Zivotna inspiracija
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19
  1. #1

    Zivotna inspiracija

    Koja je to zvezda koja vas vodi? Koja zelja, koji san? Opisite sta vas inspirise u zivotu, cemu tezite...
    Moja zivotna inspiracija je sam zivot - jedan, nezamenjiv, neponovljiv, nepredvidiv... kratak ali ipak "zivot"!
    neunistiva zlojebaba!

  2. #2

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Koja je to zvezda koja vas vodi? Koja zelja, koji san? Opisite sta vas inspirise u zivotu, cemu tezite...
    Moja zivotna inspiracija je sam zivot - jedan, nezamenjiv, neponovljiv, nepredvidiv... kratak ali ipak "zivot"!
    Moja životna inspiracija je san koji sanjam godinama, čini mi se od kada me ima. Nije to običan san. Nije ostvarljiv, bar ne brzo i bezbolno i sanjam ga i dosanjavam iz dana u dan. Teško je, nekako opisati i napisti šta te motiviše ili inspiriše da se mrdneš u danu koji dolazi, da ga ne prespavaš. Mene guraju planovi koje pravim, želje koje se ne ostvaruju, već se jako mučim, uglavnom potpuno sama, da ih pretvorim u realnost.

    Postoje ljudi kojima je sve dato, servirano, poređale se zvezdice tako i njima sve leglo, pa im lako kritikovati i tražiti grešku u drugima, i postoje oni, kojima se divim, koji sve grade sami, onako kako im se u snu ili proviđenju javi. To košta više od svega, znaju oni koji se bore, ali su nagrade neopisive.

    Da ne pobegnem u filozofiju, iako se ovo graniči sa istom. Moja životna inspiracija jeste da svako, na kraju, dobije koliko je zaslužio, ako se za to parče slobode i ljubavi borio pošteno, da je ljubav jača od mržnje, da je voda jača od vatre, da je sreća jača od nesreće i da je mudrost bar korak ispred praznoglavosti i primitivizma. Ako je tako, onda za planetu i sve nas još uvek ima šanse.
    Poruku je izmenio euridika, 17.11.2007 u 13:23 Razlog: ta slovca...
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  3. #3

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Moja životna inspiracija je san koji sanjam godinama, člini mi se od kada me ima. Nije to običan san. Nije ostvarljiv, bar ne brzo i bezbolno i sanjam ga i dosanjavam iz dana u dan. Teško je, nekako opisati i napisti šta te motiviše ili inspiriše da se mrdneš u danu koji dolazi, da ga ne prespavaš. Mene guraju planovi koje pravim, želje koje se ne ostvaruju, već se jako mučim, uglavnom potpuno sama, da ih pretvorim u realnost.

    Postoje ljudi kojima je sve dato, servirano, poređale se zvezdice tako i njima sve leglo, pa im lako kritikovati i tražiti grešku u drugima, i postoje oni, kojima se divim, koji sve grade sami, onako kako im se u snu ili proviđenju javi. To košta više od svega, znaju oni koji se bore, ali su nagrade neopisive.

    Da ne pobegnem u filozofiju, iako se ovo graniči sa istom. Moja životna inspiracija jeste da svako, na kraju, dobije koliko je zaslužio, ako se za to parče slobode i ljubavi borio pošteno, da je ljubav jača od mržnje, da je voda jača od vatre, da je sreća jača od nesreće i da je mudrost bar korak ispred praznopglavosti i primitivizma. Ako je tako, onda za planetu i sve nas još uvek ima šanse.
    Apsolutno tako.....................

    P.S Hmmmmmmmm.............ovo kao da sam ja napisao


  4. #4

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    Moja životna inspiracija je ljubav u bilo kom obliku. Da nje nema, ne znam da li bih se izvlačila iz kreveta ujutru uopšte... izazov i borba (a opasan sam ratnik ), sve ono što život nosi... Porodica. Imam valjda i jaku maštu, pa mi štošta može biti inspiracija. Inspiracija je svuda oko nas i u nama. Bude strašno ako nismo u stanju da je uočimo.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku

    Da ne pobegnem u filozofiju, iako se ovo graniči sa istom. Moja životna inspiracija jeste da svako, na kraju, dobije koliko je zaslužio, ako se za to parče slobode i ljubavi borio pošteno, da je ljubav jača od mržnje, da je voda jača od vatre, da je sreća jača od nesreće i da je mudrost bar korak ispred praznoglavosti i primitivizma. Ako je tako, onda za planetu i sve nas još uvek ima šanse.
    Pametnice.

    Jedino se ne bih slozio sa tobom da je voda jaca od vatre...barem ja licno vise preferiram vatru, iako me voda smiruje...

    Inspiracija je jednostavno u disanju bez bola (fizickog)...a mi to zaboravljamo, sve dok nas neko odozgo ne podseti da bi trebalo da budemo zahvalni za svaki novi izlazak Sunca...

  6. #6

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Moja životna inspiracija je ljubav u bilo kom obliku. Da nje nema, ne znam da li bih se izvlačila iz kreveta ujutru uopšte... izazov i borba (a opasan sam ratnik ), sve ono što život nosi... Porodica. Imam valjda i jaku maštu, pa mi štošta može biti inspiracija. Inspiracija je svuda oko nas i u nama. Bude strašno ako nismo u stanju da je uočimo.
    Ljubav i mašta, pomiješana sa jakim karakterom i jakim ljudima koji me okružuju u mom malom svijetu.. Čudo jedno kako se lako može pronaći inspiracija.
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  7. #7

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    Izazov pa borba...upravo tim redom. Ljubav.... sve to upotpunjuje... ali kad imam izazov , pa se nakon toga borim da i ostvarim ono što sam naumila, dodje inspiracija sama po sebi...Da nema ni jednog ni drugog...ma uhvati monotonija i dokolica...tad mi do ničega nije....
    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #8

    07 Odgovor: Zivotna inspiracija

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Moja životna inspiracija je ljubav u bilo kom obliku

    Ali ljubav ima puno oblika, no je svakako nepresušan izvor inspiracije.

    Ona bezkompromisna me čini boljim čovekom - vuče me napred da uradim nešto što nema nikakve veze sa mnom. Zbog takvih stvari nisam sebi ni lepša, ni draža, niti sebe više volim. Inspiriše me da dajem, a ne tražim ništa za uzvrat. I znam da idem napred.

    Ljubav prema muškarcu me jednako inspiriše, ali zbog nje i sebe više volim i što se više volim - sve sam lepša.
    Više dajem, više i tražim, inspirišem onoliko koliko sam inspirisana

    A ljubav prema lepom (svemu lepom) me vuče da svet oko sebe, ljude u njemu i razne situacije gledam iz nekog sasvim drugog ugla.
    Taj ugao me nekad toliko inspiriše, da čak i svoje najteže probleme mogu da sagledam sa osmehom...
    _________Una16

  9. #9

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    Mene vodi misao - Budi sretan štogod da radiš jer život je kratak pa uživaj dok možeš.

    Ako nisam sretna, bila bogata ili siromašna, bila zdrava ili bubana, ako nema osmijeha na usnama, ako ne živim ovaj, meni dan, život.. Čemu 'živim'?

    Nađi svijetlu točku u životu i hodaj prema njoj.

    Obitelj, prijateljstvo, ljubav, posao.. To su moje svijetle točke i moja inspiracija.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #10

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    Lepota na svim nivoima... Duhovna na prvom mestu...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  11. #11

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    u svemu mogu da nadjem zivotnu inspiraciju...
    Ljubav,sunce,neka dobra poruka preko radija,prelep prizor...
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  12. #12

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    Malena princeza koja sada spava dubokim snom koja mi nedozvoljava da stanem,zbog koje idem,idem dalje pronalazeci mi inspiraciju i smisao u svemu
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

  13. #13

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    ...ljubav, naravno, u svim svojim oblicima....
    I teznja ka mudrosti, ka dubinama....
    Umem da pronadjem inspiraciju u suncanom danu, u nekim divnim pejzazima pohranjenim u sucanju i masti.....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  14. #14

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    samo da vidim kakav je pogled sa vrha a to mi je vec preslo u naviku samo za zivotnu inspiraciju je sve manje vrhova a i pogled sa njih nije vise isti.

    zivotna inspiracije ja za mene sto manje razmisljati o zivotu.

  15. #15

    Odgovor: Zivotna inspiracija

    Zivotna inspiracija su mi moji sinovi i jedan andjeo koji nas cuva.
    Zahvaljujuci njima idem dalje,postavljam nove ciljeve...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zivotna osiguranja
    Autor mikivs u forumu Ekonomija
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.08.2018, 10:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •