudima na Banjici što su mi izašli u susret, ali je teško raditi u ovakvim uslovima. Voda se ne greje, a u mom terminu bezen koriste građanstvo i škole plivanja. Tokom treninga moram da pazim da nekoga ne udarim, deca non-stop viču i dolaze da mi tokom treninga traže autogram. Ljudi još uvek ne shvataju da nisam tu da bih se brčkao", kaže Čavić koji će se u italijanskom gradu Ispri pripremati za EP u malim bazenima.

    Na kraju, teška srca, morao je da prizna da je boravak u Srbiji samo "gubljenje vremena".

    "Teško mi je da odem, ali nemam drugo rešenje. Hteo sam da živim ovde zbog svojih prijatelja i brata koji je sada u Novom Sadu. Uslovi koji vladaju ovde naterali su me da odem i ostaje mi samo nada da će se nešto pozitivno promenti u Srbiji. Moram da priznam da sam pesimista po tom pitanju, a moj boravak ovde je očigledno bio samo gubljenje vremena", zaključio je Milorad Čavić.

    Da bi mogao da ode, Čavić je najavio pre nekoliko dana, ali se u međuvremenu niko nije oglasio i najavio da bi Srbija ipak mogla da uradi nešto kako bi obezbedila svom najboljem plivaču korektne uslove za trening.

    Beograd plaća Čaviću pripreme za EP

    Srpski plivač Milorad Čavić, osvajač srebrne medalje na Olimpijadi u Pekingu, prinuđen je da se priprema u Italiji jer nema ni minimalnih uslova na beogradskim bazenima, ali je gradska vlada odlučila da mu barem nadoknadi troškove boravka i treninga u Milanu.

    Čelnici grada Beograda odlučili su, ako već ne mogu da mu ponude uslove da radi u Srbiji, da mu plate pripreme za Evropsko prvenstvo u Rijeci! Gradski sekretar za sport Igor Miklja istakao je da je grad već napravio troškovnik za Čavićeve pripreme, ali nije želeo da otkrije o kojoj se sumi radi. "Press" prenosi da je u pitanju cifra između 50.000 i 100.000 evra.

    "Potpuno razumem situaciju u kojoj se Milorad našao, ali ja ne mogu da snosim odgovornost za obećanja drugih ljudi. Ono što mi kao gradski sekretarijat možemo da uradimo jeste da platimo celokupne Čavićeve pripreme u Italiji. Razgovarao sam s gradonačelnikom i on je to odobrio, a već smo nabavili i troškovnik, i mislim da neće biti problema", izjavio je Miklja za "Press".

    Gradski sekretar je naglasio da će uskoro biti rešeni problemi s bazenima u Beogradu jer je to primarna obaveza ne samo prema sportistima, već i prema građanstvu.

    Trener i menadžer olimpijskog vicešampiona Petar Popović izrazio je veliko zadovoljstvo što je grad stao uz Milorada Čavića.

    "To je fenomenalna stvar, imamo punu podršku grada, koji će stati iza ovog programa u Italiji, što sigurno nisu mala sredstva. Dugujemo veliku zahvalnost gradonačelniku i gradskom sekretaru, koji su nam inače pomagali i kada nisu bili na tim funkcijama. Imali smo male 'rupe', ali gledamo da to sada zakrpimo. Sada je najvažnije da se Milorad dobro spremi za Evropsko prvenstvo i napravi dobar rezultat", istakao je Popović.

    Poređenja radi najbolji svetski plivač Amerikanac Majkl Felps od svoje države dobija godišnje 250.000 dolara, odnosno milion u četvorogodišnjem ciklusu.

    Popović ističe da je "industrija za sebe", ali da svi vrhunski američki plivači na godišnjem nivou dobijaju četvrt miliona dolara za pripreme.

    "Što se tiče Milorada, u pitanju je daleko manji novac i ne može se praviti poređenje", istakao je Popović.

    Čavić će u nedelju otputovati u Milano, gde će biti smešten u hotelu i trenirati dva puta dnevno sve do Evropskog prvenstva u Rijeci, koje će se održati od 11. do 14. decembar.

    (MONDO)

  3. #48

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata



    PLIVANJE (EP): Milorad je najbrži!

    Milorad Čavić, čovek koji je jedini pretio Majklu Felspu, još jednom je potvrdio visoku klasu na Evropskom prvenstvu u malim bazenima u Rijeci, odbranivši zlatnu medalju ali u vremenu novog evropskog rekorda!

    Čavić je 100 metara delfin stilom isplivao u vremenu od 49.19 sekundi, što je drugi najbolji rezultat svih vremena. Svetski rekord je 49.07. Dosadašnji evropski rekord bio je 49.74 sekundi.

    "Ovo je neočekivan rezultat za mene. Imao sam dužu pauzu, nisam se dovoljno pripremao. Neki su spemniji od mene, ali ja sam željniji", rekao je Čavić odmah po završetku trke u kojoj je apsolutno dominirao od početka do kraja.

    On je ponovio da mu je ovo samo mali korak za ono najvažnije - Svetsko prvenstvo naredne godine u Rimu i novi obračun sa Felpsom. Na pitanje novinarke HRT-a, da li je prežalio ono iz Pekinga, Čavić se našalio: "Sad sam malo bolje ušao u cilj".

    Drugi na cilj stigao je Španac Rafael Munjoz Perez, a treći je bio Slovenac Peter Mankoč.

    Ivan Lenđer stigao je na cilj šesti u vremenu 50,47 ili 49 stotinki daleko od bronzane medalje.

    (MONDO)


  4. #49

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Prema ostvarenim rezultatima Čavić bi trebalo da bude proglašen najboljim sportistom 2008. godine, jer je sve vreme, na svakom takmičenju reprezentovao svoju državu, Srbiju.
    On je heroj, junak. To što mu je u jednoj trci zlato izmaklo za mrvu, ne treba da umanji njegov doprinos uspehu naših reprezentativaca u Pekingu.
    Čavić je car.

  5. #50

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    27. jul 2009. | Izvor: B92
    SP: Zlatna medalja i rekord Čavića!
    Milorad Čavić osvojio je zlatnu medalju na 50 metara delfin stilom na Svetskom prvenstvu u Rimu.


    Najbolji srpski plivač isplivao je deonicu dugu 50 metara za 22.67 sekundi i tako oborio rekord prvenstva. Srebrna medalja pripala je Australijancu Metjuu Targetu (22.73), a bronzana Špancu Rafaelu Munjozu (22.8, koji je imao najbolje vreme u polufinalu.

    „Ovo je izvrsna stvar. Super je biti najbrži u ovoj disciplini na svetu. Mnogo sam se pripremao za ovaj nastup pošto nikada ne možete znati šta će Rafael Munjoz uraditi. Ceo dan sam razmišljao o ovom nastupu ali kada stavim kapicu sa srpskom zastavom na glavu u meni proključa krv i proradi adrenalin, na to sam veoma ponosan. Ovo je odličan start za mene, predstoji mi trka na 100 metara za koju takođe moram dobro da se pripremim", rekao je Čavić.

  6. #51

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Nađa na krovu sveta! (VIDEO)

    Senzacija se dogodila na Svetskom prvenstvu u Rimu - Nađa Higl osvojila je zlatnu medalju na 200 metara prsno.

    Ona je vremenom 2:21,62 oborila evropski rekord.

    I dok su sve oči bile uprte u Amerikanku Rebeku Soni, čiji je jedini protivnik posle 100 metara trke bio svetski rekord, 22-godišnja Pančevka je plivala svojim tempom.

    Kada je "okrenula" posle 150 metara, bila je treća i tada joj se već smešila medalja, što bi bilo prvorazredno iznenađenje.

    A da iznenađenje preraste u senzaciju ona se pobrinula u finišu trke. Rebeka Soni je posustajala, a Aname Pirs, Mirna Jukić i Nađa dodavale su gas. Srpkinja je u u poslednjih 30 metara ušla silovito i prva stigla na cilj.

    Srebrnu medalju osvojila je Kanađanka Aname Pirs (2:21,84), a bronzanu Austrijanka Mirna Jukić (2:21,97), inače rođena u Novom Sadu. I upravo je ona prva prišla da čestita Nađi, koja je u bazenu bila u neverici.

    Skinula je naočare, pogledala na semafor, nasmejala se i u zarila lice u šaku.



    "Nisam očekivala zlato", bio je prvi komentar zbunjene srpske heroine.

    "Samo sam želela da isplivam svoj najbolji rezutat", kratko je dodala Nađa Higl.

    Rimom su drugi put za pet dana odjekivale taktovi "Bože pravde" kada se Nađa Higl našla na najvišem stepeniku pobedničkog postolja.

    Ona je bila prva Srpkinja ikada u finalima svetskih prvenstava, a našoj zemlji je donela drugo odličje u Rimu, i to najsjajnije, posle Milorada Čavića, koji je u ponedeljak pobedio na 50 metara delfin stilom i ušao u istoriju kao prvi nosilac medalje u istoriji Srbije.

    Da je uspon Nađe Higl zaista meteorski, svedoči i podatak da u istoj disciplini pre godinu dana na Olimpijskim igrama u Pekingu nije uspela da uđe ni u polufinale.

    Srbija je tako postala plivačka nacija!



    (MONDO)
    Foto: getty image

    Ko ne može da sluša Koraća, nek' ne pokreće video klip

  7. #52

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Svetski rekord Čavića (VIDEO)

    Milorad Čavić je svetskim rekordom na 100 metara delfin stilom doplivao do novog dvoboja sa Majkl Felpsom na Svetskom prvenstvu u Rimu.

    Srbin je bio ubedljivo prvi u drugoj polufinalnoj trci, vremenom 50,01 popravio je prethodni (Felpsov) najbolji rezultat svih vremena za 21 stotinku.

    Amerikanac je prethodno, u prvoj polufinalnoj trci, zauzeo prvo mesto, ali rezultatom 50,48.

    Novi okršaj Čavića i Felpsa zakazan je za subotu, kada je u Rimu na programu finale.



    "Dobro sam se spremao i odlično sam plivao. Znao sam da ću biti brži nego u četvrtfinalu (50,56), ali iskreno, mislio sam da će to biti 50,30, a bilo je mnogo brže", komentarisao je Čavić posle trke.

    Osvrnuo se najbolji srpski plivač svih vremena na senzacionalni uspeh Nađe Higl, nove svetske šampionke na 200 metara prsno.

    "Ta informacija još ne može da mi dođe do glave. Ona i ja smo iz istog tima. Nađa je veliki radnik", u neverici je bio i Milorad Čavić.

    Ivan Lenđer je plivao u polufinalnoj grupi sa Čavićem. Iako je sjajno počeo trku, na kraju je zauzeo četvrto mesto u grupi, a za plasman u finale mu je nedostajalo 25 stotinki, jer je 200 metara isplivao za 51,07.


    (MONDO)
    Foto: getty images

    u finalnu trku su se plasirali:

    1. Milorad Čavić (Srbija) 50,01 SR
    2. Majkl Felps (SAD) 50,48
    3. Rafael Munjoz (Španija) 50,59
    4. Albert Subirats (Venecuela) 50,65
    5. Džejson Danford (Kenija) 50,78
    6. Gabrijel Mangabeira (Brazil) 51,02
    7. Endrju Loterštajn (Australija) 51,03
    8. Tajler Mkgil (SAD) 51,07


    PS Slobodno pokrenuti video
    ne komentariše Duško Korać

  8. #53

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Ko ne može da sluša Koraća, nek' ne pokreće video klip
    Morao sam ga pokrenuti, po cenu trajnog oštećenja mozga

    Sve čestitke našoj Nađi!

  9. #54

    11 Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Čavić osvojio srebro, Felps ponovo brži
    Autor: Blic online, Tanjug | Foto:Reuters, AFP | 01.08.2009. - 18:58


    Milorad Čavić je osvojio srebrnu medalju u disciplini 100 metara delfin vremenom 49,95 u novom triler okršaju sa Majklom Felpsom - ovog puta na Svetskom prvenstvu u Rimu.

    -
    Najbolji srpski plivač je uspeo da popravi briljantno vreme kojim je juče u polufinalu postavio novi svetski rekord (50,01) i probije magičnu granicu 50,00, ali ni to nije bilo dovoljno da se revanšira velikom rivalu za sada već legendarni poraz na Olimpijskim igrama u Pekingu.


    Čavić je imao neverovatnih 22,69 na prolazu, sjajno je plivao i vodio sve do samog finiša, gde ga je u poslednjem zamahu pretekao Felps - u Pekingu je razlika na satu bila jedna stotinka, ovoga puta 13.
    Amerikanac se okrenuo kao četvrti, ali je pločicu na cilju dodirnuo prvi i to u vremenu novog svetskog rekorda - 49,82 sekundi. Bronza je pripala Špancu Rafaelu Munjozu koji je plivao oko pola sekunde sporije od nestvarnog dvojca - 50,41 sekundi.

    Srpski plivači sa plivačkog dela SP nose tri medalje - sjajni Čavić je prvu medalju osvojio u svojoj "rezervnoj disciplini" 50 metara delfin, a najveće iznenađenje takmičenja Nađa Higl je juče napravila senzacionalan uspeh pobedom na trci 200 metara prsno i osvajanjem prvog zlata za Srbiju u istoriji ženskog plivanja.

    Inače, Čavić je oduševio domaću publiku (barem onaj deo koji ne navija za Lacio) i tako što je pre današnje trke prisutne na bazenu pozdravio peškirom sa Rominim grbom.

    Poruku je izmenio maksimilijan, 01.08.2009 u 22:55 Razlog: dodao klip

  10. #55

    05 Odgovor: Sad su nasli da priznaju

    Omega priznala: Čavić pobedio Felpsa u Pekingu
    Autor: Blic online | 06.08.2009. - 21:58


    Milorad Čavić stigao je na cilj pre Majkla Felpsa u trci na 100 metara delfin stilom na Olimpijskim igrama u Pekingu, priznala je "Omega", zvanični merač vremena na takmičenjima FINA. Ipak, zlato će ostati u rukama američkog plivača.

    "Omega" je priznala da je Čavić prvi dotakao taster na cilju, ali je to Felps učinio snažnije, pa je njegov udarac pre registrovan.
    "Kod sistema 'tač ped' mora da se razume da ima ogromne razlike između dodirnuti i udariti taster. Video je jasan, Čavić je dotakao taster pre Felpsa, ali je klizao kroz vodu, dok je Felps jurio prema tasteru i snažno ga udario pre Čavića. Razlika između njih je zaista jedan hiljaditi deo sekunde. Svi zapisi koje imamo, uz ono što je sistem pokazao, potvrđuju to. Sve je pokazano FINA, Čavićevom treneru, koji je odgledao video i posle minut rekao: 'OK, nema problema. I to je rezultat', saopštila je 'Omega'".
    Čavićev menadžer Petar Popović izjavio je ovim povodom da je zatečen priznanjem "Omege".
    "Nisam očekivao da će to 'Omega' uraditi, ali za nas to nije ništa novo, jer smo znali još u Pekingu da je Milorad prvi dotakao zid. Ali, eto oni su posle godinu dana setili i priznali ono što je ceo svet video", rekao je Popović.

  11. #56

    Odgovor: Sad su nasli da priznaju

    još da i u američkom plivanju krene sa priznanjima da su koristili nedozvoljena sredstva kao kod atletičara, pa da mu se oduzmu medalje i rekordi kao Merion Džons, Džeromu Jangu, Antoniju Petigru...

  12. #57

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    nemoj tako arture,ipak za njih garantuje americhka vlada

  13. #58

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Higl: Na SP po olimpijsku normu

    "Cilj nam je da Nađa u Šangaju ispliva ispod 2:27 minuta i obezbedi olimpijsku normu", izjavio Sebastijan Higl, naglasivši da je najbolja srpska plivačica promenila i tehniku, jer je sve podređeno Igrama 2012.



    Najbolja srpska plivačica Nađa Higl otputovala je u Šangaj, gde će se od 16. jula održati Svetsko prvenstvo.

    Higlova je istakla da se ne opterećuje plasmanom, već joj je osnovni cilj da u Šangaju ispliva "A" olimpijsku normu u trci na 200 metara prsno, koja iznosi 2:26,89 minuta.

    "Nikada nismo išli na plasman. Tako i sada jurimo najbolji rezultat u sezoni, moj najbolji u životu bez 'onih' odela. Radili smo dosta, sad je pitanje koliko će se sve poklopiti u ta dva minuta", istakla je uoči puta na Svetsko prvenstvo svetska prvakinja, koja je u Šangaj otputovala sa bratom i trenerom Sebastijanom.

    Ona je istakla da je cela sezona podređena Olimpijskim igrama 2012. u Londonu, pa je ove sezone promenila i tehniku.

    "Još se uhodavam. Bitno je da se dobro osećam i videćemo šta će biti", rekla je Nađa za "Novosti".

    I njen trener Sebastijan Higl naglašava da su morali da rizikuju zbog Olimpijade.

    "U seniorskoj konkurenciji krenuti od nule je mnogo teško, ali ako želi da napreduje, to je neminovno kako bi se ispravile greške. I pre dve godine u Rimu, kada je osvojila zlato, istakao sam da trka nije bila savršena. Rezultat bi sigurno bi mnogo bolji da je plivala na ovaj način", dodao je brat i mentor najbolje srpske plivačice.

    Nađa je nedavno trijumfovala na Otvorenom prvenstvu Francuske u trci na 200 metara prsno. Ona je od početka sezone popravila vreme za više od šest sekudni.

    "Postoji progres ove sezone. Ipak, nismo zadovoljni rezultatom, jer je trenutno 25 u svetu. Zato nam je cilj 'A' olimpijska norma, važno je da pliva ispod 2:27 minuta. Vidi se da joj promena tehnike prija, da je brža. Ipak, za sve je potrebno vreme, tako da o plasmanu ne razmišljamo", istakao je Sebastijan Higl.

    Izvor: Mondo

  14. #59

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Tako je Nadja !

    Jako pozitivna devojka a tako i treba, bice ona jedna od nasih najboljih sportistkinja.

  15. #60

    Odgovor: PLIVANJE: Praćenje takmičenja i ostvarenih rezultata

    Felps: London za kraj uspešne karijere



    Američki plivač, osvajač 16 olimpijskih medalja, izjavio je da se nada da će London biti pravo mesto za perfektan završetak briljantne karijere.


    "Potrudiću se da se pripremim što je bolje moguće za Olimpijadu, kako bih posle toga mogao da se osvrnem na svoju karijeru i kažem da sam uspeo da uradim sve što sam želeo i to na najbolji način"
    , izjavio je Felps.

    Dvadesetšestogodišnji Felps u karijeri je osvojio 14 zlatnih i dve bronzane olimpijske medalje na Igrama u Atini 2004. i Pekingu 2008. godine.

    "London će biti poslednje poglavlje u mojoj karijeri i nadam se da ću ga okončati sa uspehom. Trudim se da se pripremim najbolje za to takmičenje", dodao je američki sportista, sa osam zlatnih medalja u Pekingu, najuspešniji olimpijac u istoriji.

    Felps je takođe rekorder po broju ukupno osvojenih zlatnih medalja na Olimpijskim igrama.

    (MONDO, foto: Beta/AP)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Priredbe, javni nastupi i takmičenja
    Autor Mish u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 22.03.2013, 21:29
  2. PLIVANJE: Svetski rekordi Pelegrini i Pirs
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.03.2009, 08:28
  3. Trcanje ili plivanje?
    Autor kissigirl u forumu Zdravlje
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 17.05.2008, 19:11
  4. PLIVANJE: Juniorsko Evropsko prvenstvo
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.08.2007, 17:39
  5. Plivanje
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 31.03.2007, 17:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •