Šta Vas nervira na TV?
Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 176
  1. #1

    03 Šta Vas nervira na TV?

    Mozhda je naslov teme neodgovarajutji, ali nisam imao bash neku ideju kako da ga bolje formulishem, u datom momentu...

    Shta je autor hteo retji ovom temom, odnosno pitati? Svako od nas potroshi odredjenu minutazhu ispred TV-a... Koliko je to, nije tema ove, pa, teme, ali neshto drugo jeste... Koje su to emisije, koje Vas izuzetno iritiraju? Bude osetjaj gadjenja, nervozu, zhelju da razbijete TV? Da li ste mazohista, pa uzhivate u gledanju takvih emisija, dok stiskate pesnice, ili premestite kanal, i potrazhite neshto shto tje Vas opustiti? Mozhda ugasite TV, i odete u shetnju?

    Hajde da ovde gundjamo o stvarima koje nas jako iritiraju na TV, a da nisu reklame fokusirajmo se samo na emisije, bilo zabavnog, bilo informativnog tipa...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  2. #2

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    u najmanju ruku nishta me ne nervira ~ s obzirom da ni ne gledam TV
    pogledam eventualno neki dokumentarac ili national geographic o zhivotnjima pa lepo i mirno spavam
    moomoo meee jooouu

  3. #3

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Лоши новинари. Рецимо, 300 пута сам чуо да штрајкују неки резервисти из централне Србије, али нико никад ни на једним вестима или дневнику није објаснио о чему се уствари ради.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #4

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Nerviraju me raznorazni kvizovi kojih ima, čini mi se, u svakom momentu, svaki put kad pogledam na TV onda one raznorazne emisije o RL tpa 48 svadba ili menjam ženu takodje i VB (još kad mi dodje neko pa pokušava da vodi razgovor u stilu...jesi videla koga su izbacili?...)
    ...serije.......paaa...reklame (to neću ni da spominjem )

    ....a najviše me iritira kad baba nedeljom gleda "Žikinu šarenicu" pa pojača do daske ne bi li nas nadglasala onda obratim pažnju na to koliko taj voditelj ume da bude neprofesionalan i bezobrazan

  5. #5

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Nerviraju me sve emisije Grandovskog zanra, jako lose sinhronizovani crtani filmovi, niskobudzetne serije poput Agencija za Siz (valjda se tako zove), svakojake emisije politickog sadrzaja ( ne sve) sa svakojakim voditeljkama...seticu se ja jos
    Poruku je izmenio silvia, 18.11.2007 u 22:09
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  6. #6

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Ne nerviram se ni oko čega kada je TV u pitanju. Kada osetim da će da krene '' '' , prebacujem na drugi program, ili isključujem TV.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #7

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Ne nerviram se zbog toga , ako mi se ne svidja prebacim na drugi program.
    "Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha".

  8. #8

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    pa ima dosta toga, dovoljno je samo da presaltam tv, pa da mi se digne kosa na glavi. grandovske emisije na pinku, zikina sarenica, veliki brat, 48 sati svadba, pa ono smece od domacih serija tipa selo gori baba se ceslja, i sve ostale kojima ni ime nisam zapamtila. uglavnom, svaka cas onome tko je izmislio daljinski, gledam redovno dva ili tri kanala i to je to (history, vh1 i kad naletim na forenzicare). inace, da spomenem, nerviraju me i nasi famozni voditelji svega i svacega, kojima cak ni ime nisam zapamtila. uglavnom, ne mogu se oeteti dojmu da danas svaka susa i lujka radi na tv-u.
    nattydread is coming to dinner

  9. #9

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    у праву си nattydread, али то што си побројала је само делић свеопштег примитивизма и морбидног креирања нације путем медија, страшно.
    људи нису ни свесни колико теве испира мозак и своди га на...
    океј, има неких емисија на "националној" телевизији типа "метрополис", ...
    волим овај "утисак недеље" да понекад одгледам...
    зато је интернет ту
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  10. #10

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Na TV-u obično pogledam vesti na B92, FOX-u, ponekad Dnevnik RTS-a. Pratim sportske emisije - jako me nervira onaj dvojac na TV Avala što nedeljom vode Goloseum, obučeni ko klovnovi u Partizanove i Zvezdine boje pa prave magarce od sebe celo popodne. Ne mogu da se koncentrišem na utakmicu od njihovih lupetanja. Na istoj TV Avala mi se jako dopada kako su dvojica njihovih kolega ove godine prenosili većinu teniskih turnira - svaka čast - znači voditelj i njegov pristup su jako bitni za kvalitet programa i same emisije, uz naravno dobar koncept i ideju.
    Naravno da je uvek prijatno za oko kad vidiš lepu, nabudženu voditeljku, pa još ako i zna da pročita to što joj je napisano... može da prođe.
    Više od lepih (i neinteligentnih) voditeljki me živciraju voditelji - muškarci sa pederskim glasićima - a kao da ih po tim kriterijumima biraju

    Pošto uglavnom upalim TV kad znam termin emisije koja me zanima neobraćam pažnju na Grand pJevanje, sms plitkoumne kvizove, Nedeljna popodneva sa prekvarcovanim devojčicama u suknjicama i dekolteima koji sve otkrivaju.

    Uvek je tu internet pa se lepo na miru mogu pročitati sve vesti
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  11. #11

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    To što moram plaćati "javni servis" koji nisam uopšte mogućnosti pratiti preko obične antene (džaba i pojačivači) pa pored toga plaćam i SBB. Dva računa mesečno, a ništa za uzvrat. Pink me ne nervira ne gledam ga, i rešen problem, više mi smeta što se sama pink televizija, i njihovi gosti u ovoj zemlji prikazuju kao neko merilo uspeha
    SBB da sam jedini u kući bi odavno no tada bi od kanala imao verovatno samo rts2 (ceo dan skupšina) b92 (veliki brat) i pink (da ne nabrajam)... sve u svemu, jedno gore od drugog.
    Ovako zbog ukućana "ćutim" i trpim, kiselo se nasmešim svaki put kad se na sport klubu usred nekog prenosa zamrzne, ili jednostavno nestane slika, kada vidim da na internom kanalu kablovskog operatera mesecima ne menjaju stranice, i da u njima uopšte nema servisnih informacija, da se muzički kanali emituju kao mono, i da su jedini stereo kanali RTL klub i MTV1 i MTV2 (MTV=Magyar Televzi) Znači sve na madjarskom jeziku zar se ne reklamiraju kao: SBB - Srpske Kablovske Mreže, da na više od polovine kanala nema teleteksta, i da sa prvom pojavom snega, na većini kanala slika ode u ofsajd. Ma neću dalje da nabrajam, samo ću se nasekiram.

    Nisam neko ko se lako da iznervirti, al' me muka uhvati od tolikog računa.

  12. #12

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    E, pa lepo, vidim ima dosta odgovora... Pa hajde, red je da dodam i ja moj, kad sam vetj postavio pitanje...

    Mene izuzetno nerviraju, na prvom mestu, retardirani voditelji... Kad kazhem retardirani, onda mislim da one koji:
    - nemaju pojma sa izgovorom rechi, a umeju da se pofrljaju i sa po kojim padezhom, mada retko
    - postavljaju kompletno idiotska pitanja, pa kad dobiju josh idiotskiji odgovor, smeju se kao - idioti... A ono uopshte nije smeshno...
    - Emisije grandovskog tipa, reality-show tipa, i slichnih emisija za pranje mozga
    - TV Jesenjin mi posebno ide na dzhigericu... Oni su onako, tesno stranachki orijentisana televizija, i kao takva, mozhete misliti kakav je program... Kvizovi u kojima se mlate debele pare, a postavljaju tako imbecilna potanja, da to nije normalno, Milovan Drecun sa njegovim VHS emisijama u kojima razotkriva zavere mrachnih sila protiv nebeskog naroda nasheg... A onda... E, to kad sam video, upishah se od smeha... Emisija, koja se ko zna kako zove, i koliko traje... Pa'te sad: velika bina, neka gomila ljudi na njoj... Neki ljudi sede, drzhe instrumente raznoraznih vrsta, a iza njih stoje, je l'te neke tete... I pevaju... A ono... Tjapili snimak sa neke ruske televizije, i pushtaju to... Prvo sam par trenutaka onda sam pa pa onda pa onda i na kraju

    E, kad se sve ovo odgore sabere, ja reshio da ne gledam TV... Obashka shto moram da platjam pretplatu za javnu kutju, pardon, javni servis, koji ne gledam, nemam ga ni memorisanog... Obashka i shto mrzim SjeBB, i to strastveno, jer godinu dana nisu u stanju da dodju i ukljuche mi mrezhu, i ne znam vishe kojim metodom da ih nateram... Kad se dokopam SjeBB-a, trovatju se Discovery Channel-om, History Channel-om, mozhda MotorsTV, i slichno tome, i ako ima Comedy Channel, i to je to...

    A mozhda se opredelim i za SkyStar, pa onda ko ebe SjeBB i njihov monopol...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  13. #13

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Citat Galahad kaže: Pogledaj poruku
    - TV Jesenjin mi posebno ide na dzhigericu... Oni su onako, tesno stranachki orijentisana televizija, i kao takva, mozhete misliti kakav je program... Kvizovi u kojima se mlate debele pare, a postavljaju tako imbecilna potanja, da to nije normalno....
    OOooo da, Jesenjin, Duga, Most i tako te neke nazovimo televizijske stanice, to ni ne gledam, jer su krajnje debilne
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #14

    Odgovor: Šta Vas nervira na TV?

    E mene je smorio emotion neviđeno. Do sad mi je bilo utišano, jer je uvek upaljen Tv, al' više ni utišano ne mogu da gledam sad sam se skroz prebacila na radio koji sam uvek više volela, a kanal promenila na Studio B, staru ljubav
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    Odgovor: Shta Vas nervira na TV?

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    OOooo da, Jesenjin, Duga, Most i tako te ...
    Sve te navedene i Pink,a reklame da ne spominjem.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sta vas nervira kada niste sami u kolima?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 03.09.2017, 12:28
  2. Šta vas najviše nervira kod žena?
    Autor Lady S u forumu Muška kafana
    Odgovora: 402
    Poslednja poruka: 15.12.2016, 15:04
  3. Šta vas najviše nervira kod muškaraca?
    Autor _baba_ u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 330
    Poslednja poruka: 27.07.2012, 03:30
  4. SPAM - Da li vas nervira?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 04.10.2010, 13:21
  5. Da li vas nervira pomeranje sata?
    Autor ravnicari u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 03.11.2009, 17:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •